דרוש מידע המזגן שלי מטפטף

Nati14

משתמש חדש
כל צינור בפני עצמו עטוף טוב (חוץ מהשחור של החשמל), רק אין את הדבק הלבן שמלפפים בו בדר"כ את כל החוטים יחד. האם זה משפיע על הבידוד?
נראה שהמזגן עובד ומקרר כרגיל.

RVRVRVRVRV

משתמש חדש
מאיפה הוא מטפטף אבל?
זה יכול להסביר מה הגורם לטפטוף.

אם זה מטפטף מהמניפה- סביר להניח שהבעיה היא במאייד פגום, או בלחות גבוהה מדי.
אם הוא מטפטף מתחת/ מאחורי- אז סביר להניח שהבעיה היא יותר בחסימה של הצינור או בגז
גם לנו המזגן מטפטף בימים האחרונים, עשינו ניקוי ובדקנו שהצינור בחוץ ישר וגם נשפנו לתוכו,
עזר יומים ושוב מטפטף
איך יודעים אם זה בגלל חסר בגז? זה סיפור יקר למלא גז?
יש לי עוד מזגן שמדליקים אותו יש הרבה זמן ריח לא נעים בחדר זה גם קשור אולי לחסר בגז?

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
יש לי עוד מזגן שמדליקים אותו יש הרבה זמן ריח לא נעים בחדר זה גם קשור אולי לחסר בגז?
זה כבר קשור לבקטריות.
בשביל זה יש לקנות בחניות טמבור בד"כ תרסיס מיוחד עם הוראות איך להתיז בדיוק, ואז הריח נעלם.
איך יודעים אם זה בגלל חסר בגז? זה סיפור יקר למלא גז?
סיפור לא מאאד יקר, בד"כ כשחסר גז מרגישים, כי המזגן עובד אבל לא מקרר בכלל

אנונימיצ

משתמש רשום
מנוי פרימיום
בלת"ק חלקי---
לנו זה קורה כשהחלון שליד פתוח/ דלת פתוחה
וכששני מזגי האוויר נפגשים ביחד יוצא 'דמעות'- טיפות למזגן...
קיץ בריאאא

Nati14

משתמש חדש
כאמור אצלי הטפטוף הוא מהצינורות בחוץ. האם בגלל שאין את הדבק המלפף את כל החוטים, חסר בבידוד?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה