מידע שימושי המבצע של בייבי סטאר בימים רביעי-חמישי

הצפצפה

משתמש מקצוען
מישהי יודעת אולי לפי המבצעים הקודמים שהיו להם האם זה באמת שווה? איזה מוצרים יש בחיסול? אפשר למצוא שם נגיד עגלות ודברים יותר יקרים?
תודה רבה!!

שםמשתמש

משתמש פעיל
אני הייתי בפתח תקווה לפני שבוע ב״ סייל הגדול״
היה כמות מצומצת של מוצרים ללא מע״מ

תמר יונה

משתמש מקצוען
בדרך כלל הבנתי שיש דברים אם מגיעים מיד בהתחלה. ביום הראשון בשעת הפתיחה. מאוד מהר המלאי אוזל לא נשארות מציאות.

אייזיק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הערה חשובה:
אחותי קנתה עגלת בוגבו בסייל האחרון שהיה אצלם. קיבלה ארגז ענק, שמה באוטו. לאחר מס' ימים העלתה את הארגז הביתה, ולתדהמתה, יש רק רק את השילדה ללא האמבטיה וללא גגון. חזרה לבייביסטאר, אמרו לה, בעייתך, היית אמורה לבדוק במעמד הקניה שיש את כל החלקים! (מניין לה לדעת מה מכיל הארגז? אמרו לה זאת העגלה!) בקיצור, לאחר דין ודברים והרבה עוגמת נפש, הם הסכימו לבוא לקראתה ולתת לה את שאר החלקים.(ששילמה עליהם כדת וכדין)
מסקנה: לא תמיד שווה לקנות מציאות בסיילים מטורפים...

חיננית

משתמש פעיל
עיצוב גרפי

קבצים מצורפים

• unnamed (1).jpg
    unnamed (1).jpg
    KB 63.2 · צפיות: 62

דסי123

משתמש מקצוען
הערה חשובה:
אחותי קנתה עגלת בוגבו בסייל האחרון שהיה אצלם. קיבלה ארגז ענק, שמה באוטו. לאחר מס' ימים העלתה את הארגז הביתה, ולתדהמתה, יש רק רק את השילדה ללא האמבטיה וללא גגון. חזרה לבייביסטאר, אמרו לה, בעייתך, היית אמורה לבדוק במעמד הקניה שיש את כל החלקים! (מניין לה לדעת מה מכיל הארגז? אמרו לה זאת העגלה!) בקיצור, לאחר דין ודברים והרבה עוגמת נפש, הם הסכימו לבוא לקראתה ולתת לה את שאר החלקים.(ששילמה עליהם כדת וכדין)
מסקנה: לא תמיד שווה לקנות מציאות בסיילים מטורפים...
מה הקשר בין הסיפור למסקנה?
אתה מתכוון שהמסכנה היא שצריך תמיד לפתוח בקנייה ולראות שאכן הכל קיים...

אייזיק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מה הקשר בין הסיפור למסקנה?
אתה מתכוון שהמסכנה היא שצריך תמיד לפתוח בקנייה ולראות שאכן הכל קיים...
הקשר הוא שהיא הגיעה במיוחד בשביל הסייל מאיזור אחר בארץ וגילתה שהיא צריכה להתחנן על נפשה עבור מוצר שלא קיבלה...

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
הייתי שם בסייל ביום רביעי בבוקר
הגעתי בשעה 10.30
היה שם מליוןןןןן אנשים
חתיפות מטורפות
טיולונים לא היה כמעט (או שנחטף ב1/2 שעה הראשונה- קצת לא ככ נראה לי כי התורות היו...)
בוגבו אחרון ב2000 היה שם אבל 3 לקוחות רבו עליו
עגלת תאומים של בייבי מונסטרס ב2500
כל השאר היה משחקים ב30% הנחה. בגדים . כסא בטיחות
עוד קצת עגלות משולבות במחירים נחמדים
למשל ספורט ליין משלובת ב1.700
והכי הרבה היה
מלא עגלות משולבות של חברה אויסטר בכל מיני צבעים
די התאכזבתי

אולי מעניין אותך גם...