דרוש מידע הליקובקטר- הצילו!!!

י"כ

משתמש מקצוען
מכיר מישהו שסבל מזה נורא
ועצת רופא מומחה הייתה לשתות רק מים טבעיים - מים מינרליים (לא מהברז) התוצאה מוכחת

Israel.ישראל

משתמש רשום
מנסיון שלי ומאחרים שהמלצתי וברוך ה עזר להם . דבר ראשון לא לאכול בשכיבה /לפני השינה. להוריד חריף ומתוק לגמרי . לקחת 2 כדורי שמן אורגנו פראי על הבוקר ו2 לפני השינה . פרביוטיקה 50 מיליארד פעם אחת ביום ( כשעתיים לאחר השמן אורגנו פראי ) . אנטיביוטיקה אני לא לקחתי. אבל אמפרודקס חשוב לקחת . תוך זמן קצר בעזרת ה תרגישו אחרת לגמרי

מסטיק מנטה

משתמש פעיל
כמו מה שכתבתי לעיל
מאד מועיל:

מנסיוני בהליקובקטור שהיה לי ברמה גבוהה מאד עם הרבה סבל
ראשית לקחתי את סדרת האנטיביוטיקות הקלאסית שמיגרה בס''ד את החיידק כמובן עם פרוביוטיקה כפי שהזכירו פה.
במשך שנה שלימה אחרי אכלתי יום יום: דיסת שיבולת שועל-שיוצרת ציפוי רירי על המעי ומקשה על החיידק להצמד שוב, מרק מירקות כתומים ,כדור פרוביוטיקה אחד,וכדור ליקוריץ אחד שג''כ יוצר ציפוי רירי למעי.
הורדתי לחלוטין דברים חריפים וחומציים והפחתתי במוצרי חלב.
אחרי שנה חזרתי לאכול רגיל.

12 שנה אחרי-לאחרונה חזרתי על תבחין הנשיפה ,התוצאה היתה : 0!!

חיהחנה

משתמש פעיל
מה תכל'ס. יש לי הליקובקטר מאובחן. סידרת הכדורים מלחיצה אותי נוראא! ויש לי מידי פעם התקפות של כאבי בטן. האם עדיף להמשיך לסבול או לנסות את הכדורים המאיימים שאולי יעזרו?

טעלזאי

משתמש פעיל
מה תכל'ס. יש לי הליקובקטר מאובחן. סידרת הכדורים מלחיצה אותי נוראא! ויש לי מידי פעם התקפות של כאבי בטן. האם עדיף להמשיך לסבול או לנסות את הכדורים המאיימים שאולי יעזרו?
עדיף לקחת!!
לי היה הליקובקטור גבוה מאוד וכאבי בטן חזקים,
ולקחתי את כל הכדורים ועבר לי ב"ה,

Israel.ישראל

משתמש רשום
מנסיון שלי ומאחרים שהמלצתי וברוך ה עזר להם . דבר ראשון לא לאכול בשכיבה /לפני השינה. להוריד חריף ומתוק לגמרי . לקחת 2 כדורי שמן אורגנו פראי על הבוקר ו2 לפני השינה . פרביוטיקה 50 מיליארד פעם אחת ביום ( כשעתיים לאחר השמן אורגנו פראי ) . אנטיביוטיקה אני לא לקחתי. אבל אמפרודקס חשוב לקחת . תוך זמן קצר בעזרת ה תרגישו אחרת לגמרי
ממליץ שוב

אליכסנדר

משתמש פעיל
גם אני מצטרף אחרי שלא הרגשתי טוב עשיתי נשיפה ויצאתי חיובי עם מספר 48 יש לציין שלפני 6 שנים
גם יצאתי חיובי מספר 45 ולקחתי כל סדרת אנטיביוטיקה ואח''ז אומפרדקס אבל עדיין סבלתי הרבה
מה שחשוב לי לדעת ואני רואה שהרבה גם רושמים א''ז פה בשירשור זה כן לקחת הסדרת האנטביויטיקה ואח''ז להתחיל
את התזונה נכונה להימנע מהרבה סוגי אוכל ?
כי אני התחלתי כבר לפני שבועיים לעשות מה שרשמו פה בקובץ שצירפו כאן האמת אני מרגיש הרבה יותר טוב
השאלה הוא זה כדאי אפילו לא לקחת אנביוטיקה או שזה מועיל רק אחרי האנטיביוטיקה
תודה לכל העונים

מבריק הפלא

משתמש סופר מעניין
מנוי פרימיום
יש היום בדיקת נשיפה?
בקופת חולים טוענים לי שכבר לא קיים

חשק

משתמש חדש
רפלקסולגיה יכולה אולי לעזור לגמור עם החיידק הזה?
או למישהו יש טיפול טבעי אחר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה