דרוש מידע הליקובקטר- הצילו!!!

כגונא

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
בגדול הפתרון הוא בפרוביוטיקה מירקות מוחמצים בשיטה חדשנית אבל גם בשיטה רגילה, כבר התפרסם ביתד נאמן במדור קוראים כותבים

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עד שאני אכבוש איזה כרוב טרי או לא יודעת מה כבר יעבור הזמן של השפעת הכדורים.

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
הרופא שלי אמר לי לקחת פרובלמטיקה (צריך להפריד שעתיים מלקיחת האנטיביוטיקה) הוא טען שאמור להפחית את תופעות הלוואי של האנטיביוטיקה

אופססס ;)

משתמש מקצוען
הרופא שלי הביא לי 5 כדורים פעמיים ביום לשבועיים,
ואחרי חודש וחצי לחזור לעשות את הבדיקה הזאתי,
אגב היה לי תוצאה גבוהה 62.5,
הרופא אמר שהוא כמעט ולא ראה כזה תוצאה גבוהה....
אז אני ממש מפחד שזה לא עבר...
היה לי לפני כשנה 70.11.
בגלל סיבה כלשהי לא יכלתי לקחת אנטיביוטיקה. לקחתי 2 כדורי כורכום על קיבה ריקה כחודש ולא ביצעתי אחריה בדיקה לבדוק אם עזר. אחרי כחצי שנה עשיתי שוב בדיקה והתוצאה הייתה 28. כאן לקחתי אנטיביוטיקה. אני חושבת 2 מוקסיפן. 2 פלגיל ו1 אומפרדקס פעמיים ביום ואחרי חודש התוצאה הייתה שלילי.

בעבר קיבלתי הרכב אחר של טיפול והיו לי תופעות לוואי כמו ש @sol key מספרת בפעם השניה שהייתי צריכה אמרתי את זה לרופא והוא נתן משהו אחר שהיה עם פחות תופעות לוואי

בובונה

משתמש פעיל
אם את רוצה פתרון!
- ג'ל אלוורה לשתיה מחברת פוראוור, אבל לא להתייאש לפני תקופה יותר ארוכה בפרט במצב כזה.
ויש המוסיפים עוד ואכן משמעותי מאוד וכדאי.

חיות הקודש

משתמש צעיר
סבל נוראי,
8 כדורים ביום, גירודים בגב ובבטן.
בחילות וסחרחורות
ונמאס!
מה עושים?
(התופעות המרגיזות זה מהכדורים ולא מהחיידק אני לא מרגישה כבר את החיידק ואני רק אתמול התחלתי טיפול עם הכדורים)

מי עבר את זה ויכול להמליץ מה כן ולא לעשות...
אני הלכתי לנטורופת, והוא נתן לי טיפול מתאים וב"ה כבר כבר 6 שנים מאז והכל בסדר איתי
אז תלכי גם...

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
איך מטפלים במהירות לעכשיו בגרד הנוראי הזה שלא נותן לישון
וכל 10 שניות צורם מחדש...

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אחרי לילה מטורףףףףףף
רצתי לקופת חולים ואני אלרגית לאנטביוטיקה המגעילה... ברוך ה'!
תודה על העזרה, ברוך ה' אני מפסיקה את זה ונתחיל להרגיש טוב יותר.

--------
היתה פה אחת שרשמה שהרופא המליץ לה לקחת פרוביוטיקה שאלתי את הרופאה שלי והיא אמרה שזה מעכב את ההשפעה של האנטביוטיקה. אז רק מיידעת...

מקצה הארץ-:)

משתמש מקצוען
אחרי לילה מטורףףףףףף
רצתי לקופת חולים ואני אלרגית לאנטביוטיקה המגעילה... ברוך ה'!
תודה על העזרה, ברוך ה' אני מפסיקה את זה ונתחיל להרגיש טוב יותר.
מנסיון רב שנים לצערי בנושא ההליקובקטר..
ראשית, האנטיביוטיקה רק מנטרלת אותו לתקופה אך לא מרפאה את זה כלל וכלל!!!
ואגב, החיידק הזה נמצא כמעט ברוב האוכלוסיה אלא שהוא מתפרץ רק אצל חלקם..
ורק שינוי תזונה עוזר.
הפחתת שומנים, קופאין, ירקות סולניים, מטוגנים, מוצרי חלב כמובן.

היתה פה אחת שרשמה שהרופא המליץ לה לקחת פרוביוטיקה שאלתי את הרופאה שלי והיא אמרה שזה מעכב את ההשפעה של האנטביוטיקה. אז רק מיידעת...
צריך לקחת את הפרוביוטיקה בהפרש של שעתיים מהאנטיביוטיקה ואז הוא עושה את העבודה. קרי, מחזיר את החיידקים הטובים שהאנטיביוטיקה לקחה עם האליקופטר את ההליקובקטר..
חובה!!
חובה!!!
חובה!!!!
לקחת פרובביוטיקה בזמן לקיחת האנטיביוטיקה, בפרט בשילוב הזה לחיידק ההליקובקטר.

רק בריאות ורפואה שלימה במהרה!

* הארה נוספת - לא כדאי להשתיק את הצרבת ודי, כי חלילה זה יכול להתפתח למחלות מסוכנות!

נערך לאחרונה ב:

וילה בצפת

משתמש פעיל
אני ממש אחרי זה זה לא קל
ממש עולה לי גרגירים ובחילות לפה ולראש
אבל זה שווה
ומצטט תגובה ארוכה שלי בנושא
מהאשכול הבן דוד של האשכול הזה
בהצלחה ויום בריא

אליכסנדר

משתמש פעיל
* הארה נוספת - לא כדאי להשתיק את הצרבת ודי, כי חלילה זה יכול להתפתח למחלות מסוכנות!
מה זה אומר להשתיק אני כבר חמש שנה עם זה בהתחלה כמובן אחיר אנטביוטיקה לקחתי אומפרדקס 40 מ''ג
אחרי זה ירדתי ל 20 מ''ג ליום ואחרי כמה חודשים הפסקתי לגמרי וזה חזר אלי אחרי חצי שנה ככה שיחקתי כמה שנים לוקח לחודש חודשיים ואחרי כמה חודשים שהפסקתי תופס אותי שוב התקפה אני מתחיל שוב
בקיצור לפני חצי שנה הרגשתי שאין לי כוח כל כמה חדשים לעבור שבועיים מטורפים אז הרפא אמר לי למה אתה לוקח אותו כל יום בבוקר הרופא אומר לי אני לוקח א''ז כבר 22 שנה מה הבעיה וכך התחלתי לעשות לקחת כל בוקר אומפרדקס 20 מ''ג
האם זה נקרא להשתיק וזה לא בסדר ?

כגונא

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
לבקשתי אישר הרב בייפוס לפרסם את כתובת המייל שלו [כדרכנו אנ"ש גם הטלפון בכתובתו] <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
מידיעה שלי, סובלים רבים מאד מטופלים בהדרכתו. כשכל אחד יכול לבדו לארגן לעצמו את הטיפול הזה ולכן זה לא עולה כסף. הטיפול התפרסם ויש לו קו שהחל ביתד נאמן לתועלת הצבור.
הטיפול הזה מועיל גם לקנדידה.
כך גם אומרים רופאים מומחים מנסיון שהוכח
בהצלחה

כגונא

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
a0533140394
מס. הטלפון והגימייל

טעלזאי

משתמש פעיל

מה זה אומר להשתיק אני כבר חמש שנה עם זה
@אליכסנדר
בלי להפחיד אותך,
אבל מאוד כדאי כן לטפל בזה,
אולי אפילו בדרכים טבעיות כמו שכתבו פה,
אבל לחשוב שכדור נגד צרבת פותר את הבעיה,
זה ממש לא נכון ועלול להיות מסוכן!!!!!!
כמו שכתב @מקצה הארץ-:)
עיין בגוגל....
אגב, אני שמעתי (לא מוסמך) שיש כדורים טבעיים הליקובקטורX שממש טובים לזה,
תבדוק בבתי מרקחת טבעיים,
רק בריאות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה