מידע שימושי הליכה של ילד לרופא שיניים לבד

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
שלום
נער בן 14.5 נאמר לי שרשמית צריך ליווי כשבא לרופא שיניים. ידוע למישהו אם בפועל יבוא לבד לא יקבלו אותו [מכבי דנט]?

A Good mom

משתמש צעיר
לפעמים אחרי טיפול הילד יכול לא להרגיש טוב והם לא רוצים לקחת סיכון.
זה החוק

גם סתם אף פעם לא כדאי ללכת לבד.

leaha

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
שלום
נער בן 14.5 נאמר לי שרשמית צריך ליווי כשבא לרופא שיניים. ידוע למישהו אם בפועל יבוא לבד לא יקבלו אותו [מכבי דנט]?
מהנסיון שלי לא יקבלו אותו
וגם בליוויאח או אחות מעל גיל 18 יקבלו רק אם חתמתם מראש על אישור ויפוי כוח במרפאה

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
שלום
לא יקבלו. וזה טרלול טרלולי ביותר ומגוחך עד אימה.
בעלי נאלץ ללוות את בני שהיה בן 17.8 והיה בנוי לתפארה, וכמובן עצמאי ובעל כושר הבנה וכל הדרוש לבנאדם להתנהל בעולמו של הבורא. אפס. לא הרשו לו להגיע לטיפול לבד.

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אצלי הסכימו לאחר הבדיקה לטיפולים הבאים לקבל ילד מעל גיל 16 לבד.

יונלה

משתמש מקצוען
בכללית סמייל ואולי בעוד מרפאות, ביקור ראשון מחייב ליווי של אחד ההורים,
אח"כ ניתן למלא טופס הסכמה לטיפול ללא מלווה.
כך הייתי עושה ושלחתי את הילדים לבד.
תבררי מה המדיניות במכבי

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום

י.ז.

משתמש מקצוען
לי נתנו במאוחדת לבוא לבד בגיל 11....
אבל זה היה סדרה ארוכה של טיפולים שכבר הכירו גם אותי וגם את ההורים בע"פ....

תשב"ר

משתמש פעיל
לכתחילה מומלץ ללוות, שיהיה נוכחות מבוגר בשטח -
התחושה של הרופא המטפל שיש מי שעוקב אחריו, מוסיפה לכובד ראש שלו, אפילו שהוא יודע שאין אנו מבינים מה הוא בדיוק עושה.
כשבחור/ה צעיר/ה מגיע לבדו/ה הרופאים בפרט הבני דודים יסיימו בזריזות ויכולים לטייח בחוסר מקצועיות, ואם קורה להם פשלה הם גם לא ידווחו.
כשמבוגר נמצא הרופאים יותר בכובד ראש, ואם רופא מתלבט או מפשל רואים את הבעות פנים המסתפקות של הרופא ובד"כ הוא יקבל גם הסברים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה