מאפים הלחמניות הכי טריות בכיתה----

saralulu

משתמש מקצוען
מחכה גם למתכון ..
ומצרפת לכם את המתכון שלי , קל ברמות להכנה, ללא מיקסר! ככה בקערה עם כף !
הוא מתכון בסיס ללחמניות , פוקאצות לחמניות ממולאות , פיצות ועוד... כל מי שקבלה את המתכון לא גומרת להודות ולהלל...
המתכון:
1 קג קמח מלא 80%/כוסמין 80%(תנסו - זה יוצא מושלם )
2 כפות שמרים יבשים
600 מ"ל מים פושרים - שזה בעצם 2 וחצי כוסות מים פושרים- שימו לב -אני מדברת על כוסות של איקאה הצבעוניות , זהה גם לכוס קרטון של 240 מ"ל .
2 כפות סוכר
3/4 כוס שמן
1 כף מלח
הוראות הכנה:
שמה בקערה את השמרים והמים הפושרים , מערבבת להמסה
מוסיפה סוכר וקמח מערבבת חצי ומוסיפה את השמן ולקראת סוף הערבוב בוזקת את המלח (שלא יתערבב עם השמרים)
זהו!! הבצק יוצא רך ונעים למגע והקערה נשארת נקיה
מתפיחה 20 דקות - לא יותר!!-
יוצרת לחמניות , פוקאצ'ות ומפזרת מלמעלה- שומשום שחור או לבן/ זעתר/בצל מתובל/ בצל יבש עם מעט כורכום/קטשופ זיתים וגבנ"צ /פטריות/זיתים/עגבניות ועוד.. ועוד...

יוצא מושלם !! בלי להוציא מיקסר ובחצי שעה
ניתן להכין בו זמנית שלוש קערות נפרדות ולזכות בהפרשת חלה וליצור כמה סוגי לחמניות ולהקפיא נשמר מעולה ממש!
ספרו לי איך יצא...
אני בדיוק מכינה את זה עכשיו
זה אמור לקבל צבע בתחתית או שנשאר בהיר?
כמה זמן אפיה?

SRADT

משתמש פעיל
@ה. בקר אשמח שתכתבי לי כמה מים צריך לשים אם אני עושה את הלחמנית מקמח מלא של רובינפלד 80% (וכמה ל 100%)
אני ממש לא מבינה באפיה, אז אשמח לתגובה מדויקת.
בנוסף, יש עוד שינוי שצריך לעשות בבצק אם משתמשים בקמח מלא?

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
@ה. בקר אשמח שתכתבי לי כמה מים צריך לשים אם אני עושה את הלחמנית מקמח מלא של רובינפלד 80% (וכמה ל 100%)
אני ממש לא מבינה באפיה, אז אשמח לתגובה מדויקת.
בנוסף, יש עוד שינוי שצריך לעשות בבצק אם משתמשים בקמח מלא?
תתחילי ב 3 כוסות ורבע חד פעמיים של שתיה קרה 180מ"ל.
טם הבצק לא מספיק רך תוסיפי עוד קצת מים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה