שיתוף חופשי הלהיט החדש - אימוג'ים חרדים :)

יצירות לשימוש חופשי

פרספכתיבה

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
@פרספכתיבה , האם את יכולה בבקשה לעשות עוד אחד בו הם לא נותנים ידים ?

יצירות מדהימות!
אפשר פרומפט לדוגמא? ובאיזה בינה את יוצרת?
עניתי על זה הרבה...DALLE 3 בתשלום - אימון מודל (כלומר המון התכתבויות ועריכות עד שהוא "מבין" את הקונספט"
פרומפט לדוגמא:
a yellow emoji of a cute, scared young ultra-Orthodox carrying a six-pack of water and cans

מנוחה שלמה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
יוצרי ai
באמת הולך להיות מלחמה בצפון?????
Firefly A yellow emoji of an ultra-orthodox young man including a black hat and a thin coil of...jpg

מנוחה שלמה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
יוצרי ai

מינוס מקצועי

משתמש פעיל
@פרספכתיבה אני מאוד נהנה מהאימוג'ים שלך ואני משתמש בהם הרבה אז תודה. יש מצב אתה יוצר בשבילי אימוג'ים שקשורים למוזיקה ונגינה (עם גיטרה קטנה ביד, מנגן חליל צד, יושב ליד פסנתר וכו' וכו')? זה יעזור לי מאוד.

מינוס מקצועי

משתמש פעיל
תודה רבה. הם ממש חמודים ואולי אני ישמתמש בהם אבל אני מעדיף את האלה בסגנון החסידי של @פרספכתיבה, סגנון שבינתיים אף אחד לא הצליח לחקות בצורה טובה.
ואני מעדיף גם בלי רקע. תודה רבה.

Esty S

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הפקות ואירועים
וואו זה פשוט מדהים!
אפשר ליצור אימוג'י עם שטריימל אולי?

פרספכתיבה

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה