דרוש מידע הלבנת שינים

chanaf

משתמש מקצוען
מה זה שיטת המזרקים?
איפה עושים?

אני עשיתי לאחרונה עם המזרקים במרפאת שיניים פרטית.
רק לידיעתך, זה מאוד יקר - בסביבות ה-650 ש"ח לכל שורת שיניים!
השיטה היא כזאת:
הרופא שיניים לוקח מידות של השיניים, יוצר סד (כעין תבנית פלסטיק שקופה לשורת השיניים), נותן לך מזרק עם חומר, ואז במשך כמה ימים, לפני השינה, מורחים עם המזרק את החומר בתוך הסד במקום הקדמי של השיניים והחומר פועל את פעולתו. צריך בערך 30 שעות.
התוצאות היו באמת מאוד טובות.
שאלתי את הרופא האם זה פוגע בציפוי, הוא אמר שוודאי שלא טוב לעשות את זה מידי בתדירות, אבל אם עושים פעם בחצי שנה - זה בסדר גמור.

שרה arch

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
ממה שאני בדקתי - אצל רופא שיניים בשיטת המזרקים הכי נכון ובריא לשן.
עשית את זה?
כי עשיתי בעבר, באמת מאד עזר, אבל צריך כל חצי שנה עוד פעם עם החומר שנותנים לך מראש
אני לא עשיתי ואני רוצה התחלי מחדש
יש לך מושג כמה ימים צריך בהתחלה לשים? וכמה אח"כ? אני לא זוכרת..

chanaf

משתמש מקצוען
עשית את זה?
כי עשיתי בעבר, באמת מאד עזר, אבל צריך כל חצי שנה עוד פעם עם החומר שנותנים לך מראש
אני לא עשיתי ואני רוצה התחלי מחדש
יש לך מושג כמה ימים צריך בהתחלה לשים? וכמה אח"כ? אני לא זוכרת..

30 שעות בערך. בהתחלה יש קצת רגישות. אז לא כדאי להתחיל עם לילות שלמים.

שרה arch

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים

קלוזאפ

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אם יש למישהו מספר של סוכן למדבקות אשמח לקבל
הזמנתי פעם והייתי מרוצה אבל אין לי את המס' שלו

מרים 1

משתמש רשום
יש למישהו ניסיון בכללית סמייל?
מה העלות למי שיש כללית פליטניום?

Mark 1

משתמש מקצוען
30 שעות בערך. בהתחלה יש קצת רגישות. אז לא כדאי להתחיל עם לילות שלמים.
לא אמורים לשים את זה ליותר משעתיים ביום - כך אמר לי הרופא שיניים.
הכי טוב שעה בתחילת היום ועוד שעה בסוף היום.

yaffab

משתמש מקצוען
תודה לכולם.
כאמור, גם אני שואלת עבור כלה שלאחר ניקוי אבנית רגיל וסתמי איבדה מעט מהצבע הטבעי של השן וזה מציק.

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
הזמנתי עכשיו מאיביי 20 מדבקות (10 ימי שימוש) ב70 ש"ח, משלוח חינם.
המדבקות זה פרופשיונל, וזה מקורי ב-100% הזמנתי בעבר מהמוכר הנ"ל והוא שלח לי הוכחות למקוריות כשהזמנתי, וכןמיש עליו המלצות בפורום מוכר ואמין מאוד העוסק ברכישות בחו"ל. אם תהיה דרישה אצרף את הקישור.

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
אני עשיתי לאחרונה עם המזרקים במרפאת שיניים פרטית.
רק לידיעתך, זה מאוד יקר - בסביבות ה-650 ש"ח לכל שורת שיניים!
השיטה היא כזאת:
הרופא שיניים לוקח מידות של השיניים, יוצר סד (כעין תבנית פלסטיק שקופה לשורת השיניים), נותן לך מזרק עם חומר, ואז במשך כמה ימים, לפני השינה, מורחים עם המזרק את החומר בתוך הסד במקום הקדמי של השיניים והחומר פועל את פעולתו. צריך בערך 30 שעות.
התוצאות היו באמת מאוד טובות.
שאלתי את הרופא האם זה פוגע בציפוי, הוא אמר שוודאי שלא טוב לעשות את זה מידי בתדירות, אבל אם עושים פעם בחצי שנה - זה בסדר גמור.
המדבקות של קרסט והחומר של המזרקים זה בדיוק אותו חומר לפי מה שרוב רופאי השיניים אומרים, הטיפול במזרקים הוא יותר אגרסיבי ולכן הרבה יותר יקר.

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
אם יש למישהו מספר של סוכן למדבקות אשמח לקבל
הזמנתי פעם והייתי מרוצה אבל אין לי את המס' שלו
בבקשה: 0583246053
כאמור, הזמנתי מאיביי ב 70 שח את אותה ערכה שהוא מוכר (אצלו 155+20 למשלוח), אם תרצי להזמין ולחכות אשתף בקישור.

טליהבא

משתמש מקצוען
הזמנתי עכשיו מאיביי 20 מדבקות (10 ימי שימוש) ב70 ש"ח, משלוח חינם.
המדבקות זה פרופשיונל, וזה מקורי ב-100% הזמנתי בעבר מהמוכר הנ"ל והוא שלח לי הוכחות למקוריות כשהזמנתי, וכןמיש עליו המלצות בפורום מוכר ואמין מאוד העוסק ברכישות בחו"ל. אם תהיה דרישה אצרף את הקישור.
אני מעוניינת בקישור אם אפשר

רבקה שרה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הקישור חסום לי והייתי מאד רוצה להזמין,טליהבא (-מקורית! ) יש מצב שאת מזמינה פעמיים ,אמסור לך כתובת?
תודה מראש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה