דרוש מידע הלבנה לחולצות לבנות

יהודי אנ

משתמש פעיל
לאחר שנהיו לי על הצווארון בועות שמתי לב שזה באמת מהמרכך ולכן הפסקתי להשתמש במרכך , אבל אחרי הייבוש אני משפריצה תרסיס ריחני של בדין , אני מכניסה במכונת כביסה גם אבקת רן וחתיכת ספוג הפלא וככה לא צריך לשפשף את הצווארון ויוצא ממש בוהק !

בקבוק מים

משתמש פעיל
לכבס ב 30 מעלות! מעלות גבוהות מורידות את הצבע. צבע לבן זה לא העדר צבע אלא הצבע המקורי יותר אפרפר
משפריצה וניש על הצוארון. יש לי תכנית במכונה של שטיפה מקדימה
שמה קפסולות של אריאל אחרי השטיפה
ותולה בתוך הבית

אחרי שההתחלתי להקפיד על כל זה אני רואה הבדל משמעותי בין החולצות החדשות שהתחלתי להקפיד הם נשארות לבנות יותר זמן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה