דרוש מידע הכל על קלינאות תקשורת »»»

נעמושית

משתמש צעיר

החכמה צודקת

משתמש מקצוען
ממש לא! אני מכירה אישית מלא בנות מקרלין שמממשיכות..

אם האדמור מקרלין פתח לימודי תואר, והאדמור מבעלזא כנ"ל אז תבינו לבד...

וזה ממש לא נכון לומר שהוא פתח לימודי תואר אלא שהוא אישר (הוא לא שולח אף אחת ללמוד שם רק מי שרוצה יודעת שזה לא "אסור". )

ימס

משתמש פעיל
@ימס בסך הכולל את ממליצה על המקצוע???.
אם את חושבת שאת מתאימה לזה אני מאד מאד מאד ממליצה.
העבודה היא מדהימה ומלאת סיפוק ושליחות.
אבל צריך גם לקחת בחשבון שלא תמיד זה קל (נפשית/פיזית) כמו בכל תחום.

ימס

משתמש פעיל
סתם שאלה של בורות..
(ח"ו לא לקנטר...)
איזה רבנים מתירים ללכת למכללה רגילה אפילו חרדית
(בשונה ממכללות מפוקחות עם רב מסוים שמפקח על כל התכנים או קבוצות מאורגנות כמו בעלזא וכד')
מה שאני יודע שגם הרב אלישיב והרב שטיינמן והג"ח קנייבסקי ויבלחט"א מרן הגרי"ג אדלשטיין ומרן ר' דוב לנדא וכו'
וגם גדולי האדמורים כמו האדמור מגור וכו' ויש עוד הרבה מאוד שאני לא זוכר כרגע שאסרו את זה
אשמח להחכים....
נכון הרבנים אסרו, ובצדק.
לכן צריך וחובה לעשות שאלת רב.
וסתם שאלה, מה נעשה שצריך אותנו? מי יעשה את מה שאנחנו עושות?

secret

משתמש סופר מקצוען
ויש מספיק נשים שעובדות 8 שעות ביום גם בלי לימודי תעודה.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
לגבי השכיר תלוי מסגרת או קופ"ח.
למרות "אופק חדש" הרבה עמותות חרדיות שחסר קלינאיות נותנים השלמה לשכר השעתי בנוסף לשכר השעתי של משרד החינוך.
לגבי קופ"ח, יש הרבה פלוסים אחרים שאין לי כח לפרט ולמרות השכר השעתי הנמוך יותר שניתן להקפיץ בשעות נוספות בשכר גבוה יותר.
בקיצור, מי שלא שוחה בעניין שומע שמועות וחצאי מילים ומסיק מסקנות.
חוזרת שוב, תלוי קופ"ח תלוי עיר.
וגם העצמאי לא מנצנץ כ"כ (מניסיון אישי, העדפתי כמה שיותר להיות שכירה מאשר עצמאית)
ביטולים ברגע האחרון/חופשות חג/ימי מחלה/ימי חופשה/קרן פנסיה/השתלמות, הוצאות של משחקים, קליניקה, הדרכה, וכל ההוצאות של החזקת עסק פטור.

ולא רוב הקלינאיות תקשורת עובדות חצי שבוע כעצמאיות, רחוק מאד מהרוב..
במקרה זו שציטטת מדברת מהיכרות עם כמה וכמה קלינאיות
וכך גם אני ובכמה איזורים בארץ
רובן משלבות עבודות כשכירות עם שעות כעצמאית. מי יותר ומי פחות.
עצמאית אין פירושו רק טיפולים אלא גם הדרכת סטודנטיות, הרצאות בסמינרים, מי שלמדה לתואר שני יכולה להרצות ועוד.
כמובן שהכדאיות של עסק עצמאי משתנה ממקום למקום.
וכמובן שלא שייך להיות עצמאית בשנים הראשונות המוקדשות לפרקטיקום וצבירת נסיון.

O-n-l-y

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לכן מי שחושבת ברצינות תיגש לשאול את הרב שלה.

מאיזו בחינה?
מבחינה רוחנית.
סתם שאלה של בורות..
(ח"ו לא לקנטר...)
איזה רבנים מתירים ללכת למכללה רגילה אפילו חרדית
(בשונה ממכללות מפוקחות עם רב מסוים שמפקח על כל התכנים או קבוצות מאורגנות כמו בעלזא וכד')
מה שאני יודע שגם הרב אלישיב והרב שטיינמן והג"ח קנייבסקי ויבלחט"א מרן הגרי"ג אדלשטיין ומרן ר' דוב לנדא וכו'
וגם גדולי האדמורים כמו האדמור מגור וכו' ויש עוד הרבה מאוד שאני לא זוכר כרגע שאסרו את זה
אשמח להחכים....
עשו לנו כנס בארנה לאסור את המכללות.
אני חושבת שאז גדולי ישראל אסרו באופן גורף,
ולכן אני לא העזתי ללכת, לפחות לא בשנה הראשונה.
אבל הרבה רבנים מתירים במקרים מיוחדים.
אני חושבת שזה כמו המחלוקות על פאה אצל ספרדים.

O-n-l-y

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בכל מקרה הולכות מעט מאוד בנות ללימודים הללו בגלל הקושי הרב הכרוך בהם
וזה רק בגלל שהרבה בנות לא אוהבות לעבוד קשה. הן לא חושבות לטווח הארוך שבסופו של דבר זה משתלם.

secret

משתמש סופר מקצוען
מבחינה רוחנית.
תלוי איזה תחום היא בחרה כמובן
וזה רק בגלל שהרבה בנות לא אוהבות לעבוד קשה. הן לא חושבות לטווח הארוך שבסופו של דבר זה משתלם.
ומעבר לזה, לא כל אחת מסוגלת. מדובר באמת בלימודים קשים וצריך הרבה רצון וס"ד לצלוח אותם.

O-n-l-y

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תלוי איזה תחום היא בחרה כמובן

ומעבר לזה, לא כל אחת מסוגלת. מדובר באמת בלימודים קשים וצריך הרבה רצון וס"ד לצלוח אותם.
אני לא מדברת על אלה שאין להן מסוגלות של רמת IQ שזה באמת מתנת שמיים, אני מדברת על הרבה חברות שלי שהן חכמות ואפילו מאוד ויכלו להיות הרבה יותר לו היו נכנסות למסלולים כמו הייטק. הן פשוט הרימו ידיים ממש בהתחלה.

החיים מצחיקים :)

משתמש מקצוען
וסתם שאלה, מה נעשה שצריך אותנו? מי יעשה את מה שאנחנו עושות?
שאני שאלתי את זה בזמנו תמרצה הנכבדה שהביאו לסמינר שלנו לדבר נגד המכללות וכל מקום שהוא לא הסמינר
הקדוש שלנו היא אמרה שיש מספיק בנות שמחשיבות את עצמם חרדיות שיעשו את זה היא את הבת שלה לא תשלח למקום שהוא מכללה ובטוחה שגם אני את הבת שלי לא ארצה לשלוח בבוא העת
כל הצורה של הצגת המכללות בסמינרים היא מתחת לכל בקורת ויצא לי לשמוע הרבה על כך רק בשנה שעברה שאחותי עמדה בצומת המבלבלת הזו והיה להם יום שלם כנס על כמה גרועות המכללות ולא שאני באה להצדיק את המכללות יש בהם הרבה בעיות אבל זה הרגיש שזה יורד לפסים אישים וברגע שכל הרעיון הוא לא לשם שמיים הבנות מרגישות ומתבלבלות יותר וכהוכחה לכך רק בשנתון של אחותי עזבו 40 בנות + למכלוות ולקמפוסים (בנות מצוינות!!!)
הלוואי שיהיה פתרון אמיתי לכל הבנות שמה שמענין אותן זה לא מחשבים או הנה"ח

secret

משתמש סופר מקצוען
אני לא מדברת על אלה שאין להן מסוגלות של רמת IQ שזה באמת מתנת שמיים, אני מדברת על הרבה חברות שלי שהן חכמות ואפילו מאוד ויכלו להיות הרבה יותר לו היו נכנסות למסלולים כמו הייטק. הן פשוט הרימו ידיים ממש בהתחלה.
תראי, מעבר לחכמה וכישורים ורמה מסוימת, צריך כושר התמדה גבוה. עקביות, כוח ויכולת.
צריך תמיכה חזקה מהסביבה [הורים, בעל] הן כלכלית והן רגשית.
כל המכלול הזה גורם להרבה בנות ונשים לבדוק שוב האם הן מתאימות ומסוגלות.

החיים מצחיקים :)

משתמש מקצוען
תראי, מעבר לחכמה וכישורים ורמה מסוימת, צריך כושר התמדה גבוה. עקביות, כוח ויכולת.
צריך תמיכה חזקה מהסביבה [הורים, בעל] הן כלכלית והן רגשית.
כל המכלול הזה גורם להרבה בנות ונשים לבדוק שוב האם הן מתאימות ומסוגלות.
מי שרוצה באמת ללמוד תבוא חדורת מטרה במקסימום האפשרי!!!!!!
ולעיתים בת שכזו תבוא עם רצון אדיר ומוטיבציה בשמים ולעיתים תגבר על הבת שבעלת IQ יותר גבוהה

איכות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
והדרישות?
מבחר:
4 יח"ל מתמטיקה 90
וכן באנגלית.
פסיכומטרי
שטראוס
אמירם 100 מינ'
תיל 650 מינ'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה