רופא היפוספדיאס תינוקות

גן חיות

משתמש חדש
שלום,
האם אתם מכירים משהו שעבר ניתוח לתיקון היפוספדיאס אצל תינוקות?
אשמח לקבל מידע או פרטים וכן מידע על מנתח מומלץ.
תודה רבה

100Rachel

משתמש רשום
הבן שלי עבר בגיל 9 חודשים, אנחנו עשינו באסותא אצל ד"ר בן חיים, מדובר על לפני 9 שנים הוא נחשב מומחה מאד בתחום וקיבלנו המלצות הניתוח עצמו הוא פשוט והשתחררנו כמה שעות אחר כך,

גן חיות

משתמש חדש
הבן שלי עבר בגיל 9 חודשים, אנחנו עשינו באסותא אצל ד"ר בן חיים, מדובר על לפני 9 שנים הוא נחשב מומחה מאד בתחום וקיבלנו המלצות הניתוח עצמו הוא פשוט והשתחררנו כמה שעות אחר כך,
תודה.
אורקין במעייני הישועה
תודה ,
סתם מענין מידע כללי או שעברתם טיפול אצלו?

גן חיות

משתמש חדש
תוכלי לקשר אותי למשפחות באישי?
c208175273 שטרודל גימייל רגיל
תודה רבה

בתשוּש

משתמש חדש
הניתוח עצמו הוא פשוט והשתחררנו כמה שעות אחר כך
תלוי מה בדיוק הבעיה, אנחנו עשינו בגיל 9 חודשים זה היה ניתוח פשוט והשתחררנו תוך כמה שעות
אבל בגיל שנתיים היינו צריכים לעשות תיקון וזה היה ניתוח ארוך ואשפוז של 8 ימים.

מוהל מומחה

משתמש רשום
אנחנו עשינו באסותא אצל ד"ר בן חיים, מדובר על לפני 9 שנים הוא נחשב מומחה מאד בתחום וקיבלנו המלצות
מצטרף להמלצה
אבל בגיל שנתיים היינו צריכים לעשות תיקון וזה היה ניתוח ארוך ואשפוז של 8 ימים
הרבה פעמים ניתוחים אלו מגיעים לניתוחים נוספים, פשוט וברור שלא עושים זה בכל מצב, ורק אחרי שאלת רב.

חני101

משתמש פעיל
אחותי עשתה לבן שלה באסותא אצל בן חיים
והיו צריכים לעשות שוב. לא זוכרת מאיזו סיבה
לבן שלי עשיתי אצל בר יוסף אסותא ראשון לציון

מוהל מומחה

משתמש רשום
נקודה נוספת חשובה שכדאי לדעת, מי שנמצא בקופת חולים בדרגה הכי פשוטה, ולא משלם על תוספת ביטוח, יכול לצאת לו מאוד יקר, (מזכרון של מה שנאמר לי אפי' 1200 לביקור), ולכן כדאי לפני שמתחילים עם התהליך לעשות תוספת ביטוח.

יוסיK

משתמש פעיל
אישית לא מצטרף להמלצה.
שלום,
האם אתם מכירים משהו שעבר ניתוח לתיקון היפוספדיאס אצל תינוקות?
אשמח לקבל מידע או פרטים וכן מידע על מנתח מומלץ.
תודה רבה
כללית, יש הרבה אורולוגים מומחים יותר ועוד יותר וגם פחות.
היכולת של מטופל להתרשם ממקצועיות של רופא היא מאוד מוגבלת לצורת המבט שלו ונתוני המקרה הספציפיים שלו
בפורום כזה תוכלו לקבל בעיקר התרשמות האם הרופא היה נחמד יותר או פחות האם עשה רושם מקצועי יותר או פחות
מי באמת מומלץ תוכלו לברר אצל יועצים רפואיים מומחים.
אם משיקול מסוים אתם לא רוצים ללכת לרופא מסוים כי שמעתם עליו, כי לא התרשמתם וכו', אתם יכולים לומר ליועץ שלפלוני אני לא רוצה ללכת, על מי יש לך להמליץ חוץ ממנו.

אם כבר יש כאן @מוהל מומחה אז זו סוגיה קצת דומה, מה המדד למוהל מומחה? שהתינוק כמעט לא בוכה? שהברית נגמרת תוך 15 שניות? או שזה משהו קצת יותר רחב? רוב האנשים שלא מבינים בזה רואים את זה כנתון למדד בזמן שכמעט אין קשר בין זה למומחיות באומנות המילה.

Yonatann

משתמש רשום
לפני כ 7 שנים ניתחנו את בננו בן שנה אצל ד''ר בן מאיר. בזמנו קיבל דרך המושלם - היום אני לא יודעת.
שאלנו את ר' חיים קנייבסקי והורה לנתח. (כיון שמדובר היה בניתוח קוסמטי במהותו)
לאחר מכן בגיל 3 (כשנגמל) היה צורך בניתוח תיקון (נפוץ מאד), ניתח שוב ד'ר בן מאיר בשניידר ניתוח של רבע שעה.

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אנחנו קיבלנו המלצה לא מזמן ממגן לחולה על פרופ' גל הידש ויחזקאל לנדא. שניהם מקבלים פרטי בהדסה עין כרם.
פרופ' לנדא מקבל גם באסותא אשדוד הציבורי
ניתחנו אצל לנדא אבל זה היה ממש לא מזמן כך שלא יודעת להגיד לך לטווח הרחוק

יוסיK

משתמש פעיל
אנחנו קיבלנו המלצה לא מזמן ממגן לחולה על פרופ' גל הידש ויחזקאל לנדא. שניהם מקבלים פרטי בהדסה עין כרם.
פרופ' לנדא מקבל גם באסותא אשדוד הציבורי
ניתחנו אצל לנדא אבל זה היה ממש לא מזמן כך שלא יודעת להגיד לך לטווח הרחוק
גיא הידש לא גל
מ"מ אורולוגית ילדים בעין כרם
הרב פישר [מגן לחולה] מכיר טוב את המערכות בעין כרם ומניסיון בתחומים אחרים הוא יודע לפעמים לייתר את הצורך בפרטי [הרבה פעמים גם דרך השירות הציבורי תקבלו את אותו רופא]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

תודה
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה