אופיס 365 היי חדש פה בעיה בהעתקת תוכן מסמך

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

rotiroti

משתמש רשום
צילום מקצועי
בס"ד

קיבלתי מסמך עם 100 עמ' בערך והמטרה שלי היא לחלק אותו לכמה קבצים כל קובץ יכיל פרק בסופו של תהליך הוא גם יומר ל PDF עכשיו כשאני מעתיק את הפרק ממסמך המקור למסמך החדש העיצוב ברובו נשמר למעט העמ' האחרון שהעיצוב הולך לאיבוד

הנתונים הם : המקור הוא WORD 2003 ואני עובד עם 2010 המסמך מעוצב בצורה בעייתית ז"א ברובו הוא מחולק לשני טורים אבל פתאום יש חלקים ללא חלוקה

מקווה שמישהו\י נתקל בזה ומבין על מה מדובר

תודה על העזרה
צירפתי תמונה של המקור
81269609.png

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
יש לקחת גם את שורת המעבר פיסקה
לחצי על התמונה שמגלה את הקודים במשמך (רווחים וכדוW), נמצא בפיסקה הכפתור העליון השמאלי, נראה כמו P הפוך)
ואז תוכלי לראות את הסימון מעבר פיסקה ולהעתיק גם אותו.

rotiroti

משתמש רשום
צילום מקצועי
תודה על הנסיון לעזור אבל הבעיה עדיין קיימת.
מסמך היעד שונה מהמקור אפי' שבהעתקה אני לוחץ על שמור עיצוב מקור
בייחוד בעמ' האחרון שם ביעד הוא נפרש על פני כל העמוד ולא בשתי טורים

\
\
מצאתי פתרון עקום למקרה שלי פשוט אני מעתיק עוד עמ' או שניים יותר ממה שאני צריך ואז מוחק ביעד עד איפה שצריך שכמובן בסוף המסמך הפתרון לא יועיל

אלחנן אריאל

משתמש צעיר
עימוד ספרים
נכתב ע"י tkh;682650:
יש לקחת גם את שורת המעבר פיסקה
לחצי על התמונה שמגלה את הקודים במשמך (רווחים וכדוW), נמצא בפיסקה הכפתור העליון השמאלי, נראה כמו P הפוך)
ואז תוכלי לראות את הסימון מעבר פיסקה ולהעתיק גם אותו.

חוץ מסימון הפיסקה, צריך ללכוד גם את מעבר המקטע במידה וישנו, כדי שיוגדר המקטע בסגנון החדש באותו הגדרה.

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
התכוונתי למעבר מקטע

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה