הייתן בקניות? תעדכנו על מבצעים....

• פותח הנושא cyp
  • פורסם בתאריך

זלפה

משתמש רשום
נכתב ע"י שרינה;2330216:
באמת לא ברור לי למה בנקסט ובחנויות בקניון בזמן מבצעים אני יכולה לקנות מכנס מהמם לילד ב 45 שח לכל היותר.ובקידי שיק ובזאר שטראוס וגם עזרה ואחווה הכל כל כך יקר
עד שמורידים מחירים שם כבר נגמרת העונה
אני כמעט ולא קונה בחנויות האלה .פשוט יקר שם!!
אגב דיברתי השבוע עם פקידה בדואר ואמרה לי שנקסט כבר פתחו מחסן בארץ וזה ענין של חודש חודשיים עדהשיפתחו חנויות בארץ...

אז זו הסיבה שלאחרונה מקבלים מהם מאוד מהר את הסחורה?

לכל הנבהלות מהמותגים,
שתדעו שH&M וזארה נחשבות כרשתות עממיות מאוד, ברמה של באזר שטראוס בערך.
והמחירים די באותה רמה.

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י שרינה;2330216:
באמת לא ברור לי למה בנקסט ובחנויות בקניון בזמן מבצעים אני יכולה לקנות מכנס מהמם לילד ב 45 שח לכל היותר.ובקידי שיק ובזאר שטראוס וגם עזרה ואחווה הכל כל כך יקר
אגב דיברתי השבוע עם פקידה בדואר ואמרה לי שנקסט כבר פתחו מחסן בארץ וזה ענין של חודש חודשיים עדהשיפתחו חנויות בארץ...

1. בנקסט את לא משלמת מע"מ ואין יבואן שמשלם מיסים, תוסיפי את המע"מ ותראי אם זה עדיין משתלם
2. אל תשווי רשתות גדולות שנסחרות בבורסה שמיצרות בכמויות מסחריות, לרשת חרדית גדולה אבל עדיין קטנה ביחס ארצי/עולמי
3. הייתה כתבה על ההפסדים של גולף ופוקס בגלל שהחורף אחר השנה ונאלצו לעשות מבצעים בתחילת עונה

ח. שושני

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י שרינה;2330216:

אל תשכחו שעל נקסטלא משלמים מכס.. אולי זו הסיבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה