זרקור מקומי הייתם פעם בחריש?

חרישאי

משתמש מקצוען
גם עוד 5 שנים לא רלוונטי בויכוח

אני לא יודע עד כמה זה נכון כי עדיין לא התחילו לעבוד ליד כביש 6 (וגם בשאר המסלול אני לא בטוח שהתחילו לעבוד)
זו טעות, אני מתלבט האם שם הניק שלך ירושה מהעבר או שלא יצאת אף פעם דרך כביש 9 מחריש.
העבודות בעיצומן, אפשר לראות אותם מכביש 6 כשעוברים על גשר נרבתא לחריש בצד שמאל.
כמובן שכרגע התכנון הוא רק יציאה נוספת לכביש 9 בלי חיבור ישיר לכביש 6, אבל זו התשתית לכך, ולכך התחייבו הגורמים האחראים

חרישאי

משתמש מקצוען
זו טעות, אני מתלבט האם שם הניק שלך ירושה מהעבר או שלא יצאת אף פעם דרך כביש 9 מחריש.
כמובן שכרגע התכנון הוא רק יציאה נוספת לכביש 9 בלי חיבור ישיר לכביש 6, אבל זו התשתית לכך, ולכך התחייבו הגורמים האחראים
מי שבן 60 אולי פחות רלוונטי לו רכבת עוד 10 שנים, אנשים בגיל הממוצע בחריש מאד רלוונטי להם גם עוד 10 שנים. גם רומא לא נבנתה....

חרישניק בהווה

משתמש רשום
מי שבן 60 אולי פחות רלוונטי לו רכבת עוד 10 שנים, אנשים בגיל הממוצע בחריש מאד רלוונטי להם גם עוד 10 שנים. גם רומא לא נבנתה....
צודק, אבל זה לא מעלה את מחירי הדירות במיידי ולא הייתי מחשבן דבר כזה כדי לקנות דירה
הניק הוא לא ירושה, ויצאתי דרך כביש 9:)
ואני גר בחריש וממליץ מאוד, אין עוד מקומות עם כ"כ הרבה יתרונות, רק אמרתי שאני לא יודע עד כמה זה אמין שיפתח בעוד 9 חודשים מפאת שעדיין לא התחילו לבנות את הגשר מעל כביש 6 וזה דברים שלוקחים הרבה זמן וכל התקנים וכו' (ואגב, מתי הפעם האחרונה שפרויקט נפתח בזמן שאמרו? ברכבת הקלה במרכז? במחלף חריש? ברכבת הקלה בירושלים ? אני לא חושב שהזמנים הם מקסימום אלא מינימום)

חרישניק בהווה

משתמש רשום
צודק, אבל זה לא מעלה את מחירי הדירות במיידי ולא הייתי מחשבן דבר כזה כדי לקנות דירה

הניק הוא לא ירושה, ויצאתי דרך כביש 9:)
ואני גר בחריש וממליץ מאוד, אין עוד מקומות עם כ"כ הרבה יתרונות, רק אמרתי שאני לא יודע עד כמה זה אמין שיפתח בעוד 9 חודשים מפאת שעדיין לא התחילו לבנות את הגשר מעל כביש 6 וזה דברים שלוקחים הרבה זמן וכל התקנים וכו' (ואגב, מתי הפעם האחרונה שפרויקט נפתח בזמן שאמרו? ברכבת הקלה במרכז? במחלף חריש? ברכבת הקלה בירושלים ? אני לא חושב שהזמנים הם מקסימום אלא מינימום)
מצרף קישור לאתר נתיבי ישראל ששם מופיע שיפתח במאי 26 (מינימום...)

חרישאי

משתמש מקצוען

חרישאי

משתמש מקצוען
מי שמחפש לעשות אקזיט בטווח הקצר לא יחשבן את זה, מי שמאמין בעיר למגורים או להשקעה לטווח בינוני וארוך ודאי יחשבן

די

משתמש סופר מקצוען
אפשר לקבל יותר פרטים על "מחלף חריש" שכל הזמן כותבים עליו שעוד רגע הוא יפתח ויקצר את הדרך וכו' וכו'?
במכלול בערך של כביש 6 מופיע מחלף חריש בתכנון, ואין אפילו ערך על המחלף הזה.

חרישאי

משתמש מקצוען
אפשר לקבל יותר פרטים על "מחלף חריש" שכל הזמן כותבים עליו שעוד רגע הוא יפתח ויקצר את הדרך וכו' וכו'?
במכלול בערך של כביש 6 מופיע מחלף חריש בתכנון, ואין אפילו ערך על המחלף הזה.
מה שנבנה כרגע זו יציאה דרומית לחריש שתתחבר לכביש 9.
הכביש בין היתר יבנה בגשר מעל כביש 6 מה שמניח את רוב התשתית למחלף חריש , (ישאר לבנות רק רמפות ונתיבי השתלבות).
מבחינה תכנונית אין תוכנית מסודרת לבנית חיבור לכביש 6 אבל כל שר תחבורה שהיה בעשור האחרון התחייב לזה.

חרישניק בהווה

משתמש רשום
בקיצור המחלף של חריש לכביש 6 שכל הזמן מדברים עליו שעוד רגע הוא יבנה ויקצר את הדרך וכו' בכלל לא קיים לא בתכנון ולא באישור ולא בתקציב.
מה שכן יועיל שזה יקצר את הדרך לשש למחלף באקה
אני לא יודע כמה זמן זה יקצר אבל משער שכ-5 דק'

חרישאי

משתמש מקצוען
בקיצור המחלף של חריש לכביש 6 שכל הזמן מדברים עליו שעוד רגע הוא יבנה ויקצר את הדרך וכו' בכלל לא קיים לא בתכנון ולא באישור ולא בתקציב.
אכן כן, יש כאלה שממהרים להתלהב.
מה שמבוצע בפועל זה כביש גישה חדש שמחבר לכביש 9 ומחלף באקה. זה אמור לחסוך פקקים בצהריים במחלף עירון.
בנוסף אושר קו רכבת לחריש (מסילת מנשה) שאמור להתחבר למסילה המזרחית אשר גם הולכת ונבנית בימים אלו, היא בשלבים מתקדמים מאוד

יאיר סופר

משתמש רשום
גישה מעניינת
לפי זה גם כביש 1 לירושלים הוא לא כביש ראשי כי בהמשך הוא מוביל ליריחו.
אם באמת שאלת ברצינות אז אני יסביר...

עמנואל יושבת על עורקי התחבורה הראשיים 55 ו 5 שמובילים ממנה ל:
אריאל,כיפאל חארס, בורקה ראמין,גמאעיין,עוריף,חווארה, גת, קדומים,רפידיה,שבי שומרון,חוות גלעד,גינאפוס,פרעתה ועוד.

חריש יושבת על הצירים הראשיים 6 ו65 שמובילים ל:
חדרה , חיפה, (מירושלים השפלה והדרום) נוף הגליל, עפולה, צפת, טבריה, מגדל העמק, קריית אתא, אום אל פאחם,, טבריה, הקריות השונות, קריית שמונה, וכרמיאל...

יאיר סופר

משתמש רשום
אמת.

יש וויכוח על על הוספת מחלף נוסף בכביש 6.
אבל סביר להניח שזה יקרה,
מעולם לא נבנתה עיר שהיא כ"כ קרובה לכביש 6 כמו חריש,
וברגע שיצליחו ללחוץ כמו שצריך
לא יהיו צריכים אפילו לבנות את המחלף,
וגם לא יצטרכו לדאוג לתקציב
בכל מקרה יש את הגשר של כביש 611,
צריך רק לבנות רמפות שיהפכו את הגשר למחלף.

לא נראה לי שזה מופרך לנכות מהדרך מהמרכז כבר עכשיו
את ה5 דקות הנוספות בגלל הסיבוב של כמה כבישים מכביש 6,
זה מציאות שרואים בחוש שהדרך מתארכת
אבל במציאות חריש היא עוד יותר קרובה...

די

משתמש סופר מקצוען
אם באמת שאלת ברצינות אז אני יסביר...

עמנואל יושבת על עורקי התחבורה הראשיים 55 ו 5 שמובילים ממנה ל:
אריאל,כיפאל חארס, בורקה ראמין,גמאעיין,עוריף,חווארה, גת, קדומים,רפידיה,שבי שומרון,חוות גלעד,גינאפוס,פרעתה ועוד.
כביש 55 וכביש 5 מצד אחד מובילים ליישובים שציינת ומצד שני מובילים לגוש דן, כמו כביש 1 שמצד אחד מוביל מירושלים לגוש דן, ומצד שני מוביל מירושלים ליריחו.
אבל סביר להניח שזה יקרה,
זה שזה סביר בעיניך לא אומר שזה סביר בעיני מקבלי ההחלטות.

יאיר סופר

משתמש רשום
כביש 55 וכביש 5 מצד אחד מובילים ליישובים שציינת ומצד שני מובילים לגוש דן, כמו כביש 1 שמצד אחד מוביל מירושלים לגוש דן, ומצד שני מוביל מירושלים ליריחו.
ואז?
גם כביש 4 ליד נהריה חוצה את גוש דן...
זה שיש לכביש ליד עמנואל את מספר 5
זה לא הופך אותו לעורק ראשי.....
זה שזה סביר בעיניך לא אומר שזה סביר בעיני מקבלי ההחלטות.
משרד התחבורה לא רוצה מבחינה תחבורתית,
הפוליטקאים רוצים
(ביבי כבר היה בחריש פעמיים והבטיח את זה)

זה יקרה, אין ספק
אין עוד עיר שלימה בישראל
ושעתידה לגדול עוד יותר
שכל תושבי העיר עושים כזה סיבוב מיותר ,
בפרט שכדי לעשות את זה כמעט שלא צריך לעשות כלום
וזה גם בקושי לעלות משהו
השאלה המרכזית היא רק מתי.

יאיר סופר

משתמש רשום
רק שמעמנואל לגוש דן זה חצי שעה נסיעה דרך כביש 5 (כמו מחריש לגוש דן דרך כביש 6)
ברחל בתך הקטנה...

יש מוצא ויש יעד...

עמנואל יושבת בקטעים של אחד מעורקי התחבורה הראשיים של מדינת ישראל בכבישי 5 ו 55,
שמובילים את תושבי גינסאפוס, אריאל, עסירה אל קבליה, אריאל, יצהר, חווארה, רחלים, קדומים, רפידיה,
לעבר גוש דן ומדינת ישראל.

חריש יושבת בס"ה בקטעים הצדדים בכבישי 6 ו65
שמובילים רק את תושבי חיפה, חדרה, נוף הגליל, קריית אתא, קריית חיים, טבריה, קריית ים, עפולה, אום אל פאחם, צפת, קריית מוצקין, טבריה, קצרין, עכו ועוד,
לעבר ירושלים, שפלה, דרום, וחלק גדול מהנ"ל גם לגוש דן והשרון...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה