זרקור מקומי הייתם פעם בחריש?

ממלכתי

משתמש מקצוען

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אגב תבדקו בשעה נורמלית
ערב שבת
ב6 בערב שבנאדם יוצא לחתונה כמה זמן לוקח
מתי יוצאים ב10:30 בערב
הרבה אנשים כנראה
אפשר גם לבדוק כמה זמן זה באופניים וברגל..
וזה לא הענין
אם מדברים פה על מרחקים, לא מכוונים ל 16 בצהריים
אלא למרחק נסיעה הכי קצר שיש במהירות תקינה כמובן.

אוזן שומעת

משתמש פעיל
לפניכם מפות מסודרת היכן חריש והיכן שאר הריכוזיים החרדים
מתוך המגזין שיצא לפני כשנה ''חריש שלא הכרתם'' 1

צפה בקובץ המצורף 1705828
צפה בקובץ המצורף 1705829
מזכיר את הבדיחה על ק"ס 20 דק' מבני ברק 20 דק' מירושלים מה שאומר שהכי קצר מב"ב לירושלים זה דרך ק"ס..
מב"ב לטבריה - הכי מהר דרך חריש, וכן לצפת, רכסים וכו'...

אוזן שומעת

משתמש פעיל
מחיר של 4 חדרים בבית שמש
בעיר שהיא באותו מרחק מבני ברק והמרכז כמו בית שמש!!!
כרגע קצת טיעון מטופש, כי בית שמש היא לא קרובה למרכז אלא היא חלק ממנו.
פריפריות (ח"ו איני מכנה את חריש ככזו, רק מטפאורה) נמדדות לפי מרחק

לכאורה.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אז ככה
משיטוט קטן ומחקר קטן בגוגל, שמתי לב לעליית מחירים חדה בחריש בכל מה שקשור לפנטהאוז/ דירות גן/גג/ ודופלקסים.
לעניות דעתי המחירים כל כך לא רלוונטים, שבכזה מחיר אפשר למצא בערים יותר קרובות למרכז ויותר מתפתחות נכסים דומים, וגם אם לא דומים ממש, יש את היתרון המשמעותי שזה במרכז.
מרגיש קצת (ומחילה מכבודכם של המתווכים) שיד המתווכים בדבר, להזניק כמה שיותר את המכירות פה.
אבל זה פשוט לא רלוונטי!
חריש כמה שרוצים שהיא תתפתח, היא עדיין לא, ורק אלוקים יודע מתי כן,
אומנם הקהילה החרדית פה מקסימה!
אבל באוכלוסייה הכללית- עדיין גרה פה אוכלוסייה קשת יום שבהחלט משפיעה בן אם נרצה ובין אם לא על המרקם החברתי.
וכשמישו רוצה לקנות נכנס וצריך להוציא מכיסו 3+ מיליון! (הזוי) הוא יעשה זאת על בטוח בנכס חדש כבר בבני ברק או במגדלי יוקרה בפתח תקווה.
אין לי מושג על בסיס מה עליית המחירים ההזויה הזו.
לדעתי זה עניין של זמן שבעלי הדירות פה יתאפסו ויבינו שלא הולכים לשלם להם כאלו סכומים מגוחכים שמדובר בעיקר על מיקום. ובחלט רואים ביד 2 נכסי על גבי נכסים כאלו שנערמים ואין קונה ולא רבע קונה, וחבל.
מישו צריך שם לרענן את כל החברה ולאפס קצת ולהבין שאחרי הכל עדיין מדובר בפריפריה.

האברך מירושלים

משתמש רשום
גם אני מרגיש שהקמפיין בעד חריש הוא דבר מבורך אבל מצד שני ברור לי שזה הדרך הכי גרועה לעשות קמפיין כי אנשים שקוראים את זה בטוחים שזה עיר מטורפת יותר ממה שהיא וככה יכול להתחיל הזנקת מחירים בדיוק אתמול דיברתי על הענין הזה עם כמה מבינים ויצאנו לי שזה מגניב לבדוק עיר ברמת הקריבה שלה למרכז אבל תכלס לדעתי עדיף לקחת עיר יותר פריפריה כרכסים שיש לה בעצמה הרבה יותר מה למכור כי תכלס אנשים נמצאים רוב הזמן בעיר שלהם ותכלס זה מה שקובע עיר עם היא טובה או לא קחו לדוגמא את תל ציון שאני לא אומר שאין לה באגים כמו המחסום שיש שם פקקים אבל ברור שהיא קרובה לירושלים 20 דקות וזה לא מענין אנשים כי מי שגדל בירושלים או בני ברק מחפש את האוירה העירונית ופחות מענין אותו המרחק שיהיה הדברים לתשומת לב

לכאורה.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
גם אני מרגיש שהקמפיין בעד חריש הוא דבר מבורך אבל מצד שני ברור לי שזה הדרך הכי גרועה לעשות קמפיין כי אנשים שקוראים את זה בטוחים שזה עיר מטורפת יותר ממה שהיא וככה יכול להתחיל הזנקת מחירים בדיוק אתמול דיברתי על הענין הזה עם כמה מבינים ויצאנו לי שזה מגניב לבדוק עיר ברמת הקריבה שלה למרכז אבל תכלס לדעתי עדיף לקחת עיר יותר פריפריה כרכסים שיש לה בעצמה הרבה יותר מה למכור כי תכלס אנשים נמצאים רוב הזמן בעיר שלהם ותכלס זה מה שקובע עיר עם היא טובה או לא קחו לדוגמא את תל ציון שאני לא אומר שאין לה באגים כמו המחסום שיש שם פקקים אבל ברור שהיא קרובה לירושלים 20 דקות וזה לא מענין אנשים כי מי שגדל בירושלים או בני ברק מחפש את האוירה העירונית ופחות מענין אותו המרחק שיהיה הדברים לתשומת לב
כל מילה
הקמפיין הזה עושה רק טוב למישהו אחד וזה המתווכים פה
מחיר יותר טוב על הדירה, עמלה יותר טובה.

מישהו אחד ועוד

משתמש פעיל
דירות יוקרה יקרות יותר בכל מקום.
אם משווים צריך להשוות אותו דבר. פנטהאוז שעולה בחריש 3 יעלה בפתח תקווה 6 ( בדקתי את זה... )
תשוו בין דירות ממוצעות ולא דירות יוקרה. זה פחות רלוונטי לרוב הציבור.

לכאורה.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
דירות יוקרה יקרות יותר בכל מקום.
יוקרה זאת לא המילה המדוייקת לתאר פנטהאוז בחריש.
פנטהאוז בפתח תקווה אולי יעלה לך 6 מיליון כי הוא בקומה 15+- זה יוקרה.
פה פנטהוז מצליח להגיע עד קומה4 (ויקראו לזה בשם מפוצץ בניין בוטיק) וב3 בנינים עד קומה 8.
יוקרה זה לא.
קצת מודעות אנשים.

שולמן נדל"ן - חריש

יעוץ. מכירה. השכרה.
מנוי פרימיום
כל מילה
לשם האמת ורק האמת:

המגזין שהועלה בתחילת הפורום הוא פרי עמל של ועדת הדיור, ובראשה אברך תלמיד חכם שהקדיש מזמנו היקר, במשך 4-5 חודשים, לאיסוף החומרים, עיצובם והנגשתם לציבור הרחב. מטרת המגזין היא אך ורק להפיץ את הבשורה של חריש וליידע את הציבור על האפשרויות הרבות שהעיר מציעה וללא שום מטרות רווח.

הטענה המגוחכת שמתווכים מעלים מחירים כדי לקבל עמלה גבוהה יותר היא חסרת בסיס. כמתווך, אני מעדיף לסגור יותר עסקאות מאשר להרוויח עוד כמה אלפי שקלים בודדים על כל עסקה, אך בסופו של דבר לצאת עם פחות עסקאות.

די

משתמש סופר מקצוען
צילום מסך 2024-07-16 204329.pngצילום מסך 2024-07-16 204136.png

נתן G

משתמש רשום
חזרנו להשוואות עפולה מול חריש??
אני נהנה כל פעם מחדש לראות את תושבי חריש מגיבים למה חריש בסוף יותר טובה.
כולם יודעים שחריש זה הפריפריה הכי טובה ויעידו כל החרישאים שמגיבים פה באשכול ונרתמו לעניין..
כל שאר המקומות פחות טובים וזהו!!!
זה מדהים לראות שכל אשכול בנושא חריש, עפולה חייבת להיות מוזכרת בהקשר שלילי כמובן, לשם הדוגמא רק פה באשכול 15 פעמים...

חולדה הנביאה

משתמש רשום
מבקשת לחדד לכל המגיבים לגבי מרחק הפריפריה מהמרכז...
מרחק וזמן נסיעה של כל פריפריה שהיא מהמרכז היא רק נתון אחד ממכלול הנתונים אותם אנחנו בודקים במחשבה לעבור לפריפריה, ישנם עוד הרבה מאד שיקולים נוספים כמו מוסדות חינוך, קהילות, עבודה, התפתחות המקום וכו'
כי בסופו של אדם כשמשפחה גדלה ומתבססת בעיר מגוריה כבר נוסעים הרבה פחות, והכי חשוב זה להתבסס במקום שמתאים לך ותהנה בו.

ממלכתי

משתמש מקצוען
תגיד הכל בסדר
אתה יודע מה זה בכלל רחוב הבנים בעפולה
כפי שאני יודע עד לקהילה בגבעת המורה או עפולה עלית זה לפחות עוד 10 דקות
דבר נוסף נא לבדוק בשעות שרגילים לנסוע בכבישים מה ההפרש בין עפולה לחריש
ולא בשעות מאוחרות שאף אחד לא נוסע בהם
מה עוזר לבנאדם שגר בעפולה ש 1 בלילה לוקח לו שעה ורבע למו"ע אם הוא אף פעם לא נוסע בשעה כזאת

מקצועיות

משתמש פעיל
אתה בדיוק כמו ההוא שדיבר על עמנואל.
תל ציון היא לא עיר,
ואם היא הייתה עיר אז דינה ומחירה הייתה כמו ביתר.

תבדוק,
תחרוש את הארץ לארוך ולרחוב,
אין ולא קיימת עיר שהיא כך מציאה כמו חריש
מבחינת מרחק, מחיר, דירות חדשות, ואופציות התפתחות!!!

די

משתמש סופר מקצוען
אתה יודע מה זה בכלל רחוב הבנים בעפולה
כפי שאני יודע עד לקהילה בגבעת המורה או עפולה עלית זה לפחות עוד 10 דקות
בדקתי עד הכניסה לחריש לעומת הכניסה לעפולה. גם שכונת בצוותא נמצאת יותר בפנים.
מה עוזר לבנאדם שגר בעפולה ש 1 בלילה לוקח לו שעה ורבע למו"ע
זה לא שעה ורבע אלא שעה, אמרו כאן שאין סיכוי להגיע מעפולה למו"ע תוך שעה.
דבר נוסף נא לבדוק בשעות שרגילים לנסוע בכבישים מה ההפרש בין עפולה לחריש
צילום מסך 2024-07-17 005835.pngצילום מסך 2024-07-17 010740.png

מקצועיות

משתמש פעיל
כל מילה
ווהההאו
כמה שזה לא נכון...

קודם כל למתווך לא כ"כ מעניין מה מחיר הדירה.
הוא רוצה לסגור עסקאות.

שנית, החוברת יצאה לאור ע"י אברך כולל מוכשר ביותר,
שרואה את הירידות המחירים בחריש, את העזיבה החילונית,
והמציאות שחריש למקום המשתלם ביותר לרכישת דירה!

די

משתמש סופר מקצוען
אתה בדיוק כמו ההוא שדיבר על עמנואל.
תל ציון היא לא עיר,
ואם הייתה עיר אז דינה ומחירה הייתה כמו ביתר.

תבדוק,
תחרוש את הארץ לארוך ולרחוב,
אין ולא קיימת עיר שהיא כך מציאה כמו חריש
מבחינת מרחק, מחיר, דירות חדשות, ואופציות התפתחות!!!
בקיצור מסמנים את המטרה מסביב לחץ

הקריטריונים הם:
עיר מעל 30,000 תושבים (לא חשוב חרדים או לא)
דירות חדשות
קירבה למרכז ברכב פרטי (לא חשוב התח"צ)
לא ביו"ש

והנה התוצאה היחידה:
חריש

מקצועיות

משתמש פעיל
מבקשת לחדד לכל המגיבים לגבי מרחק הפריפריה מהמרכז...
מרחק וזמן נסיעה של כל פריפריה שהיא מהמרכז היא רק נתון אחד ממכלול הנתונים אותם אנחנו בודקים במחשבה לעבור לפריפריה, ישנם עוד הרבה מאד שיקולים נוספים כמו מוסדות חינוך, קהילות, עבודה, התפתחות המקום וכו'
כי בסופו של אדם כשמשפחה גדלה ומתבססת בעיר מגוריה כבר נוסעים הרבה פחות, והכי חשוב זה להתבסס במקום שמתאים לך ותהנה בו.
מרחק ומחיר הם אלו הדברים החשובים ביותר
כל הדברים האחרים הם ברי שינוי
אבל מרחק ומחיר הם מציאותיים וקבועים שלעולם לא השתנו.

מי שקונה בצפון וחשב ראש קטן כי יש עוד סופר או אוטובוס
גם בעוד 50 שנה הוא יצטרך לנסוע עוד 30-40 דקות מההוא שקנה בחריש.

העניין הוא שחריש לא רק מנצחת במרחק ומחיר
אלא גם יש את הסיכוי הגבוה ביותר מכל הארץ לשינוי אופי העיר כולה.
רק חריש היא עיר קטנה
הכי חדשה
ובנוסף 50 אחוז מהעיר הן שוכרים, (רשמית לפי הלמ"ס מקום ראשון בארץ!!!)
תחשבו על זה, זה מטורף!
70-80 אחוז לפחות מתושבי העיר, לא אכפת להם מהעיר, ולא מעניין אותם מי יגור בעיר!!!

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה