הייתם בשוויץ/באירופה לאחרונה? כמה שאלות

ניבה

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
עקב נסיעה:
* מעוניינים לקבל בהשאלה בבני ברק, מתאם לחשמל - מישראלי לשוויצרי לשבוע, או לחילופין מידע על איפה קונים וכמה זה עולה. הבנתי שיש ממיר בסיסי ויש ממיר מתח מתקדם יותר. קצת לא ברור לי העניין- אשמח לקבל מידע מורחב מבעלי נסיון.
* בנוסף מחפשים מידע על תוכניות/גמחים של טלפונים או קווים או כל רעיון אחר שיאפשר תקשורת פנים וחוץ במחיר הזול ביותר. יש המלצות?
* מעוניינים לקבל המלצות על ביטוח נוסעים הזול ו/או המומלץ ביותר (דרך הקופ"ח? דרך חברת הביטוח? באמצעות כרטיס נטען של https://www.passportcard.co.il - האם זה יוצא יקר יותר והאם מומלץ בכל זאת?)
נשמח לקבל כל מידע, טיפים והמלצות מבעלי נסיון!!
תודה.

שיר פורום

משתמש פעיל
בקשר לסים טלפוני- הכי כדאי לקנות בארץ שנוסעים אליה. תמיד יוצא יותר זול. לקנות כרטיס סים שמשלמים מראש לפי כמות שיחות וגלישה אם צריך . זה רבע- שישית! מחיר בד"כ.

פספורט כרד מאד נח ושלא נצטרך גם ניתן להשתמש בו במקרי חרום ככרטיס אשראי להוצאות רפואיות. לעומת ביטוחים אחרים שצריך לשלם בכסף עצמי ואז סחבת של החזרים... שלא נצטרך.

מירי חן

משתמש פעיל
אנחנו היינו בנוגע לביטוח עשינו בשירביט לדעתי הכי זולים לחמישה ימים יצא 8 דולר לאדם
בנוגע לסים עשינו חבילה בגולן טלקום(הכי זול בארץ) שיחות חינם וגלישה 6GB הסים עולה 50 ש"ח
החבילה בעקרון עולה לחודש 100 ש"ח אך אם השתמשת שבוע את יכולה לבטל ולהזדכות על ההפרש

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
בנוגע למתאם חשמל - אינלי מושג במה מדובר
הייתי שם, השתמשתי רגיל בתקעים (הטענתי מצלמה במטען הרגיל שלי מהארץ) והיה בסדר גמור
לא הבנתי אילו הבדלי מתח?? המתח הוא זהה בישראל ובאירופה כפי ידיעתי
רק בארה"ב זה שונה

נקדן זריז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני חולק.
בקשר לפלאפון הכי זול זה המסלול של גולן טלקום ל45 יום שנמצאים בחו"ל עם שיחות לארץ ללא הגבלה וכן קבלת שיחות ללא הגבלה כלל.
מה שצריך לעשות זה לסדר עם חברת תקשורת מהארץ [שיש להם מספר ישראלי שדרכו מתקשרים לחו"ל] ואת השיחות שרוצים לעשות עם תושבי חו"ל כאשר נמצאים בחו"ל לעשות דרך המספר הזה - שמבחינת גולן זה מספר ישראלי והוא כלול בדקות ללא הגבלה. כי אחרת זה עולה 2 ש"ח לדקה לשיחה יוצאת בתוך חו"ל.
עלות סים בגולן הוא 49 ש"ח והמסלול 70 ש"ח לחודש בקומה הכשרה. אפשר לקבל מהם בחינם מספר וירטואלי של המדינה בה נמצאים וכך מכריכם משם יוכלו להתקשר אליכם בקלות, כאילו מתקשרים למספר נייח שבמקומם.
כמו"כ אם יש שני אנשים שנוסעים ולשניהם יש גולן, יכולים לדבר אחד עם השני שם ללא הגבלה כי כל אחד מחייג למספר הישראלי של חבירו.

אפשר להצטרף לגולן גם אצל תקשורת כשירה בקרית גת [05276-77701]
להצטרף לחברות שמתקשרים דרכם לחו"ל אפשר לפנות באישי

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י cha123;n5024361:
הייתי שם, השתמשתי רגיל בתקעים (הטענתי מצלמה במטען הרגיל שלי מהארץ) והיה בסדר גמור
רק בארה"ב זה שונה

גם לי זכור ככה

ניבה

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
תודה לכולם על התשובות, רציתי לחדד:
נורית- "שקע ארופאי מתאים גם לשוויץ" - שקע אירופאי הוא כמו ישראלי? מחיפוש באינט' הבנתי שתקע שטוח עם שני פינים יכנס, עם שלושה לא. מישו ניסה תקע עם שלושה פינים ועם שניים?
שיר פורום- לגבי סים - איך אני מוודאת שהסים שארכוש במקום יהיה תואם לפלפון הכשר שלי?
לגבי פספורטקארד נטען- האם הוא יותר יקר מהביטוחים הרגילים?

yyyoel

משתמש רשום
1. למטענים וכל מכשיר עם 2 פינים לא צריך מתאם
2. סים תמיד רצוי מקומי, תבררו אולי כן משתלם לקנות סים גולן
3. ממליץ על פספורט קארד, לפעמים מייקר מעט אבל שווה!
4. אם תחליטי לקנות בפספורט, אודה לך אם תרכשי מהקישור הזה:
https://www.passportcard.co.il/activateorbuy.aspx?AffiliateId=6aP9+XlSk9FqS8UXHXuwgQ==
(לך זה לא מייקר, ובן משפחה ירוויח עמלת סוכן)

יעקב ג

משתמש צעיר
התקשורת בשוויץ מאוד יקרה, קו ממוצע עולה 45 פרנק לחודש, ועם שיחות לישראל זה מגיע לאזור ה70 פרנק

ניבה

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
yyyoel , תודה על ההמלצה על פספורט קארד.
שאלה- איך אני מוודאת שהסים שארכוש בשוויץ:
1. יהיה תואם לפלפון הכשר שלי
2. יש מקום נגיש באזור וילאר או בשדה התעופה לרכישתו
3. מישהו יכול לפרט תעריפים של שיחות יוצאות- לארץ ובין שני אנשים עם סים מאותו סוג, ולמקומי? והאם דקת זמן אוויר בשיחות נכנסות עולה כסף?

שיר פורום

משתמש פעיל
בד"כ לא כדאי לקנות סים מקומי בשדה תעופה. המחירים שם יקרים. עדיף לקנות בחוץ. בחנות/ קיוסק וכדו

חכמיהרזים

משתמש מקצוען
הייתי בשוייץ כמה פעמים בשנה האחרונה
מתח החשמל הוא כמו הישראלי ואין צורך בשום דבר
השקעים שונים כשהם שלוש פינים המרוח בין הפין השלישי לשנים הוא קצת יותר קטן
זה משנה רק כשיש תקע של שלש

בענין סים אחרי כל הבירורים ברור שכדאי לקנות שם
גם שם אחרי בירורים אין קץ מה שיצא ברור שבדואר הכי כדאי
אני קניתי בדואר [לא יודע אם בכל סניף בגדולים ודאי יש
אני קניתי בציריך ליד אריקה מול בנהוף וידיקון]
שילמתי 10 פרנק לסים וקיבלתי זיכוי סה"כ הוא היה טעון 20 פרנק העלות היתה מאד זולה לא זוכר בדיוק אבל בערך לישראל לטלפון נייח אולי ראפן אחד לדקה, לנייד 25 ראפן בשוייץ יותר זול
זה כלל גם גלישה אני חושב בלי הגבלה
הייתי שבוע דיברתי הרבה הטענתי בעוד 10 פרנק ונשאר לי עודף אפשר להטעין בכל קיוסק
בעיקרון אם הייתי קונה עוד סים הייתי מרויח עוד עשר פרנק של הזיכוי אבל זה לוקח זמן וגם מספר אחר
בטלפון כשר אין סיכוי בעולם זה ברור
בשדה תעופה בבאזל לא מכרו סים כיון שזה יושב על הגבול ויש בעיה עם החברות של שתי המדינות כך הם הסבירו לי אם זה נכון הגיוני שגם בשדה התעופה בג'נבה ככה בוילאר יכול להיות שלא יהיה דואר גדול אולי אפשר בכל דואר בכל מקרה בג'נבה לוזאן וכל ערי הסביבה ברור שיהיה

בענין ביטוח נסיעות
כל חברת אשראי נותנת למחזיק כרטיס אשראי בינלאומי חמשה ימים חינם ואפשר להוסיף אצלם כמה שצריך עוד זה לכאורה הכי משתלם צריך להפעיל את הביטוח ע"י שיחה אליהם
אגב גם ביטול השתתפות עצמית לרכב אשר לעשות דרכם יוצא הרבה יותר זול
בהצלחה

נערך לאחרונה ב:

משה בר

משתמש פעיל
עריכה תורנית
רק בארה"ב זה שונה
גם אני

שמול

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הייתי בשוייץ כמה פעמים בשנה האחרונה
מתח החשמל הוא כמו הישראלי ואין צורך בשום דבר
השקעים שונים כשהם שלוש פינים המרוח בין הפין השלישי לשנים הוא קצת יותר קטן
זה משנה רק כשיש תקע של שלש

בענין סים אחרי כל הבירורים ברור שכדאי לקנות שם
גם שם אחרי בירורים אין קץ מה שיצא ברור שבדואר הכי כדאי
אני קניתי בדואר [לא יודע אם בכל סניף בגדולים ודאי יש
אני קניתי בציריך ליד אריקה מול בנהוף וידיקון]
שילמתי 10 פרנק לסים וקיבלתי זיכוי סה"כ הוא היה טעון 20 פרנק העלות היתה מאד זולה לא זוכר בדיוק אבל בערך לישראל לטלפון נייח אולי ראפן אחד לדקה, לנייד 25 ראפן בשוייץ יותר זול
זה כלל גם גלישה אני חושב בלי הגבלה
הייתי שבוע דיברתי הרבה הטענתי בעוד 10 פרנק ונשאר לי עודף אפשר להטעין בכל קיוסק
בעיקרון אם הייתי קונה עוד סים הייתי מרויח עוד עשר פרנק של הזיכוי אבל זה לוקח זמן וגם מספר אחר
בטלפון כשר אין סיכוי בעולם זה ברור
בשדה תעופה בבאזל לא מכרו סים כיון שזה יושב על הגבול ויש בעיה עם החברות של שתי המדינות כך הם הסבירו לי אם זה נכון הגיוני שגם בשדה התעופה בג'נבה ככה בוילאר יכול להיות שלא יהיה דואר גדול אולי אפשר בכל דואר בכל מקרה בג'נבה לוזאן וכל ערי הסביבה ברור שיהיה

בענין ביטוח נסיעות
כל חברת אשראי נותנת למחזיק כרטיס אשראי בינלאומי חמשה ימים חינם ואפשר להוסיף אצלם כמה שצריך עוד זה לכאורה הכי משתלם צריך להפעיל את הביטוח ע"י שיחה אליהם
אגב גם ביטול השתתפות עצמית לרכב אשר לעשות דרכם יוצא הרבה יותר זול
בהצלחה

הבעיה שאני מגיע לציריך לכמה ימים חבל לי על הזמן לחפש דואר
לכן אני רוצה להגיע מוכן עם סים מהארץ
אשמח לרעיונות

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
אני חושבת שלהוט מובייל יש חבילות למגוו יעדים בחול בזול.
תבררו. (כמובן על הנייד הכשר שלכם מהארץ)

yosef1234

משתמש פעיל
הבעיה שאני מגיע לציריך לכמה ימים חבל לי על הזמן לחפש דואר
לכן אני רוצה להגיע מוכן עם סים מהארץ
יש אחד בשמואל הנביא בשם ירמי יש לו סימים של שוויץ פה בארץ ויוצא ממש זול
המספר שלו 0544532566
אני בסוף לא עשיתי דרכו כי רציתי להשאיר את המספר שלי אבל אם אתה יכול להיות עם מספר אחר מומלץ מאוד
תהנו

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
מי שאינו פטפטן גדול, יכול לקחת חבילת חו"ל בסלקום, ב-89 ש"ח.
כל דקת שיחה נכנסת או יוצאת עולה 69 אגורות.
נשארים עם המכשיר הכשר והסים הרגיל והמספר הרגיל.

לאנשים שיש להם רק פל' כשר, ואינם פטפטנים, המחיר יוצא נמוך יותר מכל אפשרות אחרת.

החסרון - אין אפשרות להתקשר למספרים מקומיים, בחבילה הזאת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה