הטבות לחברי אירגון המורים》》》

חני101

משתמש פעיל
ידוע לכן אם אני יכולה לקחת כרטיסי תמורה עבור חברות?

Netta

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
הנדסת תוכנה
בקשר למחשב,
יש כל הזמן מבצעים על מחשבים אחרים, כדאי לכם לעקוב באתר ובמייל.
(לא מזמן נשלח מייל על מבצע של מחשבי לנובו...)

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
מצטרפת לאשכול בנושא ארגון המורים- אני חברה באירגון אך לדעתי מלבד הסבסוד ללימודים אין דבר שמשתלם בארגון.
1. הגנה משפטית- בבתי ספר חרדים זה לא לגיטימי בעיני המנהל להפעיל את אירגון המורים, קרי פעלת בצורה זו ימצאו את הדרך למרר לך את החיים. ישנם בלי סוף עוולות בבתי ספר, קשה לי להאמין שחרדית פנתה, אולי רק לקראת פרישה או עזיבה.
2. השי לקראת פסח- לידיעתכם זהו שי ממשרד החינוך בס''ך 450 ש''ח שגם מורות שאינן חברות באירגונים מקבלות את התשלום ישירות למשכורת ולא דרך כרטיס הטבות, שכרגע הצטבר לי בו מעל 1000 ש''ח כי אני לא מרבה לקנות ברשתות הנ''ל. ז''א המתנה היא סה''כ 100 ש''ח. וזאת הטעיה לציבור שמרגיש שהוא בעצם לא משלם דמי חברות.
3. ההנחה לנופשים היא מגוכחת ומצחיקה בכלל גם לציבור הכללי ק''ו לציבור שלנו שכמעט אין נופשים למהדרין שמקובלים בציבור החרדי בהסדר.
בתחום הזה ארגון המורים הוא על הפנים, ההסתדרות הרבה יותר טוב.
ומה מורה צריך יותר מאשר נופש...
4. הרשתות בכרטיס ההטבות נחמדות אך פחות שימושיות לנו. אני עד היום לא הטענתי כסף היה טוב אם היו מצרפים רשתות חרדיות ולא חסר...
5. לצערי גם האירגון וגם ההסתדרות אלו ארגוני שחיתות, שמגלגלים הרבה כסף שלא מגיע לציבור המורים כפי שצריך, והשירות שלהם גרוע.
6. אם היה לי זמן וכוח הייתי מקימה ארגון למורים המתאים לחרדים..
כולל תמיכה במורות ע''י גופים של בתי דין רבניים.
לצערי בהרבה בתי ספר חרדים מורות נעשקות ומפחדות לצייץ, מה שאין כך בשאר הבתי ספר הכלליים.
7. בקיצור יתכן ובל''נ אחרי התואר השני לא אראה צורך בחברות בארגון הזה, מקסימום אצטרף לקראת פרישה.
הכל עניין של מודעות. צריך לדעת לנצל גם את ההטבות וגם את הגב התעסוקתי שהם נותנים.
אני התייעצתי איתם ללא חשש, ברור לי שלא כל מקום מאפשר את זה... אבל מצד שני אני היחידה מהצוות שעשתה את זה והמנהלת היתה בסדר עם זה. כשהיו לנו חילוקי דעות אפילו הציעה בעצמה שאפנה אליהם.
כשנערכו צמצומים הם הלכו איתנו יד-ביד וכשהתיכון עבר בעלות הנציג היה שם כדי לוודא שהזכויות שלנו אינן נפגעות.
וזה חוץ מה5k שקיבלתי מהם על החזר שכל וידוע לי על בנות שקיבלו אפילו על אקוויוולנטי.
לגבי האפשרויות המועטות לנו כציבור חרדי-את צודקת בכל מילה. אפילו דיברתי עם ירום הודו... רן ארז על זה ומה שיצא הוא שאנחנו פשוט לא קהל היעד שלו. הוא לא מעוניין לתת לנו שירות טוב ואנחנו לא מעוניינים לשתף פעולה עם השביתות וכו'. לא פרטנרים וזה ממש מורגש!
לגבי השי לחג - מעולם לא קיבלנו ממשרד החינוך שי לחג (להבנתי אין קשר למשרד החינוך)
יש איזה ארגון מורים קיקיוני מתחרה שאיני זוכרת את שמו.
הכרתי את המייסדים והם סיפרו לי כנ"ל והפיצו את המידע הזה. המידע הזה מדויק ואפילו היתה אפשרות לפנות ישירות למשהח. נכון שרובינו לא עשינו את זה אבל יש אפשרות למי שלא חבר בארגון מייצג לקבל בתלוש!
ארגוני המורים ממש לא פילנתרופים. הם ממומנים על ידי המדינה ועל ידי כח הצרכנות החזק שלהם.
צפה בקובץ המצורף 1197630
מי יודע כל כמה זמן אפשר להטעין 500 ש"ח ב 30%?
בכל חודש? בכל שנה?
עכשיו בחודש החגים יש הטענה אחת של 500 ש"ח ב300 ש"ח - 40% הנחה ועובר ברוב החנויות בנוסף להנחות.

חסידים של ה'

משתמש פעיל
כי הייתי שם והיו שם כמויות של שוטרים, כי זה גם לקרן השוטרים והסוהרים..
ולגבי הת.ז. נראה לי צריך להביא ייפוי כח ואז נותנים,
מי שראיתי שעשה את זה היה אבא של מורה והוא היה כתוב בספח שלו משהו כזה
אבל לא ראיתי בפועל אם נתנו לו, לא מתחייבת..
והמתנה בפרוש נראית שווה, כמו בתמונה!
טעות,
אני הגעתי עם יפוי כח ותז, ולא נתנו בשום פנים ואופן!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה