הטבות הסתדרות המורים

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
ברשתות מזון אלו הרשתות שיש בהם 10 אחוז קבוע
1725959065394.png

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
מסעדות יש רשימה ממש גדולה(גם מאפיות דוג מאפה נאמן גם בקטגוריית מסעדות)
נותן 20% עד 1000 בחודש

איך אפשר להגיע אליה?
סליחה על העיכוב בתשובה, עומס של תחילת שנה....
זהו, הייתי בטוחה שהמייל שלה כתוב באתר של ההסתדרות, מסתבר שלא🙈

חושבת שהכי הרבה אפשר לשלוח דרך הצור קשר באתר ההסתדרות/ ולמנהלי הסניפים, שהמייל שלהם מצויין באתר ולבקש מהם שיעבירו הלאה.
או כמובן, אם משהו יודע דרכי התקשרות, תעדכנו בבקשה🙏

הכיוון שלי בחשיבה שלי על העצומה, הוא שבעצומה אפשר לחתום בלי שהשם המלא והת"ז גלוי לכולם כמו במכתב, אני באופן אישי לא אחתום על מכתב שמסתובב ברשת בשמי המלא, כשיוכלים להשתמש בו לרעה🤔

סקיצה של ניסוח, תדייקו אותי בבקשה:

הנהלת הסתדרות המורים, אנו קבוצה של עובדי הוראה מהציבור החרדי והדתי, החברים בהסתדרות תקופה ארוכה, פונים אליכם בבקשה לקבל הטבות המותאמות לאורך חיינו,
המצב כעת הוא, שאין הטבות כלל לאירועי תרבות חרדיים, ואין הנחות בחניות בגדים המיועדים לציבור החרדי, עקב כך אנו לא מקבלים תמורה הולמת לדמי החברות שאנו משלמים מידי חודש, כמו שמקבלים עובדי הוראה מהציבור הכללי.
אומנם ישנם נופשים שמיועדים לציבור שומרי תורה ומצוות, אך הם בכמות מועטת יחסית, ונתפסים במהירות.
אנחנו יודעים שכלל ציבור עובדי ההוראה חשובים לכם, מבקשים שתעשו מאמץ לעשות התאמות גם עבורנו.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה