בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

יו"ר דירקטוריון אנג'ל הפגין מול מרן רה"י. האם תפסיקו בגלל זה לרכוש ממוצרי החברה?

• לא קונה אנג'ל עד להתנצלות!

• לא משתתף בחרם הצרכני

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.
מצב
הנושא נעול.

יבנה המקדש

משתמש מקצוען
@המנצחים
אין לנו עניין לצאת מנצחים,
יש לנו עניין שהתורה תנצח, כבודה וכבוד הדר ישישי הוגיה.
רשימת המוסדות המכריזים כי אין לנו חלק ונחלה בעדת מבזי התורה, ארוכה היא ומעידה כי לא אלמן ישראל, ונצח ישראל, קרי התורה הקדושה, יכון לעד.

ג. בן שקד

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
רבותי, לא לשם כך התכנסנו!
פתחתי את האשכול משום שאני באופן אישי מרגיש מאד לא בנוח לפרנס את אנג'ל [מלבד זאת שלא נוח לי לפרנס טייקונים...] ולכן שאלתי אם אחדות שייכת אליהם או לא, ופתאום אני רואה שהאשכול הפך לזירת התגוששות בין תומכי החרם למתנגדיה.
נ.ב. בקונדיטוריות של אנג'ל אין לי בעיה לקנות ואני לא מחרים אותם משום שהם בכלל בזכיינות ואין להם שום קשר [מלבד השם] עם אנג'ל.

הבריסקער הנודד

משתמש מקצוען
רבותי, לא לשם כך התכנסנו!
פתחתי את האשכול משום שאני באופן אישי מרגיש מאד לא בנוח לפרנס את אנג'ל [מלבד זאת שלא נוח לי לפרנס טייקונים...] ולכן שאלתי אם אחדות שייכת אליהם או לא, ופתאום אני רואה שהאשכול הפך לזירת התגוששות בין תומכי החרם למתנגדיה.
נ.ב. בקונדיטוריות של אנג'ל אין לי בעיה לקנות ואני לא מחרים אותם משום שהם בכלל בזכיינות ואין להם שום קשר [מלבד השם] עם אנג'ל.
אתה צודק,
אבל כשיושבים שתי יהודים בחדר יש 4 דעות
וכשנמצאים.... אלפים זה יוצא כמו האשכול הנפלא הזה...
אנג'לא קונים נקודה!!!!

מאן דאמר..

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא ידעתי שהציבור החרדי הוא כזה ציבור מתלהם שמונחה עפ"י עדת עיתונאים רדודים!
זה נכון ולא נכון.
כי מצד אחד אנחנו הולכים לאורם של מאורי הדור ולא לפי חלילם של נערי טוויטר חרדים.
אבל, מצד שני המגזר רואה בצעירים החרדים כמי שמחזיקים דעה עצמית ופחות אכפת להם מה הרבנים אומרים, עכשיו שכל המחאה הזו הגיעה מאותם 'נערי טוויטר חרדים' שכביכול הם כבר בקושי שומעים לרבנים זה רק מראה להם כמה הם טעו, אותם נערים חרדים יילחמו על ביזיון ת''ח.

ועוד משהו, לדעתי זה גם טוב למען יראו וייראו. אותו קרבן ה'עומר' יהיה גם קרבן ציבור..

לגבי הזכיינים החרדים, רובם כבר תלו מודעה עם הבהרה לגבי הסחורה שלהם, אז ככה שהם בקושי נפגעו.

איכא מאן דאמר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית

פ.נ

משתמש מקצוען
סערת אנג'ל: ל'חדשות JDN' נודע שמביתו של מרן הגרי"ג אדלשטיין יצאה אמש בקשה לח"כי דגל התורה שיפרסמו הודעת גינוי נגד עמר בר-לב, מה שאכן קרה • בנוסף הוכנה כתבה ב'יתד נאמן' נגד בר-לב, אך היא נגנזה בהוראת הרב

פ.נ

משתמש מקצוען
סערת מאפיית אנג'ל: אחרי ההפגנה של עמר בר-לב יו"ר דריקטוריון המאפייה מול ביתו של רה"מ מרן הגרי"ג אדלשטיין שליט"א, החלה מחאה ספונטנית של המגזר החרדי על ביזוי כבוד התורה, מחאה שהתבטאה בחרם מוחלט על מוצרי אנג'ל. בהמשך אף הוציאו ח"כי דגל התורה בזה אחר זה הודעות גינוי חריפות, וממידע שהגיע היום (שישי) ל'חדשות JDN' עולה שמדובר היה בדבר מכוון.

לפי שני מקורות שונים בדגל התורה, לאחר שהחרם על אנג'ל תפס תאוצה במגזר החרדי, חברי הכנסת של 'דגל התורה' קיבלו בקשה מביתו של ראש הישיבה לגנות את הפגנת השמאל מול בית הרב. "מלך שמחל על כבודו אין כבודו מחול, צריך למחות על כבוד התורה", הסבירו בבית הרב לח"כים – שאכן הוציאו בזה אחר זה הודעות גינוי חריפות במיוחד כנגד בר-לב.

עוד נודע ל'חדשות JDN', כי במקביל הכינו בביטאון המפלגה, 'יתד נאמן', כתבה מקיפה וחריפה כנגד הפגנת השמאל בבני ברק והעומד בראשה עמר בר-לב. הכתבה התכוונה למחות על כבודו של מרן הגרי"ג ועל ביזוי התורה, כפי שעשו הבוקר כלל העיתונים והביטאונים החרדים. אלא שלבסוף הכתבה נגנזה, בהוראה ישירה של מרן הרב אדלשטיין שליט"א.

במקום כתבה חריפה, לבסוף נכתב בריבוע קטן בחלק העליון של 'יתד' את הנוסח הבא: "על דעת רשכבה"ג מרן ראש הישיבה שליט"א, איננו מתייחסים לאירועים המתריסים אתמול מול היכלי התורה". ח"כי דגל כאמור הוציאו הודעות גינוי חריפות, היו"ר משה גפני תקף: "לעומר בר לב ולאנג'ל אין כבוד לתורה! צריך לשקול ברצינות האם אפשר לסמוך על הכשרות שלהם. אני בז לו! ומקווה שכל אחד יבין על מה ועל מי מדובר".

מבקשת מידע

משתמש מקצוען
יש שני צדדים נוספים שבכלל לא הוזכרו,
לאורך כל הדרך, מאד נזהרו (בהנחיית ר' גרשון) לא להסחף,
ולא לתת לשמאלנים להפוך את המאבק על הרפורמה למאבק נגד הציבור החרדי.

אתמול זה הצליח להם בגלל החרם שלא התחיל ע"י גדולי תורה.

הנקודה השניה היא, ההנחיה של ר' גרשון (כנראה בגלל הסיבה למעלה, אבל לא מידיעה)
זה להתעלם מהנושא.
ומי שאכפת לו מכבודו של ר' גרשון, אמור פשוט לשמוע בקולו.

ובלי קשר, גם אני לא הייתי מסוגלת לקנות אנגל לו זה היה רלוונטי
אבל בכל מקרה לא קנינו גם קודם בגלל אחר הפסח,
רק שלא נראה לי שזה מגיע מאיזה יראת שמים או צדיקות,
יותר מעלבון אישי

שועל ספרות.

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
נערך לאחרונה ב:

איכא מאן דאמר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אריאל אלחרר: רשת החינוך לגיל הרך ׳נאות מרגלית׳ המונה כ- 100 מעונות יום בכל רחבי הארץ הפסיקה את ההתקשרות עם חברת אנג׳ל, מנכ״ל הרשת ליאור גבאי הודיע כעת כי לא יאפשר פגיעה בגדולי הדור והחל מהיום הרשת תפסיק לצרוך מוצרים מאנג׳ל.

רעיון טוב

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
יש שר הפיתות ויש גם שר הלחם

1683287189147.png

המיצג למוצ''ש
FvXIJaJXgAAC6ZF

י"כ

משתמש מקצוען
אני בעד לעשות מחאה על ביזוי כבוד התורה וכו'
אבל סתם שאלה: במהלך הזה של הציבור החרדי מי הוא הנער (לא שמעתי רב) שקיבל דעת תורה ולקח סיכון שכל חרדי/ה ת/יפוטר ממשרד שהבעלים הם שמאלנים, שכל חברה או חנות שהבעלים הם חרדיים תוחרם.​
כולנו תקווה שלא נגיע לשם אבל צריך לתת את הדעת על כך.

אפרים יעקובזון

משתמש סופר מקצוען
קובי בורנשטיין: נראה שבאנג׳ל בחרו צד. טוב להם עם הקריאה משמאל לקנות שם, טוב להם שזה הופך למלחמת דת ומדינה. אז כמה אנשים קנו אנג׳ל בגלל זה, אולי יקנו גם מחר, אבל זהו. זה לא יחזיק מעמד. אצל החרדים - החרם הוא אידיאולוגי, משמאל - החיבוק הוא ׳להכעיס׳. אידיאולוגיה מחזיקה מעמד. אצבע בעין - לא.

yehudam

משתמש מקצוען
אריה ארליך: ‏יום שישי שלוש בצהריים, רמי לוי ביתר עילית. הסניף נסגר עכשיו. לא האמנתי שהחרם כל כך רציני עד שלא ראיתי את הדבר הזה בעיניים. מתפלא מאוד על אנג'ל שלא עושה דבר לעצירת המשבר. חבל.

קבצים מצורפים

• P-IMG-20230505-WA0121.jpg
    P-IMG-20230505-WA0121.jpg
    KB 298.8 · צפיות: 44
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה