בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

יו"ר דירקטוריון אנג'ל הפגין מול מרן רה"י. האם תפסיקו בגלל זה לרכוש ממוצרי החברה?

• לא קונה אנג'ל עד להתנצלות!

• לא משתתף בחרם הצרכני

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.
מצב
הנושא נעול.

למאי נפקא מינה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
1. גם אם (בהנחה ש)על כבוד השבת לא מוחים מספיק, זו לא סיבה לא למחות על כבוד הגרי"ג.
2. אכן, אלפי אלפי חרדים לא הולכים לאתרים וכו' מחללי שבת, ומי שלא - ראוי לו להתחזק גם בזה.
3. מלבד האבחנות שהובאו לעיל על צורת ההתנהגות, למפגין מול בית גדול הדור אין נסיון של רווח והפסד כספיים, אלא אך ורק מטרה להשמיץ.
4. לא סביר שקומץ השמאל יפגין ללא אתיקה, ואנחנו נאפשר לו לחצות כל קו אדום ללא כל תגובה מצדנו.
זוהי תגובה סבירה, משום שהברירה בידי אנג'ל להתנצל ולהתנער ממנו, ואם היא לא תעשה זאת זו בעייתה.
בר לב עצמו, לא ירעב ללחם. יש לו פנסיות תקציביות אאל"ט.

איגוד הגננות

משתמש פעיל
כשבעל חברה מבזה רב בפומבי-כולם נזעקים וקוראים לחרם,
וכשבעל חברה מחלל שבת/אוכל טריפות/וכד'-מבזה את אלוקים, לא שמעתי שיצאו נגדו בקריאות לחרם.
סתם תמיהה שעלתה לי בעקבות האשכול...
שמישהו יבוא ויארגן מלחמה ויפגין נגד השבת נחרים אותו בכל הכח!!! (מלבד זה שהרבה גם כך לא קונים במקומות מחללי שבת)
ובכלל לפני יהדות ודת, אתה לא בא לאנשים להילחם מולם ולבקש שיקנו ממך. זה מוסר בסיסי שהשמאלנים שכחו.

נערך לאחרונה ב:

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
אחוות ל(ו)חמים / ארבע

מי תלה פה פת
בכיכר עירי?
מי הרים ידו
בא בחצרי?
אי אפשי
בפת בגו
והרי
דברים בגו!

כל קדוש לי ויקר
לא אמיר בעד ככר
ואם תרצו תמצות-סכום:
פת לפתי-
פת עקום.

יענקל בעל עגלה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
אנג׳ל לא מגיבה לביטול ההזמנות מהישיבות כי היא מספקת להם לחם אחיד מסובסד שהוא מוצר גרעוני עבורה. חרם אפקטיבי הוא על הקונדיטוריות השכונתיות של אנג׳ל שיש כמעט בכל ריכוז חרדי. עסקנים מקומיים-זו הזירה שלכם.

כח הרצון

משתמש מקצוען
חרם אפקטיבי הוא על הקונדיטוריות השכונתיות של אנג׳ל שיש כמעט בכל ריכוז חרדי
ממש ממש לא!
החנויות הללו הם בבעלות פרטית (של אנשים חרדים בדר"כ) אלא שהם זכיינים של השם 'אנג'ל' כך שממש לא כדאי לגרום להם נזק שלא מגיע להם
המאפים הפתוחים שהם מוכרים בחנויות הם בוודאי לא קשורים לאנג'ל

זהו שמי!

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נו, נו....
אביגדור ליברמן: בדרך חזרה הביתה עצרתי לקנות חלות לשבת במאפיית אנג׳ל. למיטב ידעתי, מדינת ישראל עדיין מוגדרת דמוקרטית ולאנשים מותר להביע את עמדותיהם. לא נאפשר לעסקנים החרדים לפגוע בפרנסה של אזרחי ישראל.unnamed - 2023-05-04T201457.274.jpg

איכא מאן דאמר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
נו, נו....
אביגדור ליברמן: בדרך חזרה הביתה עצרתי לקנות חלות לשבת במאפיית אנג׳ל. למיטב ידעתי, מדינת ישראל עדיין מוגדרת דמוקרטית ולאנשים מותר להביע את עמדותיהם. לא נאפשר לעסקנים החרדים לפגוע בפרנסה של אזרחי ישראל.צפה בקובץ המצורף 1368612
העיקר בזכות זה, הוא קנה חלות לשבת...

מני דגני

משתמש מקצוען
אנג׳ל לא מגיבה לביטול ההזמנות מהישיבות כי היא מספקת להם לחם אחיד מסובסד שהוא מוצר גרעוני עבורה.
מוצר מסובסד זה אומר שהמדינה מממנת אותו
לא אנג'ל,
אם הם היו מפסידים על הישיבות הם לא היו מוכרים להם, אף אחד לא הכריח אותם למכור
ברור שזה רווחי להם כי המדינה משלמת להם על כל לחם שהם מוכרים,
ולכן זה חרם אפקטיבי.

אבא ל6

משתמש סופר מקצוען
איך באמת יוצאים מכזה פלונטר?
הרי אם אנג'ל יפטרו את עמר ברלב הרי ברור להם שכל תקשורת השמאל תקום עליהם, [והם זוכרים היטב את פרשיית ניצב עמי אשד],
ומצד שני מה להם עכשיו להסתבך עם כל הציבור החרדי,
כמובן שאנחנו צריכים לעשות את מה שאנו צריכים וחייבים לעשות, וזה לא אמור להיות הבעיה שלנו, אלא אני שואל עקרונית, מה הייתם מייעצים להם?

מני דגני

משתמש מקצוען
הרי אם אנג'ל יפטרו את עמר ברלב הרי ברור להם שכל תקשורת השמאל תקום עליהם, [והם זוכרים היטב את פרשיית ניצב עמי אשד],
כמובן שאנחנו צריכים לעשות את מה שאנו צריכים וחייבים לעשות, וזה לא אמור להיות הבעיה שלנו, אלא אני שואל עקרונית, מה הייתם מייעצים להם?
להתנצל, ולהתנער ממנו בצורה ברורה.
כולם הביאו להם את האופציה הזאת
עכשיו קצת מאוחר מדי,
אבל מאמין שאם הם יעשו את זה העסק ירגע.

מ.א. ברזל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
שיעלו לבקש סליחה מר' גרשון שלי'

השארפער

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
להתנצל, ולהתנער ממנו בצורה ברורה.
כולם הביאו להם את האופציה הזאת
עכשיו קצת מאוחר מדי,
אבל מאמין שאם הם יעשו את זה העסק ירגע.
אבל לא ענית על השאלה הפשוטה של @אבא ל6 הרי כל תקשורת השמאל תקום עליהם?

למאי נפקא מינה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
שיעלו לבקש סליחה מר' גרשון שלי'
במחילה, אינני יודע, אבל קשה לי להאמין שזה מעסיק אותו.
אנחנו, בוודאי צריכים לקנא לכבודו, אבל למה שיטרידו אותו.

שיפרסמו התנצלות והבהרה!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה