בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

יו"ר דירקטוריון אנג'ל הפגין מול מרן רה"י. האם תפסיקו בגלל זה לרכוש ממוצרי החברה?

• לא קונה אנג'ל עד להתנצלות!

• לא משתתף בחרם הצרכני

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.
מצב
הנושא נעול.

SHILATI

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תראו את התגובות.
לא פלא שאחינו הטועים יכולים לעמוד בעוז מול ביתו של ראש הישיבה.
אחדות, התרופה לכל הדברים המוזרים שיש לנו לאחרונה.
אוף.
אשכול שנפתח לצורך נכון
ולאיפה הוא הגיע.

אשמדאי א

משתמש מקצוען
אני לא מבין את הדיון כל אדם שעובר על רצון ה' ומחלל שבת זה בעיה חמורה
אבל לא בטוח שאני ה"אדם הפרטי" צריך להחרים אותו,
אבל חברה שמחללת שבת בהחלט צריך להחרים אותה
במקרה של בר לב זה לא החברה שעושה משהו לא טוב אבל מצד שני ל"בר לב" יש תפקיד ייצוגי שאין לנו שום רצון שהוא יהיה בתפקיד הזה במיוחד לא אחרי מה שהוא עשה הבוקר ולכן אנחנו מחרימים וכנ"ל צריך להחרים חברה שמחללת את כבוד השבת וכו'

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
אני לא מבין את הדיון כל אדם שעובר על רצון ה' ומחלל שבת זה בעיה חמורה
אבל לא בטוח שאני ה"אדם הפרטי" צריך להחרים אותו,
אבל חברה שמחללת שבת בהחלט צריך להחרים אותה
במקרה של בר לב זה לא החברה שעושה משהו לא טוב אבל מצד שני ל"בר לב" יש תפקיד ייצוגי שאין לנו שום רצון שהוא יהיה בתפקיד הזה במיוחד לא אחרי מה שהוא עשה הבוקר ולכן אנחנו מחרימים וכנ"ל צריך להחרים חברה שמחללת את כבוד השבת וכו'

לכל המשווים לחילול שבת - שם הוא לא עושה את זה במטרה להכעיס אלא כדי להרויח כסף , והוא גם לא מבין שכשהוא מחלל שבת הוא פוגע גם בנו ,
לעלומת זאת במקרה הזה , מדובר נטו בהתרסה

דסי כהן

משתמש צעיר
"אדם שעשה עברה ושנה ושילש נעשה לו כהתר", נכון שהינו צרכים להזדעק גם על חילול שבת אבל מה לעשות בדור שלנו שלדאבוננו יש הרבה חילולי שבת וזה קצת התקרר אצלנו, אבל זה לא סותר שאנחנו צרכים להזדעק על ביזוי ת"ח,

להבדיל, אדם שנכשל הרבה בזמן ק"ש דאוריתא, ומקפיד על ענית אמנים וברכות בקול רם, נגיד לו קודם תקפיד על ק"ש, היתכן?

יוחאי בן זוהר

משתמש רשום
במחילה מכבודכם אני אגיד את מה שאני חושב ומרגיש
עומר בר לב לא חשב שנייה משהון נגד כבוד הרב אדלשטיין
הוא באמת חושב שהחרדים הם משתמטים וכו' ולכן הוא בא להביע את כאבו ותו לא
לבא ולצאת נגד החברה בחרמות זה צחוק אחד גדול
ומה אשמים כל החברה בזה
בגלל שפגעו בכבודם ובגאוותם של מוטי פלאי ושאר חכ"י דגל התורה
זה שח"כ מדגל התורה יכלו לפני שנה לדבר נגד גדולי הדור זה היה מותר להגיד על אחד מצדיקי הדור שהוא שורף את הספינה מותר
אבל כשחילוני מגיע ומחה על משהו נכון לשיטתו ותאמינו לי שהרב אדשטיין לא שמע את זה בכלל ולכן צריך להחרים את החברה זה כבר עבר את הגבולות
אני רוצה שיחרימו את חכ"י ד"ת שמזלזלים תדיר בגדולי ישראל אם הם לא הולכים לפי שיטתם ולא את חברת אנג'ל שמחלקת כל שבוע אלפי כיכרי לחם בחינם בכל השכונות

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
לא הבנתי את הדיון: ודאי שחילול שבת יותר חמור, וודאי שחילול ש"ש יותר חמור
אבל מה האופציה? לקנות לחם בנחמה?
מה לעשות שכמעט כל החברות במשק מנוהלות ע"י אנשים טועים
ואיפה שיש אופציה, זה באמת ראוי לקנות במקום ששומר שבת

מתכנתת+

משתמש מקצוען
במחילה מכבודכם אני אגיד את מה שאני חושב ומרגיש
עומר בר לב לא חשב שנייה משהון נגד כבוד הרב אדלשטיין
הוא באמת חושב שהחרדים הם משתמטים וכו' ולכן הוא בא להביע את כאבו ותו לא
לבא ולצאת נגד החברה בחרמות זה צחוק אחד גדול
ומה אשמים כל החברה בזה
בגלל שפגעו בכבודם ובגאוותם של מוטי פלאי ושאר חכ"י דגל התורה
זה שח"כ מדגל התורה יכלו לפני שנה לדבר נגד גדולי הדור זה היה מותר להגיד על אחד מצדיקי הדור שהוא שורף את הספינה מותר
אבל כשחילוני מגיע ומחה על משהו נכון לשיטתו ותאמינו לי שהרב אדשטיין לא שמע את זה בכלל ולכן צריך להחרים את החברה זה כבר עבר את הגבולות
אני רוצה שיחרימו את חכ"י ד"ת שמזלזלים תדיר בגדולי ישראל אם הם לא הולכים לפי שיטתם ולא את חברת אנג'ל שמחלקת כל שבוע אלפי כיכרי לחם בחינם בכל השכונות
שכל ישר

אברכית +

משתמש פעיל
נשאל באתר דין.

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
%D7%90%D7%A0%D7%92%D7%9C-jpeg.1368415

תוצאות החרם
מפגינים בבני ברק שורפים לחמים של אנג'ל
(סתםםם זה שריפת חמץ ערב פסח, ראיתי שלא קלטו ישר אז רואה צורך להסביר..)

נערך לאחרונה ב:

חיים שיש בהם

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
עריכה תורנית
יש כאן כמה דברים מוזרים
אלף עצם קיומו של האשכול
בית ההנחה שהעדה יורידו את ההכשר מאנגל
גימל ההנחה המצחיקה של יעקב ריבלין שלא עשו הפגנה מול משרדי העדה בגלל ההכשר
ולמה לא עשו מול הבית של ר אשר דויטש
כי הוא לא בקואליציה
דלת ההנחה שמישהו יאמין למחאה כשבפעמים הקודמות שהציבור החרדי מחה לא יצא מזה כלום
וכו

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה