שאלה החלפת ריצוף בדירה חדשה

יוסיK

משתמש מקצוען
הרבה פעמים הבעיה בכלל לא באיכות האריח, אלא ביישום לא נכון.
הקבלן לא שם מספיק מילוי ודבק מתחת לאריח, ונוצרו חללים מתחת לריצוף, וככה כל מכה קטנה לא נספגת וגורמת לשבר.
אם זה חוזר על עצמו זה בהחלט עילה לתביעת קבלן
לגבי איכות האריח
הקבלן היה אמור לתת לכם אפשרויות בחירה, ככל וזה היה בחנות נורמלית הגיוני שהאריחים עברו בדיקת תקן, אז אם הוא השתמש באריחים האלו סביר שהבעיה היא פחות באריחים ויותר ביישום שלהם.
זו בהחלט עילה לתביעה ויתכן שיש לה סיכויי הצלחה רבים, הבעיה היא שהרבה פעמים קבלנים לא ששים לעשות כאלו תיקונים מכמה סיבות [שהמניע של כולם זה כסף]
כדי להצליח בתביעה כזו צריך הוכחות לליקויי בניה משמעותיים וכדאי להרחיב את התביעה ככל האפשר.
עם רצף לא מילא מספיק חומר בהחלט יתכן שהוא גם סטה מהתקן בשיפועים, יכול להיות שגם הפנלים מידי בולטים, בקיצור יש עוד מה לבדוק ואולי כדאי לשקול לקחת איש מקצוע שיעשה לכם את הבדיקות האלו ויוציא דוח רשמי עם פירוט הליקויים.
הרבה הצלחה

נחמי3

משתמש מקצוען
לגבי איכות האריח
הקבלן היה אמור לתת לכם אפשרויות בחירה, ככל וזה היה בחנות נורמלית הגיוני שהאריחים עברו בדיקת תקן, אז אם הוא השתמש באריחים האלו סביר שהבעיה היא פחות באריחים ויותר ביישום שלהם.
זו בהחלט עילה לתביעה ויתכן שיש לה סיכויי הצלחה רבים, הבעיה היא שהרבה פעמים קבלנים לא ששים לעשות כאלו תיקונים מכמה סיבות [שהמניע של כולם זה כסף]
כדי להצליח בתביעה כזו צריך הוכחות לליקויי בניה משמעותיים וכדאי להרחיב את התביעה ככל האפשר.
עם רצף לא מילא מספיק חומר בהחלט יתכן שהוא גם סטה מהתקן בשיפועים, יכול להיות שגם הפנלים מידי בולטים, בקיצור יש עוד מה לבדוק ואולי כדאי לשקול לקחת איש מקצוע שיעשה לכם את הבדיקות האלו ויוציא דוח רשמי עם פירוט הליקויים.
הרבה הצלחה
לא זה בעיה בטוח באריח ולא ביישום
היום כבר לא מייצרים 60*60, זה רק למחיר למשתכן
והיה כסוג של עודפים, קיבוץ גלויות שהיה מונח בצד, בחנות ממש סטייליסטית... שנמנע לנקוב את שמה

רחלי- עיצוב פנים

דלת לחלום שלכם.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
ומבחינת מחיר של החומר והתקנה, כמה בערך יצא עבור 4 חדרים (גודל סטנדרטי)
המחיר הוא לפי מטר כ-120 ש"ח למ"ר כולל התקנה תלוי באיכויות/חברות. יש פחות ויש יותר כמובן

zuz

משתמש חדש
אני יישמתי בכל הבית פרקט SPב, לפני קרוב לשנה, מרוצה מאוד!
הוא ללא הדבקה כלל, כך שניתן להוריד אותו בקלות.
כן מחייב הסרת פאנלים ויישור של תחתית הקיר.
כבעלת ניסיון אשמח לדעת כמה דברים
מתאים לבית עם ילדים?
זה לא זז מהמקום? אם נופל על הרצפה משהו כבד הריצוף לא נשבר?נשרט?

גולדס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
כבעלת ניסיון אשמח לדעת כמה דברים
מתאים לבית עם ילדים?
זה לא זז מהמקום? אם נופל על הרצפה משהו כבד הריצוף לא נשבר?נשרט?
הבית שלי הוא בית עם ילדים :)
הפרקט לא זז, לא נשבר, שריטות יכולות להיווצר במקרה של גרירה כבדה - מומלץ לשים מתחת כסאות מדבקות שמונעות חריצים.
בגדול - מאוד מאוד מרוצה!

רחלי- עיצוב פנים

דלת לחלום שלכם.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נראה לי ששילמתי הרבה פחות.
קניתי באגר והם נתנו לי בעל מקצוע להתקנה.
בהחלט יש פחות. אדרבה אם תוכלי לשתף נשמח, לתועלת כולם.- מחיר? מרוצה? תחזוקה? אחריות? איכות?
כתבתי את המחיר הגבוה יותר (אפילו שיש עוד יותר יקר.)

יהודה גל

משתמש מקצוען
אני יישמתי בכל הבית פרקט SPב, לפני קרוב לשנה, מרוצה מאוד!
הוא ללא הדבקה כלל, כך שניתן להוריד אותו בקלות.
כן מחייב הסרת פאנלים ויישור של תחתית הקיר.
@גולדס אשמח שתכתבו פרטים נוספים, איפה קונים, מה העלויות? מתקינים לבד? וכו' וכו'.
תודה רבה מראש!

גולדס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
בהחלט יש פחות. אדרבה אם תוכלי לשתף נשמח, לתועלת כולם.- מחיר? מרוצה? תחזוקה? אחריות? איכות?
כתבתי את המחיר הגבוה יותר (אפילו שיש עוד יותר יקר.)

@גולדס אשמח שתכתבו פרטים נוספים, איפה קונים, מה העלויות? מתקינים לבד? וכו' וכו'.
תודה רבה מראש!

שילמתי כ-20 א"ש עבור חומר+ התקנה לדירה של כ-100 מ"ר.
רכשתי באגר.
הם נתנו לי פרטים של מתקין (ערבי) עשה עבודה טובה.

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הציעו דבק שיש בשילוב צבע, אבל לא ניסנו עדיין
המלצה שלי מנסיון - תיקון שווה טלאי במיוחד שמי שמתקן זה הבני דודים. עדיף שבר טבעי מאשר דבק לא בצבע זהה 0 עם עבודה ערבית שעל הדרך מתלכלכים עוד דברים אחריםץ

נחמי3

משתמש מקצוען
המלצה שלי מנסיון - תיקון שווה טלאי במיוחד שמי שמתקן זה הבני דודים. עדיף שבר טבעי מאשר דבק לא בצבע זהה 0 עם עבודה ערבית שעל הדרך מתלכלכים עוד דברים אחריםץ
מנסיון שלא החלפת ריצוף

תות סגול

משתמש חדש
@גולדס @רחלי- עיצוב פנים
התקנתם על רצפה קיימת ללא הנמכה?
אני שואלת כי רכשנו דירה שכרגע בתהליך בנייה ואנחנו מתלבטים אם לעשות הנמכה לפרקט מראש.
כי אולי נרצה בסופו של דבר רק בחלק מהחדרים, כמה זה נורא ללא הנמכה?

גולדס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
@גולדס @רחלי- עיצוב פנים
התקנתם על רצפה קיימת ללא הנמכה?
אני שואלת כי רכשנו דירה שכרגע בתהליך בנייה ואנחנו מתלבטים אם לעשות הנמכה לפרקט מראש.
כי אולי נרצה בסופו של דבר רק בחלק מהחדרים, כמה זה נורא ללא הנמכה?
התקנתי ע"ג רצפה קיימת, בכל הבית.
ה-SPC דק מאוד - העובי שלו 6 מ"מ, (בניגוד לפרקט אמיתי שעבה הרבה יותר)
מאחר ובכל מקרה תצטרכו להניח סף בקצה הפרקט, יתכן ולא מצדיק את ההנמכה- אם אתם לא בטוחים שתרצו ליישם את הפרקט.

תות סגול

משתמש חדש
התקנתי ע"ג רצפה קיימת, בכל הבית.
ה-SPC דק מאוד - העובי שלו 6 מ"מ, (בניגוד לפרקט אמיתי שעבה הרבה יותר)
מאחר ובכל מקרה תצטרכו להניח סף בקצה הפרקט, יתכן ולא מצדיק את ההנמכה- אם אתם לא בטוחים שתרצו ליישם את הפרקט.
אם ככה, אז גם אם נעשה הנמכה ישאר הבדל בגבהים, כי הSPC יותר נמוך מפרקט ולא יגיע לגובה הריצוף הכללי,לא?
או שמים עוד שכבה שכן יגיעה ואז זה יהיה באותו גובה של הריצוף הכללי??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה