שאלה החלפת ריצוף בדירה חדשה

גולדס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אם ככה, אז גם אם נעשה הנמכה ישאר הבדל בגבהים, כי הSPC יותר נמוך מפרקט ולא יגיע לגובה הריצוף הכללי,לא?
או שמים עוד שכבה שכן יגיעה ואז זה יהיה באותו גובה של הריצוף הכללי??
בכל הכנה של תשתית לריצוף - חייבים לדעת בזמן הביצוע את עובי הריצוף הסופי- כדי להגיע לגובה זהה של שאר הריצוף בבית

תות סגול

משתמש חדש
בכל הכנה של תשתית לריצוף - חייבים לדעת בזמן הביצוע את עובי הריצוף הסופי- כדי להגיע לגובה זהה של שאר הריצוף בבית
אם ככה... בהנחה שהחלטתי לעשות הנמכה לSPC, אם בעתיד נרצה פרקט ( מה שכנראה לא יקרה... ;)) הוא יהיה יותר גבוה מהריצוף הכללי..
בכל מקרה נשמע שהכי טוב כרגע לא לעשות הנמכה, ומקסימום יהיה מדרגה של 0.6 ס"מ

א.א פרוייקטים

משתמש רשום
מנוי פרימיום
בס"ד

שלם וברכה,יש לכם אחריות מהקבלן למישהו מהמשפחה שלי היה מקרהה כזה הוא קנה ריצוף איכותי והם התקינו לו את כולו כולל חיפויים על חשבונם ופירקו ופינו בעצמם ולכל מי שאומר מחירים עדיף תיצמדו למחירון דקל שיפוצים ומשם ניתן לרדת בכמה אחוזים בודדים כאחד שעוסק בריצוף וחיפויים ומעסיק רצפים סינים ומולדובנים המחירים מזמן השתנו לפחות למי שמחפש עבודה סופר מקצועית ולא בוכה בעוד 4/5 שנים

נחמי3

משתמש מקצוען
בס"ד

שלם וברכה,יש לכם אחריות מהקבלן למישהו מהמשפחה שלי היה מקרהה כזה הוא קנה ריצוף איכותי והם התקינו לו את כולו כולל חיפויים על חשבונם ופירקו ופינו בעצמם ולכל מי שאומר מחירים עדיף תיצמדו למחירון דקל שיפוצים ומשם ניתן לרדת בכמה אחוזים בודדים כאחד שעוסק בריצוף וחיפויים ומעסיק רצפים סינים ומולדובנים המחירים מזמן השתנו לפחות למי שמחפש עבודה סופר מקצועית ולא בוכה בעוד 4/5 שנים
הבעיה ש'נגענו בדירה' - כלומר שיפצנו ועוד, והיתרות שהיו והיו נגמרו
מדובר בסה"כ 3-4 בלטות שנחרצו איך שהוא, לא התחוררו או משהו קשה

א.א פרוייקטים

משתמש רשום
מנוי פרימיום
הבעיה ש'נגענו בדירה' - כלומר שיפצנו ועוד, והיתרות שהיו והיו נגמרו
מדובר בסה"כ 3-4 בלטות שנחרצו איך שהוא, לא התחוררו או משהו קשה
תקשיבי מסרתי מעל 100 דירות ללקוחות משתכן כל משטח ריצוף מגיע מלוקט ובכל משטח ריצוף יש בלאי אוקיי? כשהייתי עומד ליד הסיני והוא היה נותן מכה קטנה עם הפטיש גומי זה היה נשבר לחצי! מכיוון שזה בלאי ולפעמים גם באמצע העבודה לא רואים את זה כי זה מתחיל בסדק קטן ועם תזוזות הבניין זה נהיה לסדק גדול המלצה שלי,תנסי מול חנויות ריצוף שמספקות כמו חברת פאזל/זהבי עצמון/נגב קרמיקה.

א.א פרוייקטים

משתמש רשום
מנוי פרימיום
תקשיבי מסרתי מעל 100 דירות ללקוחות משתכן כל משטח ריצוף מגיע מלוקט ובכל משטח ריצוף יש בלאי אוקיי? כשהייתי עומד ליד הסיני והוא היה נותן מכה קטנה עם הפטיש גומי זה היה נשבר לחצי! מכיוון שזה בלאי ולפעמים גם באמצע העבודה לא רואים את זה כי זה מתחיל בסדק קטן ועם תזוזות הבניין זה נהיה לסדק גדול המלצה שלי,תנסי מול חנויות ריצוף שמספקות כמו חברת פאזל/זהבי עצמון/נגב קרמיקה.
אם תוכלי לומר לי מה הדגם של האריח אנסה לבדוק אצל כמה לקוחות אם נשאר להם רזרבה אוקיי? אם את לא מוצאת זה אמור להופיע בחוזה שלך מול הקבלן בתיק דייר שלך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה