דרוש מידע החלפת מורה נהיגה בירושלים ו/או המלצה על מורה

אפשוטער איד

משתמש מקצוען
מקפיץ...
כי גם אני מעוניין לדעת על אחד כזה אחרי כמה חודשים מתישים של לימוד מעייף פעם בשבועיים כי למורה שלי אין כמעט זמן..

לא מצליח להבין באשכול סמוך המלצת על אחד בשם דני פינק שהוא מפציץ שיעורים

לכתחילה אריבער

משתמש פעיל
פרסום וקופירייטינג

6/7/20
אין על דני פינק...
אבל משום מה לי הוא לא הסכים לעשו יותר משש שמונה שיעורים לשבוע
אבל בכל זאת לא מאמין שאצליח למצוא עוד אחד כמוהו!

ופה אתה מבקש המלצות למורה בשביל להחליף מורה שמוסר לך פעם בשבועיים..??

אשמח שתבהיר כי אני גם סגרתי על דני פינק הזה בהתאם להמלצותיך.

לכתחילה אריבער

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
אני מדבר על התקופה האחרונה
כי הוא נהיה מפוצץ מאוד
אולי באמת בגלל המלצותיי
אבל באמת אין על המורה הזה...
דני הוא לדעתי המורה מס' 1 בארץ!!!
רק אני רוצה לעשות תגבור, ודו"ק

אפשוטער איד

משתמש מקצוען
אני מדבר על התקופה האחרונה
כי הוא נהיה מפוצץ מאוד

זה חשוב לי מאוד מה שאתה אומר.
מה המקסימום שיעורים שהוא נותן לך?
באשכול ההוא כתבת שהוא הסכים לתת לך 'רק' 8 שיעורים בשבוע
אם אני יודע חשבון 8 שיעורים בשבוע הוי אומר שאתה היית אמור לגמור תוך 3.5 שבועות.

זה מאוד מהר..
זה לא קרה בסוף?
או שאתה לא גמיש בשעות ולכן זה נגרר?

תודה רבה

לכתחילה אריבער

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
ידני
גם הוא וגם אבא שלו מורים
מלמד מאוד טוב
משיג מקומות לטסט בקלות, רק צריך להתנות איתו מראש שרוצים תהליך מזורז
באתי מחו"ל והייתי צריך המרה מלאה בזמנו (שעות+טסט וכו') התחלתי אתו בכ' תמוז וסיימתי בז' אב ולמדתי ממנו הרבה
הוא בן אדם נוח ואדיב או מישהו קשוח?
אני ד'יבהרתי איתו בטלפון בקושי שומעים מה הוא אומר
ואחרי זה הוא גם מודיע לי שהוא רק על ידני כך שכעת אני אצטרך להתחיל ללמוד על ידני וגם לדחוף שיעורים בדרייב
זה הולך ביחד?

לכתחילה אריבער

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
רק ידני
לא אדיב אבל לא קשוח
כמה שיעורים הוא יכול לדחוס לי בפעם אחת?
וכן האם הוא מעוניין ורוצה שהתלמידי יגיע מוכן לקראת השיעור או שיש לו רק ענין סתם לדחוף שיעורים על חשבון המזומנים שלי?

צ ב י

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
שאלות יותר מדי מורחבות
אני עברתי איתו והיה מאוד מאוד מהיר
וכל מי שעבר דרכו מעיד כן כנ"ל
הפרטים תראו איתו או שתבררו אצל אחרים

הכל בדקה

משתמש צעיר
כיום שעושים טופס מקוון גם צריך את חסדי המורה שיחתום על השיעורים שעשה במקרה שרוצים לעבור למישהו אחר, או שכל שיעור כבר מתעדכן בטופס המקוון?

לכתחילה אריבער

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
כיום שעושים טופס מקוון גם צריך את חסדי המורה שיחתום על השיעורים שעשה במקרה שרוצים לעבור למישהו אחר, או שכל שיעור כבר מתעדכן בטופס המקוון?
כמדומני שלא
אבל אני לא יודע מה קורה היום בשטח

הדר 310

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
אין שום קשר בין השיעורים לטופס ירוק. בין אם זה המכוון ובין אם לא.
כשעוברים מורה צריך להביא מהמורה הקודם אישור על השיעורים שכבר עשית. אין לזה טופס רישמי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  0  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה