תח"צ החזר כספי מחברת נתיב אקספרס

מטרנה

משתמש רשום
בזמן שהוצאתי את המזוודה מהתא מטען לא הספקתי להרחיק את המזוודה מהתא מטען והנהג סגר את התא מטען על המזוודה,
ותנחשו מה כבר יכול להישאר ממזוודה כזו?!
מזוודה קרועה לגמרי,
ניסיתי לפנות לחברה לקבלת החזר כספי והם נענו בשלילה לאחר שטענו שהנהג לא נתקל במקרה הזה,
אמרתי להם שיש לי הוכחות תמונות ועדויות מאנשים נוספים, והם אומרים לי אנחנו לא בית משפט,
אשמח לכל מידע בנושא,
מדובר במזוודה טובה וממש חבל לי עליה,
תודה לכולכם!

בזמן שהוצאתי את המזוודה מהתא מטען לא הספקתי להרחיק את המזוודה מהתא מטען והנהג סגר את התא מטען על המזוודה,
ותנחשו מה כבר יכול להישאר ממזוודה כזו?!
מזוודה קרועה לגמרי,
ניסיתי לפנות לחברה לקבלת החזר כספי והם נענו בשלילה לאחר שטענו שהנהג לא נתקל במקרה הזה,
אמרתי להם שיש לי הוכחות תמונות ועדויות מאנשים נוספים, והם אומרים לי אנחנו לא בית משפט,
אשמח לכל מידע בנושא,
מדובר במזוודה טובה וממש חבל לי עליה,
תודה לכולכם!
תגישו תביעה לבית משפט לתביעות קטנות
כמובן צריך לשאול רב ...
תדגישו לרב - בדרך כלל לא מגיעים עד לדיון עצמו , אלא עצם הגשת התביעה (שדרך אגב - היא נגישה וקלה מאוד)
כבר גורמת לעומד כנגד להתקפל ולשלם , בדוק !
בהצלחה

A052

משתמש סופר מקצוען
רק תגידו לרב שזה חברה של נכרים.

הרב הגו-N

משתמש פעיל

הרב הגו-N

משתמש פעיל
מניסיון עם נתיב אקספרס,
צריך לשלוח מייל עם הודעה על כונה לתבוע בבית משפט שמנוסחת בצורה רהוטה ורצינית לציין שיש הוכחות אבל לא לצרף אותם
אם אפשר להוסיף ציטוטים על תקדימים משפטיים שהפסיקה לטובתכם, זה מצויין.
השלב הבא יהיה, שתקבלו טלפון בטווח הזמן המיידי מעו"ד של החברה, שבהתחלה יתייחס בביטול לתביעה
אבל אחרי שתשארו קשוחים והחלטיים הוא יציע פיצוי ואתם יכולים להתמקח בגבול ההיגיון,
הכסף מועבר לחשבון הבנק

מטרנה

משתמש רשום
מניסיון עם נתיב אקספרס,
צריך לשלוח מייל עם הודעה על כונה לתבוע בבית משפט שמנוסחת בצורה רהוטה ורצינית לציין שיש הוכחות אבל לא לצרף אותם
אם אפשר להוסיף ציטוטים על תקדימים משפטיים שהפסיקה לטובתכם, זה מצויין.
השלב הבא יהיה, שתקבלו טלפון בטווח הזמן המיידי מעו"ד של החברה, שבהתחלה יתייחס בביטול לתביעה
אבל אחרי שתשארו קשוחים והחלטיים הוא יציע פיצוי ואתם יכולים להתמקח בגבול ההיגיון,
הכסף מועבר לחשבון הבנק
מה המייל?

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
יתכן מאוד ואפשר להוציא פיצוי על המקרה
אם יש צורך אני אחפש מקרה דומה שפגשתי בו לאחרונה

צ'יטה

משתמש פעיל
אל תוותרו בשום אופן!
תגישו תביעה קטנה (הליך ממש פשוט וקל) ותתבעו גם פיצויים על ההתנהלות.
מה שכן, חובה שיהיה תיעוד של הפניה שלכם והסירוב שלהם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה