דרוש מידע החזר כספי ליולדות בעין כרם

פרשן

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
א. מאיפה הקופה אמורה לדעת שקיבלת ימים בחינם?
כלומר, בתאוריה, אפשר להרוויח מזה כסף לכיס, שמצד אחד מקבלים חינם את הלילה (אם לא משדרגים) מצד שני מקבלים החזר מהקופה, לא ככה?!

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כלומר, בתאוריה, אפשר להרוויח מזה כסף לכיס, שמצד אחד מקבלים חינם את הלילה (אם לא משדרגים) מצד שני מקבלים החזר מהקופה, לא ככה?!
איך בדיוק תקבלי את הכסף??

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כתבו פה ש

כלומר שניתן לקבל כפול, לא?!
בלי קשר לרעיון ההזוי של לקחת את הכסף לכיס,
אבל בשביל לקבל החזר את צריכה לתת לקופת חולים קבלה מפורטת מהבית החלמה/צימר
הקבלות שיהיה לך אם תקבלי יהיו עבור העמותה או וואט אבר, לא כאלה שתוכלי להעביר לקופ"ח

פרשן

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
בלי קשר לרעיון ההזוי של לקחת את הכסף לכיס,
אבל בשביל לקבל החזר את צריכה לתת לקופת חולים קבלה מפורטת מהבית החלמה/צימר
הקבלות שיהיה לך אם תקבלי יהיו עבור העמותה או וואט אבר, לא כאלה שתוכלי להעביר לקופ"ח
לא אמרתי שזה מה שנעשה, רק התפלאתי שאפשר לעשות זאת תאורטית.
אם הקבלה היא אכן עבור העמותה, אז אם אשדרג איך אוכל לבקש החזר מהקופה אם החשבונית היא ע"ש העמותה?

לזי

משתמש רשום
מעניין אז מי שדרג לי את זה לחדר פרטי :giggle:
טוב לדעת, עד לרגע זה הייתי בטוחה שזה לילה חינם בחדר פרטי.
סליחה...
אני דיברתי על ביכורים
רק ב"הדסה בייבי" מקבלים חדר פרטי (לא נראה לי שיש שם אופציה אחרת...) ללא תוספת תשלום.

פרשן

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
סליחה...
אני דיברתי על ביכורים
רק ב"הדסה בייבי" מקבלים חדר פרטי (לא נראה לי שיש שם אופציה אחרת...) ללא תוספת תשלום.
אבל בעצם מה שחשבתי הוא נכון, שניתן להיות יומיים בחינם דרך העמותה והבית חולים ואז להישאר לעוד 3 לילות ועליהם לקבל את ההחזר מהקופה, לא?!

לזי

משתמש רשום
אבל בעצם מה שחשבתי הוא נכון, שניתן להיות יומיים בחינם דרך העמותה והבית חולים ואז להישאר לעוד 3 לילות ועליהם לקבל את ההחזר מהקופה, לא?!
אם את מדברת על הדסה בייבי אז:
על היום הראשון - שאת מקבלת מבית חולים אז זה חינם לגמרי
על היום השני - שאת מקבלת מהעמותה - לא יודעת מה המדיניות שלהם ב"הדסה בייבי" (אני יודעת על ביכורים) - את יכולה לברר מולם..
ובכל מקרה על 3 ימים נוספים את מקבלת החזר על סך בערך 280 ש"ח (אני במאוחדת) - אז קחי בחשבון שעדיין יעלה לך הרבה.....

המעצבת של כולם

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
בהדסה יש גם החזר על קורס הכנה ללידה 500 ש"ח בנוסף להחזר מקופ"ח
ויש גם החזר על המונית שהיולדת נסעה בה ללידה בצירוף קבלה
בעין כרם מקבלים את ההחזר בבנין אם וילד קומה 1

פרשן

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

שירי הופמן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בהדסה יש גם החזר על קורס הכנה ללידה 500 ש"ח בנוסף להחזר מקופ"ח
ויש גם החזר על המונית שהיולדת נסעה בה ללידה בצירוף קבלה
בעין כרם מקבלים את ההחזר בבנין אם וילד קומה 1
החזר על מונית זה גם בעין כרם?

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לא אמרתי שזה מה שנעשה, רק התפלאתי שאפשר לעשות זאת תאורטית.
אם הקבלה היא אכן עבור העמותה, אז אם אשדרג איך אוכל לבקש החזר מהקופה אם החשבונית היא ע"ש העמותה?
אני לא מספיק יודעת איך בדיוק זה הולך, אבל מאמינה שאם משדרגים אז מקבלים 2 קבלות.

Yael T

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אפשר גם לקבל חינם 2 לילות וגם לקבל על זה החזר מקופ"ח (כפול?), או שרק אם משדרגים את החדר מעבר לשובר או לחילופין נשארים לעוד לילות מעבר ל- 2 שבחנם, אז מקבלים החזר מקופ"ח רק על לילות/ השדרוגים שמעבר?

נ.ב. דווקא היולדת עצמה צריכה לדבר עם העמותה או שגם בעלה זה טוב?

תודה על הכל!
בכיף זאת אחותי ... :)
מקופ"ח אפשר לקבל 75% או עד 375ליום עד 3 לילות (נכון לכללית) כך שאם את מביאה קבלה ששילמת את יכולה לקבל החזר,
(מה שאין כן אם את באה ולא משלמת-ע"ח השוברים אין לך קבלה-תתקשרי לביכורים הם מסבירים בכיף-הם חרדים ,זורמים עם זה הדסה ביבי לא נראה לי מסכימים)
אני אישית התקשרתי -לא בעלי אבל תנסו מקסימום יגידו לו שאשתו אמורה להתקשר

קחי בחשבון שהשובר זה לחדר של 2\3(טלזסטון\ביכורים)חוץ מהדסה ביבי ששם זה חדר פרטי.
ולכן אם את משדרגת את מוסיפה כסף.

cvb

משתמש רשום
החזר על בית החלמה מהקופת חולים זה ע"ח הסל?
כלומר אם ניצלתי את כל הסל, אין לי החזר על בית החלמה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה