בריכה החוף הנפרד באשקלון, מישהו מכיר/נוסע?

אהל תמר

משתמש פעיל
נשמח לכל מידע, כמה מלא שם, האם שווה לבוא ממ"ע יותר מלאשדוד, טרמפים מכל הארץ לשם או לאשקלון בכלל ועוד
@הכלבויניק אין מקדם של חוף

בת עם סגולה

משתמש מקצוען
השנה עדיין לא היינו בים.
אבל משנה שעברה זוכרת שמלא אבל ברמת הסביר ,לא כמו אשדוד

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נשמח לכל מידע, כמה מלא שם, האם שווה לבוא ממ"ע יותר מלאשדוד, טרמפים מכל הארץ לשם או לאשקלון בכלל ועוד
@הכלבויניק אין מקדם של חוף
שנה שעברה הלכנו לשם בגלל שאחיניות שלי התעקשו ששם רואים ים וחול להבדיל מאשדוד שרואים רק נשים. (ואני אשדודית...)
באמת קצת פחות אנשים. עדיין עמוס. אבל למצוא חניה לקח לי המון זמן. אז קחו בחשבון שהשטח לחניה קטנטן.
שורה תחתונה לא כדאי ללכת במיוחד, לדעתי. עמוס בכל מקום. מה שכן השנה מתכוונת ללכת לחוף באשדוד בשעות הבוקר המוקדמות. נראה לי שפחות עמוס.

סנץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
הייתי שם לפני שנתיים ולא הרשו להיכנס למים עם גלגל ים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה