דרוש מידע הזוי!! כמה שההסתה נגד חרדים עובדת

מצב
הנושא נעול.

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
ככלל מזומן כיום אינו הילך חוקי במדינת ישראל. ולכן כל מי שיבוא לפקיד עם הפקדה של סכום גדול יקראו מיד לקבלן שיבנה מדרגות מחוץ לסניף ויזרקו אותו מהם במהירות (במקרה הטוב שלא יזמינו משטרה על עבירה על איסור הלבנת הון).

לכן כל פעם שמגיעים עם מזומן בסכום גדול כדאי לדעת את זה מראש שזה מאד בעייתי לסניף, ואם יעלו על זה בבנק ישראל או רשות המיסים גם הבנק עלול לקבל קנסות גדולים אם הוא לא דרש אסמכתאות מתאימות.

ואכן לכאורה חודשיים מהחתונה זה זמן ארוך מדי שלא מסביר מדוע זה לא הופקד חודש וחצי קודם לכן.
ניתן להסביר בכבוד ולא לבזות

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
וואי חשבתי רק השמאל
בטוח שהמדינה הופכת לדיקטטורה בגלל הימין
לא ידעתי שגם בימין יש בטוחים שאם השמאל בשילטון יהפכו לדיקטטורה
סתם מענין למה לפיד בשבתו לפני זמן מה בראשות הממשלה לא עשה את זה
כדי לעשות כזה דבר צריך סיבה.

עכשיו ש הימין עכשיו החליט לגעת
במערכת המשפט
והשמאל ראה שהוא הפסיד בבחירות
למרות שאלקין סער ליברמן בנט וכו
+הערבים

והמערכת היחידה שנשארה לו זה מערכת המשפט(כי הדמוגרפייה לא לטובתו)

אז אם השמאל יעלה לשלטון
הוא ירצה לבטל את האפשרות הזאת באופן מוחלט(קצת קונספרצייה ,אבל אחרי מה שקרה עם ההסתדרות
אין תרחיש שאני כבר לא מאמין לו.... אבל נעצור פה כי זה לא הנושא)

סמינר דוד

משתמש מקצוען
כנראה המנהל עצמו...
לי יש חשבון בסניף אחר קרוב- שירות מעולה, אנושי ונעים,
פעם איחרתי בחצי שעה והכניסו אותי...
לא צריך להכליל בגדול הוא בנק פצצה!!
קשה לומר שזה רק המנהל הזה.
יחס כזה לא יכול להתקבל בשום מצב.
גם אם אין מה לעשות, אי אפשר לסלוח על כזה יחס בקלות.

מרשמלו ורוד

משתמש רשום
כל המקרים הללו תמיד מעלים בי תהיות, ביום אני רואה ושומעת אין סוף פרסומות שמשכנעות אותי רק לגשת לבנק/ רשת/ שירות מסוים, ובסוף שומעים על יחס מזלזל ופוגע, אולי במקום להשקיע מליונים בפרסומות, ישקיעו בסדנאות לעובדים על יחס מתאים ללקוחות מכל המגזרים

שימי הכבאי

משתמש מקצוען
כל המקרים הללו תמיד מעלים בי תהיות, ביום אני רואה ושומעת אין סוף פרסומות שמשכנעות אותי רק לגשת לבנק/ רשת/ שירות מסוים, ובסוף שומעים על יחס מזלזל ופוגע, אולי במקום להשקיע מליונים בפרסומות, ישקיעו בסדנאות לעובדים על יחס מתאים ללקוחות מכל המגזרים
התכוונתם בטח לסדנאות לטיפול רגשי
יש אנשים שלא מתביישים לגלות לכולם שיש להם בעיות אישיות ו/או משפחתיות, אחרת אין הסבר מניח להתנהגות שלהם

שרביט קסמים

משתמש צעיר
עריכה תורנית
לא אם, אתה חי כרגע בדיקטטורה.

למעלה מ1500 האזנות ומצלמות סתר, על אנשים לא חשודים בכלום [פרשת הפגסוס], כשגם על אנשים חשודים זה לא חוקי.

שלא לדבר על מה שהתרחש כאן בשבועיים האחרונים.

אסתושי

משתמש מקצוען
נראה לי משהו קצת תקוע באשכול כאן
הגיע @הישיבישער הוריד כאן משהו כמו שמינית סיפור לא עונה על שאלות וכולם מתחילים להתעצבן ולהתקרבן
אולי הוא יועיל בטובו לפרט לנו מה היה הדין ודברים ואת כל הפרטים בסיפור ואז נדע כמה המצב חמור
תברר בבקשה עם בעלת המעשה את הפרטים ותחזור אלינו
ממתינים בציפיה דרוכה...
אני לקוחה של דיסקונט בסניף לא חרדי ומרוצה מאוד (אני לא אומרת שהסיפורים על שנאת חרדים לא היו)
נ.ב. אם מישהו כועס על התגובה אשמח שיעדכן אותי... יש כפתור קטן שידווח לי על כך מידית

הישיבישער

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
בלי להתייחס לעצם המקרה, שלא פורט בכלל מה ואיך היה.

@הישיבישער
האם מדובר בסניף "חרדי" ?
מרגיש לי שעפ"ר היחס הזה בעיקר בסניפים לציבור החרדי בסניפים הכלליים היחס שונה בהרבה
נראה לי משהו קצת תקוע באשכול כאן
הגיע @הישיבישער הוריד כאן משהו כמו שמינית סיפור לא עונה על שאלות וכולם מתחילים להתעצבן ולהתקרבן
אולי הוא יועיל בטובו לפרט לנו מה היה הדין ודברים ואת כל הפרטים בסיפור ואז נדע כמה המצב חמור
תברר בבקשה עם בעלת המעשה את הפרטים ותחזור אלינו
ממתינים בציפיה דרוכה...
אני לקוחה של דיסקונט בסניף לא חרדי ומרוצה מאוד (אני לא אומרת שהסיפורים על שנאת חרדים לא היו)
נ.ב. אם מישהו כועס על התגובה אשמח שיעדכן אותי... יש כפתור קטן שידווח לי על כך מידית
לכככככל השואלים אשמח לספר את הסיפור שוב ואולי קצת בצורה יותר מפורטת
אתמול הגיעה אשה צעירה לסניף של בנק דיסקונט ברחוב יפו בירושלים עם סכום כסף גדול שקיבלו במעטפות בחתונה (הגיעה אחרי כחודשים+ מהחתונה),
וכמובן הסבירה שמדובר על כסף מהחתונה ואפי' ראיות על החתונה כמקובל בבנקים,
אך הפקידה כבר מההתחלה התנהגה אליה בצורה לא יפה (בסוף חרדיה צנועה שמגיעה לסניף חילוני בשיא האנטישמיות למה לא....),
ואמרה לה שהיא גנבת וקראה למנהל הבנק שבעצמו הגיע וצעק עליה וביזה אותה והוציאו אותה מהסניף עם כל הכסף בצעקות ובבזיונות כך שכולם יראו - (ובקלות יכל להיגנב ממנה הכסף בחוץ לאחר שכווווללם ידעו שהיא מחזיקה את הסכום הזה (למה לא להכריז על זה בקול...)

הישיבישער

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
ובכל אופן אני העלתי את הסיפור כאן כי אני חושב שזה עוול ולא מדלגים על דבר כזה
מי שחושב שהוא חרדי ובגלל זה הוא צריך לסבול הכל בסדר אבל אני ועוד רבים חושבים שצריך לעשות לזה סוף ואם סיפור כזה יפורסם והם יחטפו על זה ויצטרכו להתנצל על זה, וכך במקרה דומה בפעם הבאה יחשבו פעמיים הם ועוד הרבה אחרים....
ואם נרוויח את זה דיינו!!

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לכככככל השואלים אשמח לספר את הסיפור שוב ואולי קצת בצורה יותר מפורטת
אתמול הגיעה אשה צעירה לסניף של בנק דיסקונט ברחוב יפו בירושלים עם סכום כסף גדול שקיבלו במעטפות בחתונה (הגיעה אחרי כחודשים+ מהחתונה),
וכמובן הסבירה שמדובר על כסף מהחתונה ואפי' ראיות על החתונה כמקובל בבנקים,
אך הפקידה כבר מההתחלה התנהגה אליה בצורה לא יפה (בסוף חרדיה צנועה שמגיעה לסניף חילוני בשיא האנטישמיות למה לא....),
ואמרה לה שהיא גנבת וקראה למנהל הבנק שבעצמו הגיע וצעק עליה וביזה אותה והוציאו אותה מהסניף עם כל הכסף בצעקות ובבזיונות כך שכולם יראו - (ובקלות יכל להיגנב ממנה הכסף בחוץ לאחר שכווווללם ידעו שהיא מחזיקה את הסכום הזה (למה לא להכריז על זה בקול...)
מזעזע
אני סבור שמצווה להציף את הנושא אולי פשוט להתלונן אצל הנהלת הבנק
אני מאמין שאפשר למצוא עיתונאי שיעשה מזה מטעמים

מאיר 4134

משתמש מקצוען
מעניין,

לא ידעתי שאפשר עדיין להפקיד מזומן אצל פקיד, חשבתי שהפסיקו שירות זה לפני כמה שנים

עליבאבא

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
דבר ראשון - אם פקיד התנהג לא יפה הבנק אשם? וגם אם חמישה פקידים התנהגו לא יפה זה עדיין לא מדיניות של הבנק.
דבר שני - גם התקרבנות וגם הצדקה לא בהכרח יועילו. הגיוני מאד שישנם עוד הרבה אנשים חרדים ושאינם שמצאו את עצמם פגועים על ידי אנשים שונים, אבל זו דרכו של עולם שישנם אנשים פחות סימפטיים, ובדיוק בשביל זה אפשר להתלונן כדי לייעל את המערכת.

דיני

משתמש מקצוען
וואי חשבתי רק השמאל
בטוח שהמדינה הופכת לדיקטטורה בגלל הימין
סתם מענין למה לפיד בשבתו לפני זמן מה בראשות הממשלה לא עשה את זה
השמאל לא צריך להיבחר כדי לשלוט. הוא כבר עכשיו מושל בדיקטטורה בכל תחומי החיים.
לכנסת נותנים איזה מקום סמלי שהיא יכולה להביע את דעתה במנעד הקטן שבית המשפט והתקשורת 'מרשים'

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
השמאל לא צריך להיבחר כדי לשלוט. הוא כבר עכשיו מושל בדיקטטורה בכל תחומי החיים.
לכנסת נותנים איזה מקום סמלי שהיא יכולה להביע את דעתה במנעד הקטן שבית המשפט והתקשורת 'מרשים'
מייק היקר צריך לקרוא את הספר של ארז תדמור
"למה אתה מצביע ימין ומקבל שמאל"

ואז הוא יבין את זה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה