הותקפתי: נחסמה לי הגישה כמעט לכל תיקיה במחשב

טלי ליפשיץ

משתמש רשום
אני מנסה לפתוח את המחשב שלי / לוח בקרה / כל הכוננים ונתקלת בשגיאה הבאה:

ל- windows אין אפשרות לגשת להתקן, לנתיב או לקובץ שצוינו. ייתכן שאין לך הרשאות מתאימות לצורך גישה לפריט.

1. יש לציין שאת תוכנות אדובי הוא פותח
2. יש לי user אחד במחשב והוא לא מנהל
3. מחקתי את כל האנטי וירוסים שהיו לי במחשב. קראתי שזה יכול להועיל. בינתיים לא היה שינוי.

אשמח לפתרון!!
תודה

גלגלון

משתמש פעיל
בראש הדף, מימין, יש לך סדר > אפשרויות תיקיה וחיפוש > תצוגה > הצג קבצים נסתרים > הצג קבצי מערכת.

תנסי את זה, אולי הוירוס הפך לך הכל לקיצורי דרך לא שמישים, והוא מסתיר לך את כל הקבצים. כשתגלי את הקבצים, תמחקי את הקיצורי דרך.

טלי ליפשיץ

משתמש רשום
תודה גלגון.

כרגע אין לי אפשרות להכנס לשום תיקיה שקשרוה למערכת. אין לי גישה לכלום :(

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
תבדקי אם אפשר לשחזר לנקודת זמן אחורה, תחכי לתשובה של הניק פרסומון.

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
ראשית, לנסות להיכנס במצב בטוח.
אם לא הולך, לנסות לשחזר לנקודת זמן קודמת.
אם עדיין לא הולך, ניתן לנסות לתקן עם מערכות הפעלה חיצוניות או עם דיסק תקיון מערכת של ווינדוס.

morwin

משתמש רשום
אולי תספרי איך זה התחיל ? מה קרה לפני ?
תני קצת יותר פרטים ..
בכל אופן שיחזור מערכת יכול להועיל בדרך הפשוטה

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
יש וירוס שדופק ומוריד הרשאות ניהול...
צריך להיכנס עם תוכנות ספציפיות ולתת הרשאות ניהול או ליצור חשבון חדש , אבל לא שייך לעשות זאת במצב רגיל.

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י פופקו;1680323:
יש וירוס שדופק ומוריד הרשאות ניהול...
צריך להיכנס עם תוכנות ספציפיות ולתת הרשאות ניהול או ליצור חשבון חדש , אבל לא שייך לעשות זאת במצב רגיל.
לא חייבים תוכנות, אפשר על ידי שהופכים את הצירוף מקשים של מקשים חמים שיפתחו את השורת פקודה (אני עשיתי את זה עם דיסק של לינוקס) ואחר כך משנים את זה דרך הפקודה net
כמו שהוא עושה פה
http://www.youtube.com/watch?v=nV_NEMmIyiY
רק אפשר פשוט למחוק את המשתמש מקבוצת המשתמשים ולהוסיף אותו למנהלים.

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י 3 פינות;1680496:
לא חייבים תוכנות, אפשר על ידי שהופכים את הצירוף מקשים של מקשים חמים שיפתחו את השורת פקודה (אני עשיתי את זה עם דיסק של לינוקס) ואחר כך משנים את זה דרך הפקודה net
כמו שהוא עושה פה
http://www.youtube.com/watch?v=nV_NEMmIyiY
רק אפשר פשוט למחוק את המשתמש מקבוצת המשתמשים ולהוסיף אותו למנהלים.

אם זה עובד, זה רעיון טוב באמת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה