עזרה הורדת מחירי תמ"ל - מטרנה, סימילאק וכו'

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
ההבדל ביןו השלבים לרגילה זה הדילול מטרנה שלב 1 מדוללת שלב 2 פחות מדולל וכן הלאה
יש מצב (לא לוקחת סיכון להציע ואבל אם יש לכם בבבית אולי תנסו)פשוט לדלל יותר את המטרנה הרגילה נגיד שאתם שמים שלב 2 2 כפות על 120 מ"ל אז ברגילה תשימו כף אחת או 1.5 על 120 מ"ל

סכנת נפשות!!!!!!!
ילדים הגיעו מחיסכון כזה למצבים קשים מאד!
לא מנסים לחסוך ולא לשנות במינון של המטרנה אפילו גרם אחד!!!!!!!

שושי א.

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לכו תבדקו כמה משלמים על תמ"ל הורים לילדים אלרגים.
וזה כן מסובסד. אז כנראה שיש סיבה למחיר.

אין דרך בעולם לומר שמנה שעולה 1.5-2.5 היא יקרה.
הבן שלי רגיש לחלב ואני משלמת 58שקל על קופסא של 300גרם וזה כמובן רק עם מרשם... אם נתקעתי ולא שמתי לב שאין לי מרשם - קופסא קטנה כזו עולה לי 116 שקל!!

imac100

משתמש מקצוען
הבן שלי רגיש לחלב ואני משלמת 58שקל על קופסא של 300גרם וזה כמובן רק עם מרשם... אם נתקעתי ולא שמתי לב שאין לי מרשם - קופסא קטנה כזו עולה לי 116 שקל!!

זו הייתה כוונתי
רק לגבי הגודל גם נוטרמיגן וגם נוואטק מכילים 400 גרם

לילי 1

משתמש מקצוען
חושבת שזו חזית אבודה וחבל לבזבז חיצים

מטרנה עולה פחות מפי 2 מחלב
והמחירים בוודאות ירדו בעשור האחרון

כל שנה האינפלציה בממוצע 3 אחוז. בלי לחשב ריבית דריבית מה שלא עולה בעשור ב30 אחוז, מחירו ירד ריאלית.
אני קונה תחליפים כעשור והמחיר הנומינלי, השיקלי, של מטרנה הוא סביב ה50 ללא מבצע (והמבצעים בהחלט העמיקו) ושל סימילאק ירד מ85 לפני 5 שנים כשנהיה מהדרין לסביבות 75 בלי מבצע

(גרה בירושלים)

ואם אתם מחפשים מלחמות- למה לא חיתולים? הרבה יותר שנים והרבה יותר ילדים מגיל 0. ולמה לא בקבוקים ומוצצים, ששם בוודאות המחירים לא הוגנים?

ששונית

משתמש מקצוען
למה לא חיתולים? הרבה יותר שנים והרבה יותר ילדים מגיל 0. ולמה לא בקבוקים ומוצצים, ששם בוודאות המחירים לא הוגנים?
כל היוזמות האלו להוזלת מוצרי צריכה בסיסיים לתינוקות, לעולם לא יעברו את סף ההתחלה של הצעת חוק או כל אופן אחר, וזאת משום שהחילוני הממוצע, כלומר, רוב אזרחי ישראל, כלומר רוב חברי הכנסת בטוחים שמשפחה חרדית מנפיקה ילדים לפי הרווחים העתידיים מהם, עין ערך קצבאות ילדים.
לכן הם יטרפדו כל הוזלה כזאת במחשבה שהוזלת מחירי התמ"ל תעודד ילודה בציבור החרדי.

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
ואם אתם מחפשים מלחמות- למה לא חיתולים? הרבה יותר שנים והרבה יותר ילדים מגיל 0. ולמה לא בקבוקים ומוצצים, ששם בוודאות המחירים לא הוגנים?

למה להפוך כל יוזמה או רעיון שבא ברוח טובה - למלחמה, סתם מיותר ומקצין...

והאמת, אין לי בעיה להכניס גם את הטיטולים והבקבוקים והמוצצים, רק מדוע נראה לכם שבקבוקים ומוצצים זה בוודאות מחירים לא הוגנים, דווקא שם יש את העניין של מותגים מול חברות פשוטות, ואפשר לקנות בקבוקים ומוצצים בשקלים בודדים, לעומת מותגים כמו אוונט, מאם, וכו' ששם זה באמת יותר יקר,
לעומת זאת, בתמ"ל אין תחליפים אחרים, ויש רק 2 חברות ששולטות בשוק הזה...

ולגבי הטיטולים, אכן - גם בזה יש מותגים וכדו', אולם עדיין המחירים - גם של הפשוטים יותר אינן זולים,
אז בשמחה - יוזמה להוזלת תמ"ל וטיטולים יוצאת לדרך...;)

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
כל היוזמות האלו להוזלת מוצרי צריכה בסיסיים לתינוקות, לעולם לא יעברו את סף ההתחלה של הצעת חוק או כל אופן אחר, וזאת משום שהחילוני הממוצע, כלומר, רוב אזרחי ישראל, כלומר רוב חברי הכנסת בטוחים שמשפחה חרדית מנפיקה ילדים לפי הרווחים העתידיים מהם, עין ערך קצבאות ילדים.

לא צריכים להגיע להצעת חוק בסגנון - "הוזלה למשפחות ברוכות ילדים",
אפשר ללכת על - "רפורמה בשוק התמ"ל - פתיחת השוק לתחרות" וכדו'... כמו שעשו בשוק התקשורת,
שמעניין שמי שהרוויח מזה הכי הרבה זה החרדים עם תוכניות של 7 ש"ח וכו'...

לילי 1

משתמש מקצוען
אני איתך
כמו שכתבתי, אין סיכוי וחבל על האנרגיה
יש מקומות יותר טובים להפנות אותה

תדאגו קודם לעוד מעונות בירושלים
ראלי יותר וחסכוני יותר

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
מבחינה כלכלית סבסוד מוצרים הוא דבר לא יעיל.
הוא מעביר כסף מהמדינה לעניים ועשירים בשווה.
יותר נכון הוא משהו כמו מס הכנסה שלילי שמיועד לעניים או סיוע בשכר דירה.
אמנם סבסוד תחבורה ציבורית הוא כן מגיע לעניים כי הם נוסעים בזה, אבל גם לכל מי שאינו אזרח ישראל כלל.
בקיצור: יש הגיון מאחורי הרבה דברים.

סטודיו מיתר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
ההבדל ביןו השלבים לרגילה זה הדילול מטרנה שלב 1 מדוללת שלב 2 פחות מדולל וכן הלאה
יש מצב (לא לוקחת סיכון להציע ואבל אם יש לכם בבבית אולי תנסו)פשוט לדלל יותר את המטרנה הרגילה נגיד שאתם שמים שלב 2 2 כפות על 120 מ"ל אז ברגילה תשימו כף אחת או 1.5 על 120 מ"ל
גם אם הם מדללים, זה לא דילול במים..
דילול במים עלול להשאיר את הילד רעב, ואף פעם לא שבע כמו שצריך!!

מחשבת מילים

משתמש פעיל
לא קראתי את כל מה שכתבו פה
אך רציתי להעיר שישנם משפחות (כמוני) שב''ה יש שלושה קטנטנים עד גיל שנתיים וחצי שלפחות שתיים צורכים מטרנה + שלושה צורכים טיטולים + מגבונים+ דייסות + מוצצים שנעלמים + בקבוקים
העסק יקר

גיטרה

משתמש סופר מקצוען
לא קראתי את כל מה שכתבו פה
אך רציתי להעיר שישנם משפחות (כמוני) שב''ה יש שלושה קטנטנים עד גיל שנתיים וחצי שלפחות שתיים צורכים מטרנה + שלושה צורכים טיטולים + מגבונים+ דייסות + מוצצים שנעלמים + בקבוקים
העסק יקר
מישהו חשב פעם שלגדל ילדים זה לא יקר? ומה עם מעונות / מטפלות - אלפי שקלים בחודש? משחקים? בגדים?
ב"ה אלף פעמים, שהכסף ילך רק על דברים כ"כ טובים ולא חלילה על תרופות או כל דבר שאין כזה רווח מדהים בצידו.
גם לי יש צפופים קטנים, תקופה מסויימת היו שלושה עד גיל שנה וחצי, ועדיין.

MaliYeuda

משתמש פעיל
אני היום קונה מטרנה ב 50 ש"ח בכמויות כי זה זול...
מעניין איפה את גרה ואיפה את קונה?

ייתכן גם שאת מתכוונת למטרנה הרבה שלבית, וזה באמת מעט יותר זול, אבל הכי זול שאני רואה זה ב 45 ש"ח. ומטרנה שלבים הכי זול ב 50 ש"ח ויש מקומות גם ב 60 ש"ח.
השבוע יש מבצע בשוק מהדרין 2 מטרנה ב80

goli

משתמש פעיל
מישהו חשב פעם שלגדל ילדים זה לא יקר? ומה עם מעונות / מטפלות - אלפי שקלים בחודש? משחקים? בגדים?
ב"ה אלף פעמים, שהכסף ילך רק על דברים כ"כ טובים ולא חלילה על תרופות או כל דבר שאין כזה רווח מדהים בצידו.
גם לי יש צפופים קטנים, תקופה מסויימת היו שלושה עד גיל שנה וחצי, ועדיין.

מה זה קשור. תחרות ופיקוח זה דבר שתמיד תמיד עזר לצרכן. שום חברה לא נסגרה מזה

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
נשמע שהדעה הכללית היא - נשמח שזה יוזל, אם כי לא מאד דחוף
ואני רציתי להסב את תשומת לבכם לעובדה שיש כאלו שלא משתמשים באופן קבוע במטרנה , ולפעמים חבילה הולכת לפח אחרי שהשתמשו רק מעט
במצב כזה תקפיאו את המטרנה!! שמעתי ממישהי שעובדת שם שאין בעיה להקפיא את האבקה, וכך היא יכולה להשמר למעבר לחודש.
הם ברשמי אומרים שלא כי זה הרבה יותר רווחי בשבילםשאנשים יזרקו אחרי חודש.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
חדשות טובות!
היום סימילאק משיקים את סימילאק בהכשר בד"ץ עד"ח.
מה שאומר שצפויה מלחמת מחירים :)

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L

.Milki

משתמש פעיל
צילום מקצועי
מטרנה שלבים - מחיר ממוצע 50 שח לקופסא.
במקרה של תינוק נורמלי, גם אם ניזון ממטרנה בלבד.
משתמשים בקופסא לשבוע.
שבוע = 50 שח = 7 ימים.
50\7 = 7.14.
ממוצע 6 ארוחות ביום.
7.14/6 =1.19.
***עיגול אגורות***
1.20 לארוחה!!
מה אתם רוצים מהחיים של הקטנטנים האלו??
שניצל אחד שלכם וכיסיתם ארוחות ליום שלם של הבייבי.

די עם הדבר הזה, תנצלו את הימים שתזונה כ"כ זולה :)

אסתי בראון

משתמש מקצוען
שימו לב שאתם מדברים על מטרנה ולא על סימילאק- שהיא מעט יותר יקרה
קופסת סימילאק עולה לי כ70 שח בממוצע
הבת שלי בת שנה ניזונה כמעט רק על זה ומסיימת כקופסה ומחצית לשבוע- זה אומר 100 שח לשבוע בממוצע 20 שח ליום
לא חושבת שארוחה יומית היתה יוצאת לי כזה מחיר כי ממילא מבשלים בבית והילד עדיין לא אוכל כמויות גדולות כך שפרוסת לחם ולבן כארוחת בוקר- אפרסק כארוחת פרי עם ביסקויט
ומעט עוף עם תוספת אשר ממילא מבושלים למשפחה- לא עולים עדיין כמו סימילאק ליום- שוב כשמדובר בגיל שנה
ברור שילד גדול יותר עלות הארוחות שלו גבוהה ויקרה יותר
אז תרימו את הכפפה ואשמח להצטרף לעצומת המחיר
תחשבו על אימהות לכמה קטנטנים הצורכים תמ"ל- זה יוצא סכום משמעותי מאד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה