כללי הורדת אופיס בחינם למורים - בלי צורך בחיבור תמידי לאינטרנט

bayit

משתמש פעיל
עריכה תורנית
קנינו מחשב חדש וניסינו להוריד אופיס חינמי של משרד החינוך.

כשניסינו לפתוח קובץ בוורד, נפתח חלון ריק וא"א ללחוץ על כלום והוא לא זז.

מה שכבר ניסינו - הסרנו והתקנו שוב, קרה אותו דבר.
נכנסנו ללוח הבקרה ויש שם אפשרות ל"תיקון". ניסינו את התיקון הקצר והארוך - וזה לא עזר.

טכנאי טען שזה בגלל שגירסת 365 היא גירסה שזקוקה תמיד לאינטרנט ולכן זה לא עובד, ושאנחנו צריכים את גירסת 2021. זה לא נשמע נכון כי ניסינו אותו בבית ותמיד היה לנו חיבור לאינטרנט. וגם לא ראינו שום מקום שאפשר להוריד גירסה אחרת...

ניסינו גם להוריד את גירסה 365 הנסיונית (לא דרך משרד החינוך) והיא עבדה מצוין בבית עם אינטרנט, אבל בלי חיבור זה לא עבד.

תכלס - אנחנו צריכים גירסת אופיס שעובדת בלי חיבור לאינטרנט. האם אפשר להוריד אותו בחינים דרך משרד החינוך (ושיעבוד??)

מה אפשר לעשות?

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
לי יש אופיס חינמי של משרד החינוך ועובד בלי חיבור לאינטרנט
אבל אין לי מושג איפה הבעיה אצלכם

אם פי 17

משתמש מקצוען
מקפיצה.
יש לי את אותה בעיה.
המחשב דורש ממני קוד מפתח מוצר.
מישהי יודע לעזור לי?

BKS

משתמש מקצוען
בשביל חיבור ראשוני צריך אינטרנט
אחרי שמגדירים לו שם משתמש וסיסמא של משרד החינוך לא צריך חיבור....

bayit

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אני שלחתי מייל למשרד החינוך והם עזרו לי. הוא עדיין מראה לי שהאופיס שלי הוא לא תקין אבל הוא עובד ב"ה.

אם פי 17

משתמש מקצוען
עדיין.
הורדתי את האופיס,
הפעלתי אותו והוא נותן לי להכניס קוד מוצר כי זה זמני ל30 יום.
מה הלאה?

bayit

משתמש פעיל
עריכה תורנית
לא יודעת מה להגיד לך. תפני בתוך הפורטל למשרד החינוך ותבקשי מהם עזרה. בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה