דרוש מידע הורדות בכרום

צנונית

משתמש מקצוען
כנראה עדכון כללי אצלם.
היה יותר נחמד שזה היה בתחתית המסך. זה הזכיר לי אם לא פתחתי קובץ מסוים שרציתי לטפל בו אח"כ.

Yanky's Tech

משתמש פעיל

Yanky's Tech

משתמש פעיל
לאחרונה רבים מצרים ע"כ שההורדות בכרום שינו מיקום והם כעת למעלה בצד b8a2ec00-5caa-46d2-897a-8565a01f2d95-image.png

חשוב לציין שזה לא קשור לאיזה תוסף כלשהו, זה פשוט עדכון בכרום

כדי לשנות את זה
פשוט מכניסים בשורת הURL את זה:
chrome://flags/#download-bubble

כעת זה עומד על DEFAULT b2bd335e-eeac-4437-b853-ecff3d7bb46a-image.png

אז צריך לשנות את זה ל DISABLE 5c3ac105-1e16-445d-8c4f-19e606a5078e-image.png
ואז להפעיל כרום מחדש
ושלום על ישראל

צנונית

משתמש מקצוען
@Yanky's Tech
כנראה שהיה שוב עדכון וההורדות עלה למעלה שוב.
אבל עכשיו אני מנסה את הדרך שנתת פה, אבל אין את ההגדרה הזו. יש מצב שזה בלתי הפיך?
1691303143767-b2bd335e-eeac-4437-b853-ecff3d7bb46a-image.png

צנונית

משתמש מקצוען
הכנסתי בשורה למעלה את הכיתוב הזה:
chrome://flags/#download-bubble

ונפתח לי דף עם המון הגדרות שאפשר לשנות בצד ימין שלהם, אבל אין הגדרה של - Enable download bubble

paoawaear

משתמש פעיל

צנונית

משתמש מקצוען
כרום עודכן לי לאחרונה אתמול, ומה שאני חוששת שהעדכון האחרון גרם לזה ואין אופציה לשנות.
עכשיו נכנסתי לפי ההוראות לעיל וזה מה שקיבלתי

2023-10-30_200742.png

צנונית

משתמש מקצוען
@paoawaear
אולי אתה יודע, אם אני עושה שחזור מערכת- זה יבטל את העדכונים האחרונים של כרום?
לדעתי זה משהו בעדכון האחרון, שהוא בלתי הפיך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה