הורדה של לוח שנה לנוקיה?

tantactz

משתמש חדש
יש לי נוקיה 208 מוכשר ואני מחפשת לוח עברי בשבילו. המסנן שלי לא נותן לי לפתוח את הלינק ללוח. זה עדיין קים?

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש דבר כזה הקלטת שיחות לC2 ?

אם יש דבר כזה, ומישהו יכול להעלות לכאן, אודה לו מקרב ליבי!

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
יש מס' טלפון שניתן להקליט דרכו וזה מגיע למייל. פורסם כאן פעם.

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י פרסומון;2343807:
יש מס' טלפון שניתן להקליט דרכו וזה מגיע למייל. פורסם כאן פעם.
אוי וואי. רק לא זה :)

מכלל לאו אתה שומע הן.
אני מבין שלא קיים יישום שכזה..

שניים

משתמש רשום
אני גם צריך ומי יכול לשלוח לי את זה ולהסביר איך אני מתקין את זה לכשר

ש. שלום

משתמש צעיר
עריכה תורנית
בC2 המחודש שאפשר להכניס כרטיס, איך אפשר לראות את התפילון וכו' אפשר רק לראות את התמונות ווידיאו

להבין ולהשכיל

משתמש פעיל
אני יכול לשנות בסי שתים המקורי וגם במוכשר את התפריט, כל מי שרוצה לשנות או להוסיף, למשל שיהיה בתפריט של הכשר גלריה וכו' בתשלום סמלי של 25 שקל, יכול להתקשר למספר 0527101799.
אני גר במודיעין עילית.
[אני יכול להוסיף קישורית בלוטוס לסי שתים המקורי שיוכלו להדליק ולכבות, אני יכול לשחזר סיסמאות למי ששכח בסי שתים תומך כשר, אפשר לעשות עוד הרבה דברים]

להבין ולהשכיל

משתמש פעיל
אני יכול לשנות בסי שתים המקורי וגם במוכשר את התפריט, כל מי שרוצה לשנות או להוסיף, למשל שיהיה בתפריט של הכשר גלריה וכו' בתשלום סמלי של 25 שקל, יכול להתקשר למספר 0527101799.
אני גר במודיעין עילית.
[אני יכול להוסיף קישורית בלוטוס לסי שתים המקורי שיוכלו להדליק ולכבות, אני יכול לשחזר סיסמאות למי ששכח בסי שתים תומך כשר, אפשר לעשות עוד הרבה דברים]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה