מידע שימושי הורדה מיוטיוב בנטפרי!!!!

loving music

משתמש מקצוען
זאת תוצאת החיפוש על המילים "הורדה מיוטיוב בנטפרי" כאן בפרוג:
1694092367115.png

אם אתם משתמשי נטפרי וניסיתם בחודשים האחרונים להוריד משהו מיוטיוב, סיכויים טובים שנתקלתם בבעיה קשה:
כל הפתרונות המוצעים, גם אלו שעבדו בעבר - הפסיקו לעבוד
לא האתרים שנכתבו למשתמשי נטפרי, לא אתרים שנכתבו עבור משתמשים כלליים, לא תוכנות להתקנה על המחשב, לא תוספים לכרום - שום דבר לא עובד.

הפיתרון כתוב למטה מודגש, לפני זה אני משתפת את הדרך שעשיתי עד אליו אבל זה יעבוד לכם גם אם לא תקראו על כל התלאות.

אז אחרי שהתייאשתי מהפתרונות מונגשי הUI, התחלתי לחפש בכיוון של איזושהי CMD command שייתן לי סטרימינג מיוטיוב ויכניס את זה לקובץ.
כמה לא מפתיע - אני לא הראשונה שחשבה על זה, ויש כבר כל מיני סקריפטים וספריות שמסתובבים בעולם ומיועדים בדיוק לזה.
אז הפיתרון הנפוץ והמקובל ביותר הוא שימוש ב youtube-dl bash command, וזה מה שתראו ב-80 אחוז מהחיפושים שתעשו בנושא.
בשביל זה צריך להוריד איזה קובץ exe קטן, לפתוח CMD בpath שלו, לכתוב את שם הפקודה ואחריה הURL, ואיזה קסם - זה יורד.
אבל,
יש באג קטן - נראה כמו regex שגוי,
1694093424497.png

והצעה לדווח על הבאג עם URL שמביא אותי לblocked site, בלי יכולת לגשת לאתר הרשמי של הספריה.

אוקיי, מחפשים פיתרון חדש.
עוד קצת גיגול, והנה מאמר שטוען ש youtube-dl הוא fork של פרוייקט ישן יותר בשם ytp-dl. ההמממ, אם הבן לא עובד, אולי האבא יהיה נחמד יותר?
אז שוב הורדה, חילוץ, פקודת CMD קטנה, ואופס, SSL error:

1694092865024.png

כמובן שהחשודה המיידית היא נטפרי,
סטאקאוברפלואו מציע המון פתרונות מבוססי SSL certificate importing,
מכיוון שאת סקריפט הפייתון לא אני כתבתי והוא ארוז לי בתוך הEXE זה לא ממש עוזר לי,
עוד קצת חיפוש והנה מתברר שכבר חשבו עלי, ואפשר להוסיף flag בשם --no-check-certificate.
ניסיון נוסף, והידד - הקובץ ירד,
בפורמט WEBM.

אמנם נתתי לו flag של --format mp3, אבל מסתבר שהוא צריך בשביל זה עוד ספריה - ffmpeg
אוקיי, מורידים, ומסיבות של עצלות וחוסר חשק לעשות restart אחרי שינוי environment variables, לא מוסיפים את הPATH שלו אלא שולחים גם את זה כפרמטר בפקודה,
מריצים שוב,
מחכים קצת עד שכל ה140 מגה ירדו (סט ימים נוראים של נחמן פילמר, אם התעניינתם),
עוד כמה דקות של המרה,
ויש לי קובץ MP3
מסרטון יוטיוב
בנטפרי
!
(אם תבלו בוקר בניסיון להשיג את התוצאה הזאת בדרכים שמופיעות בפורומים החרדיים למיניהם תבינו כמה זה לא מובן מאליו)

----------------------------------הפתרון (רק נראה מסובך) ---------------------------------------
דורש קצת התעסקות טכנית, אבל זה עובד וזה העיקר (מקווה בהמשך להפוך את זה לתוכנה קטנה וידידותית יותר)
אני מצרפת כאן תיקייה שמכילה את כל מה שצריך, מי שרוצה יכול לחפש ולהוריד את הגירסאות החדשות בעצמו.
מורידים את התיקייה ומחלצים אותה (שימו לב, זאת תקייה שיש בתוכה גם קובץ וגם תיקייה נוספת, תורידו את התיקייה החיצונית עם הקובץ והתקיקייה בפנים)

נכנסים אליה ופותחים CMD בנתיב שלה:
1694093649526.png

במקום שכתוב את הנתיב לתיקייה, כותבים cmd ולוחצים אנטר
מעתיקים את הפקודה הבאה:
Bash:
yt-dlp --extract-audio --audio-format mp3 --no-check-certificates --ffmpeg-location <ffmpeg-path>  <URL>

מחליפים בה את הערכים באופן הבא:
את הערך <ffmpeg-path> מחליפים בנתיב של הספריה ffmpeg: נכנסיפם לתיקייה שחילצתם > ffmpeg > ואז לתיקייה bin
בתוכה יש קובץ שנקרא ffmpeg.exe, עומדים עליו, לוחצים shift ולחיצה ימנית > העתק כנתיב, מדביקים את מה שהתקבל במקום ה <ffmpeg-path>

את הערך <url> מחליפים בכתובת של הסרטון
לוחצים אנטר, מחכים בסבלנות כמה דקות (תלוי בגודל הסרטון ואיכות האינטרנט שלכם)
והופ, יש לכם את זה.
הפקודה כאן היא עבור הורדה בפורמט mp3, אם אתם רוצים את הסרטון פשוט תחליפו את זה ל-4

והדבר הכי נפלא?
כצפוי, זה לא עוקף את הסינון של נטפרי.

בהצלחה

קבצים מצורפים

• 1694092012874.png
    1694092012874.png
    KB 46.1 · צפיות: 223

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

ריש לקיש0

משתמש חדש
זה באמת אתר מצויין, וכל הכבוד למי שבנה אותו, אבל הרבה פעמים הוא תקוע ולא עובד (במיוחד אם רוצים להוריד סרטונים ארוכים)
למי שיודע להתעסק עם CMD או POWERSHELL אז המדריך של @loving music יותר פשוט
אפשר לפרק סרטון ארוך לפי פרקים עם --split-chapters
אפשר לבחור פורמט
להוריד פלייליסטים
רק צריך קצת לנבור בדוקומנטציה של YT-DLP

ישא ברכה

משתמש פעיל
יש הרבה פתרונות
למשל זה:
SaveFrom.net helper
הרחבת דפדפן מקסימה
נותנת אופציה להורדה בלחיצת כפתור
יש גם אופציה להוריד את הרזולוציה וכדו'
מומלץ!

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים

התותח מאמזון

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
צפה בקובץ המצורף 1458668

אם אתם משתמשי נטפרי וניסיתם בחודשים האחרונים להוריד משהו מיוטיוב, סיכויים טובים שנתקלתם בבעיה קשה:
לא האתרים שנכתבו למשתמשי נטפרי, לא אתרים שנכתבו עבור משתמשים כלליים, לא תוכנות להתקנה על המחשב, לא תוספים לכרום - שום דבר לא עובד.

הפיתרון כתוב למטה מודגש, לפני זה אני משתפת את הדרך שעשיתי עד אליו אבל זה יעבוד לכם גם אם לא תקראו על כל התלאות.

אז אחרי שהתייאשתי מהפתרונות מונגשי הUI, התחלתי לחפש בכיוון של איזושהי CMD command שייתן לי סטרימינג מיוטיוב ויכניס את זה לקובץ.
כמה לא מפתיע - אני לא הראשונה שחשבה על זה, ויש כבר כל מיני סקריפטים וספריות שמסתובבים בעולם ומיועדים בדיוק לזה.
אז הפיתרון הנפוץ והמקובל ביותר הוא שימוש ב youtube-dl bash command, וזה מה שתראו ב-80 אחוז מהחיפושים שתעשו בנושא.
בשביל זה צריך להוריד איזה קובץ exe קטן, לפתוח CMD בpath שלו, לכתוב את שם הפקודה ואחריה הURL, ואיזה קסם - זה יורד.
אבל,
צפה בקובץ המצורף 1458677
והצעה לדווח על הבאג עם URL שמביא אותי לblocked site, בלי יכולת לגשת לאתר הרשמי של הספריה.

עוד קצת גיגול, והנה מאמר שטוען ש youtube-dl הוא fork של פרוייקט ישן יותר בשם ytp-dl. ההמממ, אם הבן לא עובד, אולי האבא יהיה נחמד יותר?

צפה בקובץ המצורף 1458671

מכיוון שאת סקריפט הפייתון לא אני כתבתי והוא ארוז לי בתוך הEXE זה לא ממש עוזר לי,
עוד קצת חיפוש והנה מתברר שכבר חשבו עלי, ואפשר להוסיף flag בשם --no-check-certificate.
בפורמט WEBM.

אמנם נתתי לו flag של --format mp3, אבל מסתבר שהוא צריך בשביל זה עוד ספריה - ffmpeg
אוקיי, מורידים, ומסיבות של עצלות וחוסר חשק לעשות restart אחרי שינוי environment variables, לא מוסיפים את הPATH שלו אלא שולחים גם את זה כפרמטר בפקודה,
מריצים שוב,
עוד כמה דקות של המרה,
ויש לי קובץ MP3
מסרטון יוטיוב
בנטפרי
!
(אם תבלו בוקר בניסיון להשיג את התוצאה הזאת בדרכים שמופיעות בפורומים החרדיים למיניהם תבינו כמה זה לא מובן מאליו)

----------------------------------הפתרון (רק נראה מסובך) ---------------------------------------
דורש קצת התעסקות טכנית, אבל זה עובד וזה העיקר (מקווה בהמשך להפוך את זה לתוכנה קטנה וידידותית יותר)
אני מצרפת כאן תיקייה שמכילה את כל מה שצריך, מי שרוצה יכול לחפש ולהוריד את הגירסאות החדשות בעצמו.
מורידים את התיקייה ומחלצים אותה (שימו לב, זאת תקייה שיש בתוכה גם קובץ וגם תיקייה נוספת, תורידו את התיקייה החיצונית עם הקובץ והתקיקייה בפנים)

צפה בקובץ המצורף 1458682
מעתיקים את הפקודה הבאה:
Bash:
yt-dlp --extract-audio --audio-format mp3 --no-check-certificates --ffmpeg-location <ffmpeg-path>  <URL>

את הערך <ffmpeg-path> מחליפים בנתיב של הספריה ffmpeg: נכנסיפם לתיקייה שחילצתם > ffmpeg > ואז לתיקייה bin
בתוכה יש קובץ שנקרא ffmpeg.exe, עומדים עליו, לוחצים shift ולחיצה ימנית > העתק כנתיב, מדביקים את מה שהתקבל במקום ה <ffmpeg-path>

והופ, יש לכם את זה.
הפקודה כאן היא עבור הורדה בפורמט mp3, אם אתם רוצים את הסרטון פשוט תחליפו את זה ל-4

והדבר הכי נפלא?

בהצלחה
כצפוי הקובץ חסום בנטפרי
אני אשמח אם מישהו יצליח לעקוף את זה ולעלות את זה לכאן באופן פתוח
תודה מראש.

צפה בקובץ המצורף 1458668

אבל,
צפה בקובץ המצורף 1458677

צפה בקובץ המצורף 1458671

בפורמט WEBM.

מריצים שוב,
עוד כמה דקות של המרה,
ויש לי קובץ MP3
מסרטון יוטיוב
בנטפרי
!

צפה בקובץ המצורף 1458682
מעתיקים את הפקודה הבאה:
Bash:

והופ, יש לכם את זה.

והדבר הכי נפלא?

בהצלחה

אני רואה שציינו לתוכנת "הורדה מיוטיוב בנטפרי" עתיקת שנים שהתבססה על אתר שכבר נסגר מזמן.

אח"כ כבר היה משהו הרבה יותר משוכלל, ואחר כך יצא לאור משהו משוכלל פי כמה, והיום כבר אוחזים בגרסה 25

אך למרבה הפלא, כל הזמן אני מקבל בקשות לתוכנה הראשונה ז"ל...

---

בס"ד היום התוכנה כבר ברמה אחרת, תמונות:

1703768317257.png

1703768053764.png
1703768264229.png

כמובן שאין כאן מה להשוות...

התוכנה תומכת בעוד כמה פי'צרים צדדים ומשוכללים, למעלה מתוכנה רגילה, ב"ה, וכל זה לא קשור ספציפית לעצם ההורדה, אלא לחוויית השימוש המשופרת, כגון זיהוי אוטומטית של מאפיינים אישיים דרך השרת וכו'.

להורדת הדבר שכולל את כל הדברים הטובים האלה: http://horadah.click/

התותח מאמזון

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני רואה שציינו לתוכנת "הורדה מיוטיוב בנטפרי" עתיקת שנים שהתבססה על אתר שכבר נסגר מזמן.

אח"כ כבר היה משהו הרבה יותר משוכלל, ואחר כך יצא לאור משהו משוכלל פי כמה, והיום כבר אוחזים בגרסה 25

אך למרבה הפלא, כל הזמן אני מקבל בקשות לתוכנה הראשונה ז"ל...

---

בס"ד היום התוכנה כבר ברמה אחרת, תמונות:

צפה בקובץ המצורף 1536805

צפה בקובץ המצורף 1536802צפה בקובץ המצורף 1536804

כמובן שאין כאן מה להשוות...

התוכנה תומכת בעוד כמה פי'צרים צדדים ומשוכללים, למעלה מתוכנה רגילה, ב"ה, וכל זה לא קשור ספציפית לעצם ההורדה, אלא לחוויית השימוש המשופרת, כגון זיהוי אוטומטית של מאפיינים אישיים דרך השרת וכו'.

להורדת הדבר שכולל את כל הדברים הטובים האלה: http://horadah.click/
זו התוצאה שאני מקבל כשאני רוצה להתקין את התוכנה
1703768859118.png

מי שיש לו שאלות, תראו את הסרטון הזה, זה יפתור לכם הרבה:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה