מידע שימושי הוראות של משחק ילדים מספרים על עצמם

איידי12

משתמש חדש
קיבלתי את המשחק הזה ממשהו אבל חסר לי ההוראות.
מישהו שיש לו את המשחק יכול לעשות לי טובה ולצלם ולשלוח לי.
אני ממש יודה לו

חיים יפים מאד

משתמש מקצוען

תיאור​

ילדים מספרים על עצמם –
משחק מרתק ותוסס מבוסס על סדרת הספרים רבי-המכר, ילדים מספרים על עצמם.

משחק ייחודי המבוסס על חוויות שעוברים ילדים במהלך היום-יום.
לאורך המשחק מקבלים המשתתפים משימות, מתלבטים בדילמות ומשננים אמרות חז”ל בנושא “בין אדם לחברו”.
באופן מקורי ביותר, משחק זה מערב את כל משתתפיו בפעולות ובהחלטות. המשתתפים עוזרים אחד לשני, נושאים ונותנים איתם ובאופן כללי לומדים להסתדר עם הסובבים אותם.
בין הנושאים העולים במהלך המשחק תמצאו עזרה לזולת, כבוד הדדי, נתינת צדקה, התחשבות, כיבוד הורים ומורים, הלכות לשון הרע ועוד.

איך משחקים?
הניחו את כל חפיסות הקלפים במקומותיהם על הלוח. כל משתתף זורק את הקובייה. מי שנפל בחלקו המספר הכי גבוה, הוא הבנקאי והוא גם הראשון שישחק. לאחריו התור מתקדם בכיוון השעון. הבנקאי מעניק לכל משתתף 3 אסימונים ומטבע דילמה. כל משתתף בוחר חייל ואת כל החיילים מציבים על מקום ‘קדימה לדרך’.
רב המקומות על המסלול מכוונים לקלפים השונים. במקרים אלו, על השחקן לקחת את הקלף העליון מהחפיסה המתאימה. הוא מקריא את הקלף ופועל על פי ההוראות. בסוף התור, הקלף מוחזר לתחתית הערימה, מלבד קלפי ‘טיפים לחיים’.
המנצח: משתתף שאסף 3 גביעים (כסף, זהב וארד) וצבר שלושה קלפי ‘טיפים לחיים’.

מה בקופסה?
לוח משחק
קובייה
חיילי משחק עם 6 מעמדים (6 בדמות בנים ו- 6 בדמות בנות)
6 חבילות קלפים:
הפתעה
ושננתם לבניך
דילמה
טיפים לחיים
משימה
מעשים מכריעים
18 גביעים: 6 זהב, 6 כסף ו-6 ארד
48 אסימונים בערכים שונים
6 מטבעות “דילמה” מתהפכות
אבן “סטיגמה”
אבן “חביב הקהל”

משתתפים: 2-6

איידי12

משתמש חדש
אמור להיות הוראות יותר מפורטות מה עושים במכרז בסטיגמה חביב הקהל וכו'
יש לך את זה?

איידי12

משתמש חדש
אני צריכה משהו שיש לו את המשחק וההוראות פיזי שיצלם וישלח לי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה