עזרה הוספת כתובת מייל תוך כדי כתיבת הודעה

צנונית

משתמש מקצוען
כשאני כותבת הודעת מייל למישהו, ורוצה לצרף לו כתובת מייל, מה האופציות?

מה שעשיתי עד היום- כותבת בשורת חיפוש במייל את השם הרצוי, ואז הוא פותח רשימה ואני בוחרת את הכתובת ולוחצת עליה ומעתיקה אותה מהשורת חיפוש. רק מה, ברגע שאני עושה כך, זה פותח לי את ההודעות מאותו בן אדם, ואז אני צריכה לחזור לדואר נכנס או לטיוטות ולהמשיך לכתוב, ואז גם נוצרת לי כל ההיסטוריה של ההודעה פתוחה ומעצבנת.
מה שאני שואלת- יש אפשרות להעתיק את הכתובת מהשורת חיפוש בלי שזה יצא לי מההודעה הנכתבת?
(מקווה שהובנתי. אפילו בעיני מסורבל לקרוא מה שכתבתי....)
גם להיכנס לאנשי קשר תוך כדי זה מסורבל.
קיצער, מה אתם עושים?

תודה

משתמשת+

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
כשאני כותבת הודעת מייל למישהו, ורוצה לצרף לו כתובת מייל, מה האופציות?

מה שעשיתי עד היום- כותבת בשורת חיפוש במייל את השם הרצוי, ואז הוא פותח רשימה ואני בוחרת את הכתובת ולוחצת עליה ומעתיקה אותה מהשורת חיפוש. רק מה, ברגע שאני עושה כך, זה פותח לי את ההודעות מאותו בן אדם, ואז אני צריכה לחזור לדואר נכנס או לטיוטות ולהמשיך לכתוב, ואז גם נוצרת לי כל ההיסטוריה של ההודעה פתוחה ומעצבנת.
מה שאני שואלת- יש אפשרות להעתיק את הכתובת מהשורת חיפוש בלי שזה יצא לי מההודעה הנכתבת?
(מקווה שהובנתי. אפילו בעיני מסורבל לקרוא מה שכתבתי....)
גם להיכנס לאנשי קשר תוך כדי זה מסורבל.
קיצער, מה אתם עושים?

תודה
לוחצים על @ ומתחילים לכתוב את האות הראשונה של הכתובת
נפתח לך רשימה של אנשי הקשר ואת פשוט בחורת בכתובת הרצויה
בהצלחה!

roni2.leshem אהרן

משתמש צעיר
עוד מעט יכנס שירות של גוגל עם בינה מלאכותית שיכתוב לך את המייל במקומך...
אמיתי... הוא מתבסס על השרשור שלך..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה