רכבים הולכי רגל, כאשר אתם עוברים על החוק, תעשו זאת בזהירות...

מצב
הנושא נעול.

מקליד...

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
היתכן שבאותו הזמן, גם להולכי רגל וגם לרכבים אדום, או למפרע לשניהם ירוק!
בבני ברק כן!

אז לא פלא שהיא חוצה ברבי עקיבא כשיש לה אדום!
כי הרמזורים לא מתוכנתים נכון!
@nsh הוצאת לי את המילים מהתגובה..
ועדיין: כביש דו סיטרי, סואן, לילה, גשם כבד, אור ירוק, עגלה, ועצירת הכביש וקריאה לכל הילדים להצטרף...

ואם כבר בנושא הזה: בני ברק אין לה שום סיבה לגעת ברמזורים, מסיבה פשוטה: 40% (להערכתי) מהולכי הרגל 'מצפצים' עליו ו כ 10% מהרכבים, ו 100% מהאופניים חשמליים וקורקינטים למיניהם

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
שמדברות אל הולכי הרגל, כן כן, אלו הקרבנות המסכנים, הנרדפים, האומללים. ולהם הם אומרים - תסתכלו לנהג בעיניים.
אין מה להסתכל לנהג בעיניים כשהעיניים שלו בפלאפון בכלל ... (גם במעבר חציה)

מקליד...

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אין מה להסתכל לנהג בעיניים כשהעיניים שלו בפלאפון בכלל ... (גם במעבר חציה)
לא הבנתי!!
כל נהג שראית עד היום במהלך כל חייך היה כל הזמן עם העיניים בפלאפון????
תקשיב אתה חי בנס!!!!:unsure:

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
לא הבנתי!!
כל נהג שראית עד היום במהלך כל חייך היה כל הזמן עם העיניים בפלאפון????
תקשיב אתה חי בנס!!!!:unsure:
מה ? מתי יש להם זמן להתכתב בוואצפ או לקרוא הודעות אם לא מתי שההולך רגל עובר ?!
ואז הוא יכול פתאום להתחיל לנסוע בלי לשים לב בכלל

מקליד...

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מה ? מתי יש להם זמן להתכתב בוואצפ או לקרוא הודעות אם לא מתי שההולך רגל עובר ?!
ואז הוא יכול פתאום להתחיל לנסוע בלי לשים לב בכלל
עזוב ציניות..
הלכתית אתה מחוייב ב כ 30 הגומל ביום...

גימפעל

משתמש מקצוען
שימו לב לפרסומות של הרלב"ד,
שמדברות אל הולכי הרגל, כן כן, אלו הקרבנות המסכנים, הנרדפים, האומללים. ולהם הם אומרים - תסתכלו לנהג בעיניים.
כלומר - אל תסמכו על החוק, תבדקו טוב כשאתם עוברים במעבר חצייה.
על אחת כמה וכמה שלא במעבר חצייה.
במקרים של ימים גשומים, זה מאוד קשה להבחין בהם.
ואגב. גם בימים קייציים חמים, לפעמים הנהג נוסע בכיוון השמש והוא מסונוור ממנה, מה שמאוד מקשה עליו לראות את הולך הרגל.
יש הבדל ענק בין הרלב"ד שהוא גוף ממלכתי שהוא מזהיר גם את ההולכי רגל שצריכים ליזהר,
לבין אותו נהג פראי שרוצה לנהוג בפראות ומזהיר את קרבנותיו.

גימפעל

משתמש מקצוען
תשמעו אנשים, זה נראה שיש שנאת הולכי הרגל לבעלי הרכבים,
לפחות (אם לא יותר) כמו שנאת עמי ארצות לתלמידי חכמים.
חברים לא קרה כלום! יבוא יום (או שלא) שגם לכם יהיה רכב..
אני כותב את זה בתור הולך רגל מסכן ואומלל..
השבע לא מרגיש את הרעב.

התותח מאמזון

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מתי יש להם זמן להתכתב בוואצפ או לקרוא הודעות אם לא מתי שההולך רגל עובר ?!
לא מזמן עברתי במעבר חציה, ותוך כדי שאני עובר הוא ממשיך לנסוע עד שהוא נצמד אלי ממש ורק אז הוא קלט מה הוא היה יכול לעולל לעצמו ולי.
איפה העיניים שלו היו באותו זמן אם לא בפלאפון???

תכלת מרדכי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
וואו
אני חיה בפלנטה אחרת
לא נתקלתי כמעט בנהגים עם עיניים בפלאפון בזמן הנהיגה
עזבו איפה העיניים שלו נמצאות.

אני עובר כל יום במעברי חציה בכביש עירוני סואן. מסתכל על הרכבים, 'מסתכל לנהג בעיניים' [כמה שזה שייך מהמרחק שבו אני צריך לקלוט אותו], מחשב מהו מרחק העצירה שלו, ורק אחרי שאני מרגיש בטוח לעבור, אני עובר במעבר חציה.
ועדיין - פעם ביום יש איזה נהג ש"לא מבין מאיפה נחתתי לו באמצע הכביש".
יום יום נהגים עוצרים לי כמה סנטימטר ממני, וזה לא באשמתי!!! כי ברור שאם הוא לא היה מרחף, הוא היה רואה אותי, ורק בגלל שהוא נוהג בכביש ראשי הוא סומך על זה שלא יהיו הולכי רגל! וזה - נהיגה שלא בהתאם לתנאי הדרך, קרי עבירה על החוק וההיגיון!
שלא לדבר על הנהגים שממשיכים בנסיעה כאילו אין מעבר חציה, ומסמנים לי עם היד 'סליחה'... לא, לא סולח! אני רוצה לעבור...

מקליד...

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
לא מזמן עברתי במעבר חציה, ותוך כדי שאני עובר הוא ממשיך לנסוע עד שהוא נצמד אלי ממש ורק אז הוא קלט מה הוא היה יכול לעולל לעצמו ולי.
איפה העיניים שלו היו באותו זמן אם לא בפלאפון???
תגיד תודה לה'!! @ברוך ר עובר את זה כל כמה דקות... :LOL:
ועכשיו ברצינות, א"א לדון פה כי באמת זה הופך לאשמות חסרות בסיס, כל כבישי ישראל עם נהגים שנוסעים עם פלאפון ביד???? דיי!!! קחו פורפורציה! דברו על קנס מוגדל יותר על פלאפון, מסכים. לא להאשים כל אזרח שיש לו רשיון!!

וואו
אני חיה בפלנטה אחרת
לא נתקלתי כמעט בנהגים עם עיניים בפלאפון בזמן הנהיגה
אני לא חושב שאת זו שחיה בפלנטה אחרת..

צבי2

משתמש פעיל
בלת"ק
תודה למי שהעלה את הנושא, לדעתי [כנהג והולך רגל] הטעות הכי גדולה של הולכי רגל זה שהם מניחים שהנהג רואה אותם כמו שהם רואים אותו, וזה לא נכון!!!, לרכב יש אורות שגורמים להולכי הרגל לשים לב ויש שמשה עם מגבים, אדים וטיפות מים שמונעים מהנהג לשים לב
יש החזרי אורות מהשלוליות בדרך ועוד הולכי רגל, כבר קרה לי בעבר כנהג שהמתנתי להולך רגל שיעבור אן שהסתכלתי חזק לכיוון מסוים למניעת סכנה מצד הולך הרגל שם ופתאום צץ לי מול העיניים הולך רגל אחר, שחשב שאני מחכה בשבילו...
וכהולך רגל קרה לי שהייתי ברמזור ירוק עבורי ונהג רחפן במהירות 70 קמש לא שם לב שזה אדום, הצליח לעצור רק בסוף הצומת... בנס שמתי לב ומנעתי אחרים מלעבור, לא רוצה לחשוב מה היה קורה...
אל תהיה צודק, תהיה חכם, נהג שפגע במישהו אם הוא צודק- לא סובל מזה מבחינה משפטית או פיזית, הולך רגל שנפגע, סובל מזה גם אם הנהג ילך לכלא...

נערך לאחרונה ב:

גימפעל

משתמש מקצוען
בלת"ק
תודה למי שהעלה את הנושא, לדעתי [כנהג והולך רגל] הטעות הכי גדולה של הולכי רגל זה שהם מניחים שהנהג רואה אותם כמו שהם רואים אותו, וזה לא נכון!!!, לרכב יש אורות שגורמים להולכי הרגל לשים לב ויש שמשה עם מגבים, אדים וטיפות מים שמונעים מהנהג לשים לב
יש החזרי אורות מהשלוליות בדרך ועוד הולכי רגל, כבר קרה לי בעבר כנהג שהמתנתי להולך רגל שיעבור אן שהסתכלתי חזק לכיוון מסוים למניעת סכנה מצד הולך הרגל שם ופתאום צץ לי מול העיניים הולך רגל אחר, שחשב שאני מחכה בשבילו...
וכהולך רגל קרה לי שהייתי ברמזור ירוק עבורי ונהג רחפן במהירות 70 קמש לא שם לב שזה אדום, הצליח לעצור רק בסוף הצומת... בנס שמתי לב ומנעתי אחרים מלעבור, לא רוצה לחשוב מה היה קורה...
ולמה אתה לא מציע את הפיתרון הפשוט,
שביום של ראות משובשת עם גשמים שינהגו בפחות מהירות.

תכלת מרדכי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
כן, גם הנהג רוצה לעבור....
אהמ... על זה אני מדבר. הנהג רוצה לעבור במעבר חציה, ולא לתת זכות קדימה להולך הרגל.
והנהג צודק...

רק רוצה להבהיר שאין לי שום דבר נגד הנהגים, אבל כמו שהולכי הרגל צריכים להיזהר, כך גם הנהגים.
ומכיון שעדיין אין אשכול לנושא הזה, והנושא הזה עלה, - הגבתי

צבי2

משתמש פעיל
זו אינפורמציה מצילת חיים לאלה שלא מודעים לבעיה הזו.
שימו את נושא 'האשמה ' בצד, כי הוא משבש כמעט כל נושא ענייני, חשוב ככל שיהיה.

כאדם שמשלב את שניהם - אני בעל רכב אך הרבה גם הולך ברגל - כל מילה של פותח האשכול נכונה.
נסעתי אתמול בערב, ערב גשום מאד, ומי שנוהג יודע שהפשרת האדים עוזרת רק לחלון הקדמי אבל לא לחלונות הצדדיים והמראות שמלאים בטיפות, כלומר לא באמת שייך לראות משהו יותר משני מטר קדימה.
(יש גם את הקטע שכביש רטוב לא מחזיר אור, ולפנסי הרכב בקושי יש משמעות).
אני כמובן נסעתי בזהירות, גם כדי לא להשפריץ מהשלוליות.
באחת הפניות שפניתי שכללה מעבר חציה, אף אחד לא עבר במעבר ואני המשכתי בנסיעה, ופתאום אחרי כמה מטרים אני שם לב לשני בחורים, לבושי כובע וחליפה שחורים משחור כמובן, שהולכים מולי על אמצע הכביש, אם לא נס גמור סביר שהם היו במקום אחר עכשיו ח"ו...
לכל מי שהגיב כאן בצורה מזלזלת על הנאמר שיהיה ברור, כמעט ואין אפשרות לראות הולכי רגל בכביש בלילה גשום! לא עניין של האשמות, פשוט תבינו את המציאות ותשקלו את צעדיכם בכביש בלילות חורפיים.
ואנא, תעברו רק במעבר חציה! בשביל החיים שלכם ובשביל האשה ברכב שסופגת את הברקסים בגללכם...
סגולה לאריכות ימים להולכי רגל= לקרוא את שני תגובות אלו, אולי היו עוד שכאלה מתנצל אם פספסתי

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה