רכבים הולכי רגל, כאשר אתם עוברים על החוק, תעשו זאת בזהירות...

מצב
הנושא נעול.

התותח מאמזון

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
האשמת הקורבן
רכבים המחוממים והממוזגים עם מוזיקה ברקע,
כל הולכי הרגל בסביבה מושפרצים מהשלולית
הולכי הרגל עם העגלות יצטרכו לעשות סיבוב
ודאי שלא עומדים על מעברי חציה
שלא רואים מהרכב המחומם והנעים
תשמעו אנשים, זה נראה שיש שנאת הולכי הרגל לבעלי הרכבים,
לפחות (אם לא יותר) כמו שנאת עמי ארצות לתלמידי חכמים.
חברים לא קרה כלום! יבוא יום (או שלא) שגם לכם יהיה רכב..
אני כותב את זה בתור הולך רגל מסכן ואומלל..

מקליד...

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מה הקשר???????????????
יש מקומות שגם הולכי הרגל אשמים, לא קרה כלום!!!
לא תמיד הם מסכנים ואומללים, נכון יש מקרים שהנהגים משוגעים, ואכזריים שמשפריצים מים, ועוד מליון מקרים של נהגים הזויים, אבל לא חסר מנגד מקרים שההולכי רגל כבר 'התחרפנו'!!!
מקרה שקרה לי אתמול:
נסיעה ברחוב רבי עקיבא מחכה כמה דקות לרמזור ירוק כשכמה רכבים לפניי
נהיה ירוק, מתכונן לנסיעה..
באותו רגע עוברת אישה כמו שמתאר פותח האשכול: גשם, כולה שחורה, ערפל, מגבים שעושים רעש יותר מאשר מצליחים לנגב קדימה הולכי הרגל... תאשימו אותי בזה עם עגלה בדיוק לפניי, הולכת לאט, ברוגע.
אני מתאפק לא לצפור אבל אז אני קולט שהיא מתחילה ללכת על הכביש לאורך לא לרוחב, ושהסיבוב הזה עומד לקחת קצת זמן.... נותן צפירה קצרה, היא מסתכלת.. קולטת שיש לי ירוק.. ואז מתחילה להזדרז ולהגיע מול הרכב שלי מסתובבת ו.... "בואו כולם לעבור"... 4 ילדים מהצד השני של הכביש עוברים אחריה בריצה!!!
מיותר לציין שאת הרמזור הזה הפסדתי :(
אז ברצינות חבר'ה גם הולכי רגל (שזה כולל גם אותי ואת שאר בעלי הרכב - ב"ה אנו לא קטועי גפיים) לא מתנהגים כחוק בחלק ענק מהמקרים, ומסכנים את עצמם!!!

מרחבית

משתמש מקצוען
לא רואים אתכם, גם אם זה במרכז העיר ויש תאורת רחוב.
בלילה גשום, מאוד קשה לנהגים לשים לב אליכם במיוחד אם אתם הולכים עם בגדים שחורים
זו אינפורמציה מצילת חיים לאלה שלא מודעים לבעיה הזו.
שימו את נושא 'האשמה ' בצד, כי הוא משבש כמעט כל נושא ענייני, חשוב ככל שיהיה.

נערך לאחרונה ב:

משהקפלן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מה הקשר???????????????
יש מקומות שגם הולכי הרגל אשמים, לא קרה כלום!!!
לא תמיד הם מסכנים ואומללים, נכון יש מקרים שהנהגים משוגעים, ואכזריים שמשפריצים מים, ועוד מליון מקרים של נהגים הזויים, אבל לא חסר מנגד מקרים שההולכי רגל כבר 'התחרפנו'!!!
מקרה שקרה לי אתמול:
נסיעה ברחוב רבי עקיבא מחכה כמה דקות לרמזור ירוק כשכמה רכבים לפניי
נהיה ירוק, מתכונן לנסיעה..
באותו רגע עוברת אישה כמו שמתאר פותח האשכול: גשם, כולה שחורה, ערפל, מגבים שעושים רעש יותר מאשר מצליחים לנגב קדימה הולכי הרגל... תאשימו אותי בזה עם עגלה בדיוק לפניי, הולכת לאט, ברוגע.
אני מתאפק לא לצפור אבל אז אני קולט שהיא מתחילה ללכת על הכביש לאורך לא לרוחב, ושהסיבוב הזה עומד לקחת קצת זמן.... נותן צפירה קצרה, היא מסתכלת.. קולטת שיש לי ירוק.. ואז מתחילה להזדרז ולהגיע מול הרכב שלי מסתובבת ו.... "בואו כולם לעבור"... 4 ילדים מהצד השני של הכביש עוברים אחריה בריצה!!!
מיותר לציין שאת הרמזור הזה הפסדתי :(
אז ברצינות חבר'ה גם הולכי רגל (שזה כולל גם אותי ואת שאר בעלי הרכב - ב"ה אנו לא קטועי גפיים) לא מתנהגים כחוק בחלק ענק מהמקרים, ומסכנים את עצמם!!!
לא הבנת, היא התכוונה לרמוז לך שאולי תיקח אותה עם כל העגלה והילדים הביתה בגשם הזה, ולא הבנת....

M:D

מקצועית!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לכל הולכי הרגל המתבכיינים, בכביש אל תהיה צודק - תהיה חכם. מדבר גם להולכי רגל.
יכול להיות שכל הטענות שלכם כלפי נהגים צודקות. ולכן תסכנו את חייכם?
מגיע לכם עוד עונש?

bracha5

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
רק אצלינו בכיתה ה' (?) שלמדנו שיעור זה"ב למדנו גם על הקנסות שהולכי רגל מקבלים אם הם חוצים לא במעבר חציה או הולכים על הכביש כשיש מדרכה?
נראה לי רק בחיפה נותנים דוחות להולכי רגל :)

הכל בסדר

משתמש מקצוען
תשמעו אנשים, זה נראה שיש שנאת הולכי הרגל לבעלי הרכבים,
לפחות (אם לא יותר) כמו שנאת עמי ארצות לתלמידי חכמים.
חברים לא קרה כלום! יבוא יום (או שלא) שגם לכם יהיה רכב..
אני כותב את זה בתור הולך רגל מסכן ואומלל..
לא קנאה ויש לנו רכב
אבל בהחלט לפעמים תשומת לב קטנה תשנה תמונה שלימה

מרים אדריכל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ועוד בקשה לבעלי הרכבים-
כשאתם עוצרים במעבר חציה, תעצרו לפני המעבר חציה ולא עליו, הולך רגל לא צריך לעקוף רכב שחונה בגאון באמצע.
וכשאתם נוסעים בכביש שהניקוז בו לא מוצלח (כמו רוב הכבישים) סעו בזהירות, הולכי הרגל על המדרכה לא צריכים לחזור הביתה רטובים עד לשד עצמותיהם מהשפריצים של המים שלכם....

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
כבעל רכב:
אין שום הצדקה להאשים את הולכי הרגל, ולבוא אליהם בתלונות, די במה שהם סובלים, וזה גם התנשאות מיותרת
א-ב-ל: אליכם הולכי הרגל - תהיו חכמים ותשמרו על חייכם, ואל תהיו צודקים. באמת קשה מאד לראות בתנאי חורף וערפל.

נערך לאחרונה ב:

nsh

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
כאדם שמשלב את שניהם - אני בעל רכב אך הרבה גם הולך ברגל - כל מילה של פותח האשכול נכונה.
נסעתי אתמול בערב, ערב גשום מאד, ומי שנוהג יודע שהפשרת האדים עוזרת רק לחלון הקדמי אבל לא לחלונות הצדדיים והמראות שמלאים בטיפות, כלומר לא באמת שייך לראות משהו יותר משני מטר קדימה.
(יש גם את הקטע שכביש רטוב לא מחזיר אור, ולפנסי הרכב בקושי יש משמעות).
אני כמובן נסעתי בזהירות, גם כדי לא להשפריץ מהשלוליות.
באחת הפניות שפניתי שכללה מעבר חציה, אף אחד לא עבר במעבר ואני המשכתי בנסיעה, ופתאום אחרי כמה מטרים אני שם לב לשני בחורים, לבושי כובע וחליפה שחורים משחור כמובן, שהולכים מולי על אמצע הכביש, אם לא נס גמור סביר שהם היו במקום אחר עכשיו ח"ו...
לכל מי שהגיב כאן בצורה מזלזלת על הנאמר שיהיה ברור, כמעט ואין אפשרות לראות הולכי רגל בכביש בלילה גשום! לא עניין של האשמות, פשוט תבינו את המציאות ותשקלו את צעדיכם בכביש בלילות חורפיים.
ואנא, תעברו רק במעבר חציה! בשביל החיים שלכם ובשביל האשה ברכב שסופגת את הברקסים בגללכם...

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
חברים, חבל על האמוציות..
הסיבה היחידה שבגינה פתחתי את האשכול היא להביא למודעות של הולכי הרגל כמה הנהגים בקושי רואים אותם בגשם בלילה בלבוש שחור
לא מאשים אף אחד
אבל בשורה התחתונה מי שהכי יכול להינזק מזה זה ההולך רגל, חבל
אני לא מכחיש, יש לנהגים הרבה במה להשתפר, יש דברים שצריך להביא למודעות של הנהגים, ייתכן מאוד שמי שהתרגל לרכב כבר שכח מה זה להיות הולך רגל, אבל בשביל זה אפשר לפתוח אשכול נוסף ענייני
אין צורך להיגרר למקומות הללו

תגובתי

משתמש מקצוען
למשל, כאשר אתם עוברים את הכביש שלא במעבר החציה, השתדלו שזה יהיה ביום.
או לפחות במקום שאפשר לראות אתכם.
או לפחות ביום לא גשום.
או לפחות כשאינכם הולכים עם ילדיכם.
או לפחות כשאתם עם בגדים זוהרים.
או לפחות כשאין ערפל.
או לפחות בדקו לפני כן שאין רכב ברדיוס הקרוב.

אני באמת לא מצליח להבין היגיון של אנשים, המסקנה שלי היא שפשוט אין לכם מושג כמה לא רואים אתכם, גם אם זה במרכז העיר ויש תאורת רחוב.
כן, בלילה גשום, מאוד קשה לנהגים לשים לב אליכם במיוחד אם אתם הולכים עם בגדים שחורים, בקושי לתמרורים קל לשים לב
אז בבקשה אל תעמיסו על הלב של הנהגים.

אוהב אתכם..
כל מילה
כהולך רגל שתמיד היה מאוד זהיר בדרכים לאחרונה הוצאתי רישיון והתחלתי להיזהר שבעתיים פתאום קלטתי שהגהג לא יכול לראות את הכל ואין לו יכולת לבלום בכל מצב, רבותי רכב גם אם הוא יפה וחמוד הוא לא חיית מחמד וליטוף קטנטן יכול להרוג אנא שימרו על חייכם רחמו על בני משפחותיכם שצריכים אתכם ואל תסמכו על הנהגים ולא משנה הסיבה כי הנהגים - לא רואים אתכם - רעים - מופרעים - פורעי חוק - עסוקים בטלפון - לא יודעים לנהוג -לא משנה אבל אתם מהמרים על החיים שלכם צריך חוק שכל הולך רגל יחויב לעבור תאוריה שיתחילו להכיר את חוקי התנועה אין ספק שזה יוריד דרמטית את הנפגעים
לגבי אשמת הנהגים נגיב בע"ה באשכול ש @גימפעל יפתח בנושא

יחזקאל הגאון

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
D I G I T A L
אמנם עברתי על התגובות הקודמות אבל לא בעיון רב

בבני ברק הנושא הוא אחר

השנה התחלתי ללמוד בישיבה בבני ברק
מעולם לא ראיתי מצב זוועתי שכזה!

היתכן שבאותו הזמן, גם להולכי רגל וגם לרכבים אדום, או למפרע לשניהם ירוק!
בבני ברק כן!

אז לא פלא שהיא חוצה ברבי עקיבא כשיש לה אדום!
כי הרמזורים לא מתוכנתים נכון!

קודם שהמצב יהיה מסודר ואז נדבר!!!!!!!!!!!!!!!!!

nsh

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אמנם עברתי על התגובות הקודמות אבל לא בעיון רב

בבני ברק הנושא הוא אחר

השנה התחלתי ללמוד בישיבה בבני ברק
מעולם לא ראיתי מצב זוועתי שכזה!

היתכן שבאותו הזמן, גם להולכי רגל וגם לרכבים אדום, או למפרע לשניהם ירוק!
בבני ברק כן!

אז לא פלא שהיא חוצה ברבי עקיבא כשיש לה אדום!
כי הרמזורים לא מתוכנתים נכון!

קודם שהמצב יהיה מסודר ואז נדבר!!!!!!!!!!!!!!!!!
אני גר בבני ברק, וכמו כל מקום בארץ אין פה כמובן התנגשויות כמו שאתה מתאר.
כוונתך מסתמא למקרים שבהם יש ירוק לרכבים לפניה ימינה, ושם יש ירוק להולכי רגל. זה דבר קיים ונפוץ בערים אחרות במרכז הרבה יותר מבני ברק.
לעולם אין מצב שיש ירוק לרכב להמשיך ישר וממולו יש ירוק להולכי רגל להתהלך לפניו.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה