נספח לאתגר הוי דן כל אדם לכף זכות • נספח לאתגר 80

cv

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בליאונרדו פוניקס את יוצרת תמונה.
מעל התמונה שמתקבלת יש את הפרטים שלה, ובצד שמאל, בהתחלה יש עט קסם,
כשאת לוחצת עליו הוא כותב לך לכתוב אילו שינויים את רוצה בתמונה, ואז את כותבת את השינויים
שאת רוצה, ואז הוא יוצר לך תמונה דומה לתמונה הקודמת עם השינויים שביקשת.
מה זה אומר פוניקס? משהו בהגדרה או משהו בסוג של האתר?
יש את זה גם בגירסה החינמית של ליאונרדו?

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
מה זה אומר פוניקס? משהו בהגדרה או משהו בסוג של האתר?
יש את זה גם בגירסה החינמית של ליאונרדו?
חינמי.
זה הפריסט שאת בוחרת, בצד שמאל, בלאונרדו בדגם החדש. (בצד ימין למעלה את בוחרת אם את מעדיפה לעבוד עם הדגם הישן או החדש)

• תודה
Reactions: cv

ברל'ה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
אז אני הולך להיות הזוכה המאושר? ממש תחושת סיפוק מעורבת בלחץ, מהאחריות הכבידה..:p
אשמח להבין את התהליך, מתי אני אמור להעלות את האתגר? (בלבל אותי ההסבר באשכול החוקים)

מעבר לכך, מרגיש שאסימוני היצירתיות שלי נוצלו עד תום...
אין לי שום רעיון לאתגר חדש, במיוחד לא במגבלות התקופה, מה עושים?

מנהל ai

מנהל פורום ai
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
אז אני הולך להיות הזוכה המאושר? ממש תחושת סיפוק מעורבת בלחץ, מהאחריות הכבידה..:p
אשמח להבין את התהליך, מתי אני אמור להעלות את האתגר? (בלבל אותי ההסבר באשכול החוקים)

מעבר לכך, מרגיש שאסימוני היצירתיות שלי נוצלו עד תום...
אין לי שום רעיון לאתגר חדש, במיוחד לא במגבלות התקופה, מה עושים?
האתגר ינעל הלילה, בד"כ אני משתדל לפנות בהודעה פרטית לזוכה, עם הסבר ברור על התהליך.
הזוכה באתגר זה יעלה את האתגר מחר בערב בעז"ה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה