נספח לאתגר הוי דן כל אדם לכף זכות • נספח לאתגר 80

ברנדה

משתמש פעיל
יוצרי ai
לאתגר:
בהצלחה!!!

ברנדה

משתמש פעיל
יוצרי ai
מקווה שמובן...
(כי בינתיים אין לי דוגמא להעלות...🙁)

נערך לאחרונה ב:

RGS

משתמש מקצוען
יוצרי ai
זה צריך להיות באותה תמונה?
או שתיים נפרדות?

ר-צינית

משתמש מקצוען
יוצרי ai
אפשר לנסות פה בנספח.
יש בשורה למעלה בהודעה סימון של 3 נקודות (איפה שהאימוג'ים) יש שם סימון של עין ועליה קו אלכסון.

cv

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
איך מסבירים לו לעשות תמונה שהיא המשך של התמונה הקודמת?

מוטרפרל

משתמש רשום
IAzaKVaQthvBToDOSEmjYMwNiRunFlYFpuSoLikFcZEluyFupuhuxofgndPtGOEP.jpeg

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
@מנהל ai התמונה שלי נוצרה נטו בAI.
וכתוב שסיבת המחיקה: בבינה מלאכותית בלבד.
עבדתי עם מיקרוסופט דיזיינר, והלכתי לעיצוב, בחרתי את התמונה שהעליתי, והבינה נתנה לי את העיצוב הנ"ל.
אשמח להבין מה הבעיה?
ואגב, "והוי דן..." או לחילופין, צדק חברתי!
והנה זה עדיין היה לי על המסך:
אישור.jpg
עיצוב 15.jpg

נערך לאחרונה ב:

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
@פנינה ריימונד הזוי שלא פעם יצא שחשבנו על אותו דבר.
זה מה שיצרתי אתמול, כיון שלא ענה על הדרישות המדוייקות שרציתי, לא העליתי [למה רשם לי כהן על הבנין ועל כל התיבות, מי ביקש?????]
אלו 2 דוגמאות מתוך כמה שיצרתי.
Default_A_picture_of_a_Jewish_orthodox_boy_with_short_brown_ha_0.jpg
Default_A_picture_of_a_Jewish_orthodox_boy_with_short_brown_ha_2.jpg

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
@פנינה ריימונד הזוי שלא פעם יצא שחשבנו על אותו דבר.
זה מה שיצרתי אתמול, כיון שלא ענה על הדרישות המדוייקות שרציתי, לא העליתי [למה רשם לי כהן על הבנין ועל כל התיבות, מי ביקש?????]
אלו 2 דוגמאות מתוך כמה שיצרתי.
צפה בקובץ המצורף 1730330צפה בקובץ המצורף 1730331
חחח מה הפרומפט שלך?

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
חחח מה הפרומפט שלך?
A picture of a Jewish orthodox boy with short brown hair and a dark blue kippah on his head, dressed in blue pants and a checkered shirt taking the newspaper from a mailbox with the name "Cohen" on it, one amongst many other in the mailbox column of a building. Looking at him from the side with great anger is a Jewish man dressed in a black suit and white shirt, an orthodox Jewish hat on his head and a long gray beard

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
A picture of a Jewish orthodox boy with short brown hair and a dark blue kippah on his head, dressed in blue pants and a checkered shirt taking the newspaper from a mailbox with the name "Cohen" on it, one amongst many other in the mailbox column of a building. Looking at him from the side with great anger is a Jewish man dressed in a black suit and white shirt, an orthodox Jewish hat on his head and a long gray beard
חושבת שכאן טמון הכלבלב ;)
one amongst many other
זה שלי [חלקית]
A 30-year-old Jewish man, with a small black cap on his head, stubble, rummages through a mailbox that says "Levi Family", and pulls out a lot of letters.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
חושבת שכאן טמון הכלבלב ;)
one amongst many other
זה שלי [חלקית]
A 30-year-old Jewish man, with a small black cap on his head, stubble, rummages through a mailbox that says "Levi Family", and pulls out a lot of letters.
לא בדיוק כי הוא יצר לי גם יצירה עם תיבת דואר אחת וגם כאלו עם כמה

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
איך מסבירים לו לעשות תמונה שהיא המשך של התמונה הקודמת?
בליאונרדו פוניקס את יוצרת תמונה.
מעל התמונה שמתקבלת יש את הפרטים שלה, ובצד שמאל, בהתחלה יש עט קסם,
כשאת לוחצת עליו הוא כותב לך לכתוב אילו שינויים את רוצה בתמונה, ואז את כותבת את השינויים
שאת רוצה, ואז הוא יוצר לך תמונה דומה לתמונה הקודמת עם השינויים שביקשת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צו

א שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ שִׁירוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב שִׁירוּ לַיי בָּרְכוּ שְׁמוֹ בַּשְּׂרוּ מִיּוֹם לְיוֹם יְשׁוּעָתוֹ:ג סַפְּרוּ בַגּוֹיִם כְּבוֹדוֹ בְּכָל הָעַמִּים נִפְלְאוֹתָיו:ד כִּי גָדוֹל יי וּמְהֻלָּל מְאֹד נוֹרָא הוּא עַל כָּל אֱלֹהִים:ה כִּי כָּל אֱלֹהֵי הָעַמִּים אֱלִילִים וַיהוָה שָׁמַיִם עָשָׂה:ו הוֹד וְהָדָר לְפָנָיו עֹז וְתִפְאֶרֶת בְּמִקְדָּשׁוֹ:ז הָבוּ לַיי מִשְׁפְּחוֹת עַמִּים הָבוּ לַיי כָּבוֹד וָעֹז:ח הָבוּ לַיי כְּבוֹד שְׁמוֹ שְׂאוּ מִנְחָה וּבֹאוּ לְחַצְרוֹתָיו:ט הִשְׁתַּחֲווּ לַיי בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ חִילוּ מִפָּנָיו כָּל הָאָרֶץ:י אִמְרוּ בַגּוֹיִם יי מָלָךְ אַף תִּכּוֹן תֵּבֵל בַּל תִּמּוֹט יָדִין עַמִּים בְּמֵישָׁרִים:יא יִשְׂמְחוּ הַשָּׁמַיִם וְתָגֵל הָאָרֶץ יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ:יב יַעֲלֹז שָׂדַי וְכָל אֲשֶׁר בּוֹ אָז יְרַנְּנוּ כָּל עֲצֵי יָעַר:יג לִפְנֵי יי כִּי בָא כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בֶּאֱמוּנָתוֹ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

צור את הרגע • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה