שיתוף - לביקורת הוא לא קולט שאתה הוא זה שכיסית את עיניו כדי לתת לו את הסטירה?

שועל ספרות.

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
שכן שלי ניגש אליי אפוף מחשבות.

"מה קורה דוד?" שאלתי אותו.

"הכל טוב! אני פשוט מנסה להירגע..."

"למה מה קרה?"

"זה הבן הקטן שלי... נראה לי שיש לו איזושהי בעיה רצינית"

"מה הסיפור? שתף!"

"הוא כבר במשך שבוע משתולל באופן חריג, שבר לי חצי בית... מרביץ לאחים שלו..."

"נו, רגיל, ילד!"

"כן, זה עדיין לא הסיפור!"

"סליחה שהפרעתי, תמשיך!"

"בקיצור אני רציתי להעניש אותו בעונש רציני כדי שיבין ויפסיק..."

"נו?"

"הבעיה היא שהוא רואה אותי מניף את ידי לתת לו סטירה"

"רגע, זה ברור שזה מה שהיה צריך?"

"כמובן, שאלתי איש חינוך לפני! זה היה אחרי כל האפשרויות הקיימות..."

"אוקיי"

"בקיצור, כל פעם שאני מניף ידי לסטירה שתאמין לי קשה וכואב לי לתת לו, הוא ישר בורח!"

"כמובן שיעשה זאת!"

"נכון, ולכן חיפשתי פתרון, ומצאתי. ישבתי על הספה והוא השתולל שם ליד, אז חסמתי את עיניו לעשר שניות עם ידי כשהוא לא קולט את הסיבה לכיסוי, ולא רואה את ידי השנייה מונפת לסטירה, ואז סוף סוף הצלחתי לתת לו את הסטירה שתעורר אותו".

"רעיון, עבד? הבין את המשמעות?"

"זה בדיוק הנושא! אני שומע אותו מספר לשאר האחים שהוא מנסה להבין איך בדיוק מישהו הצליח לתת לו סטירה... איך הוא לא ראה יד מונפת לכיוונו..."

"כאילו, הוא לא יודע שזה אתה? הוא לא אוחז שאתה הוא זה שהסתרת לו את העיניים כדי שלא יראה את ידך מונפת?"

"בדיוק! לא מדאיג?"

"בטח מדאיג! מה אני אגיד? אני אשמח שתמצא מה הבעיה שלו, שתדע, אתה תעזור לכולנו להבין את הבעיה של אזרחים רבים בישראל שעדיין מחפשים אשמים למה שקרה בשמחת תורה ומברברים בכותרות על עוד ועוד התראות שהיו והם בהלם כל פעם מחדש איך לא הקשיבו..."

"במקום להבין שהקב"ה חסם... וואי, איך שאתה צודק!"

סבתא חביבה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איזושהי בעיה רצינית
איך בדיוק מישהו הצליח לתת לו סטירה... איך הוא לא ראה יד מונפת לכיוונו...
אתה מעביר מסרים חזקים בצורה מעולה!!!
כמו לספר לילד סיפור מרתק שיגרום לו לפתוח את הפה, והופ- להכניס לו את הכפית עם האוכל.

שועל ספרות.

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
וואו!
כל מילה....

אתה מעביר מסרים חזקים בצורה מעולה!!!
כמו לספר לילד סיפור מרתק שיגרום לו לפתוח את הפה, והופ- להכניס לו את הכפית עם האוכל.

נקע ל המחשב כמה פעמים עד שהצלחתי לפתוח את זה, אבל אני רואה שזה היה שווה!!
אואה, תודה! אני מסמיק...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה