עזרה הוא אוהב מוזיקה, מה עושים עם זה?!

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

סמרטוטית

משתמש פעיל
לצאת עם הגבר להופעה חיה
אצלינו הגברים משוגעים לדבר והנשים פחות
עשינו את זה אני לא התלהבתי בכלל והוא היה מפסוט שיצאתי איתו למשהו שמענין אותו באמת

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אם היו שואלים אותי מה אני הייתי רוצה
ככה בתור אחד שאוהב מוזיקה ויצירות טובים
שיר
לכתוב שיר טוב שמראה את הערכה שלך אליו זה דבר מאוד אמיתי ומרגש
לגבי עלות לא חייב שיהיה יקר
במידה ויש לך חברה טובה שיודעת לנגן על גיטרה היא תנגן לך
ולהקליט את זה לא חייב שיהיה יקר
לערוך לו מסיבת הפתעה
וכשהוא מגיעה לשים לו את זה זה יכול להיות מאוד מרגש ואמיתי
בהצלחה
אם הוא מוזיקאלי מדי ויש לו שמיעה חדה ואיזה משהו בשיר לא ישב טוב זה יכול להפריע לו....

מינוס מקצועי

משתמש פעיל

זה לא פוגע. וזכותך להרגיש או לחשוב אחרת
שהרי כדוגמת זה אמר האומר ושורר המשורר וזימר המזמר
שעל טעם וריח אין מה להתווכח
לא התכונתי כ"כ מבחינת כל אדם מה שהוא אוהב, אלא נראה לי שנשים יותר יאהבו שיר וגברים לא כ"כ - בהכללה, אע"פ שיש תמיד יוצאים מן הכלל!

משיבת נפש

משתמש פעיל
אם הוא מוזיקאלי מדי ויש לו שמיעה חדה ואיזה משהו בשיר לא ישב טוב זה יכול להפריע לו....
נכון יש אמת בדברים
נקודה חשובה גם אם יש 'זיוף', רק עצם המחשבה וההשקעה זה לכתוב להלחין וכו' נאמר על כגון דא
(בללשון מליצה ) על כל פשעים תכסה אהבה

שלג קל

משתמש מקצוען
מישהו יודע למה עמוד 3 באשכול הזה חסום בנטפרי?
(ותענו לי בבקשה בדף 2 כדי שאוכל לראות את התגובה :cool:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה