ההמצאה החדשה של וקסברגר מישהי קנתה?

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י einkamoni;2354582:
אולי מישהוא רוצה למכור "קסטה" למקרנצ'יק יד שניה?
חבל לי להשקיע עלות של חדש (45 ₪)
ואנחנו רוצים להתחדש (:

ענין של זמן עד שיפתחו גמ"ח למקרנצ'יק, וגמ"ח לקלטות.... רק סבלנות!

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לדעתי בסכום הזה אפשר להשקיע במשחק שיעסיק יותר שעות ויפתח
זה אחרי כמה פעמים מוצה למדי

gsh

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אוטומציה עסקית
אני קניתי מקרן באחד האתרים הסיניים היה סייל עלה לי 190 ש"ח עם כמה סיפורים שאני רוצה.....
אגב המקרן אצלי כבר 4 חודשים עובד מעולה ורואים מצוין....

gsh

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אוטומציה עסקית
נכתב ע"י einkamoni;2356286:
איזה סוג סיפורים?
יכולה לצרף קישור?

אם השאלה היתה אלי אז הכוונה באיזה סיפורים שאני רוצה זה שאני יכול לשים עקרונית כל סרט שאני רוצה ללא עלות.... ולא מוגבל ל9 סיפורים שכל אחד מהם עולה 45 שקל.....

einkamoni

משתמש מקצוען
נכתב ע"י gsh;2356553:
אם השאלה היתה אלי אז הכוונה באיזה סיפורים שאני רוצה זה שאני יכול לשים עקרונית כל סרט שאני רוצה ללא עלות.... ולא מוגבל ל9 סיפורים שכל אחד מהם עולה 45 שקל.....

מאיפה את קונה את הסיפורים?
את יכולה בבקשה לצרף קישור?
תודה רבה!

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נשמע לי שווה מאוד. בסך הכל דיסק מוזיקה עולה 60 שקל, אז למה שקסטה מושקעת עם גרפיקה מעולה לא תעלה גם 60 שקל?
45 נשמע לי מחיר מאוד סביר. בכנות.

ציפופוק

משתמש רשום
מרימה את הכפפה !!!

כרגע המחיר עומד על 256 ש"ח למכשיר + קלטת מתנה לבחירה
41 ש"ח לכל קלטת נוספת (האידיש בתוספת 10 ש"ח)

נדרש מינימום לקבוצה

האיסוף יתבצע בחנויות מלכות וקסברגר (כמובן לאחר התגבשות הקבוצה)

נתין

משתמש פעיל
נכתב ע"י פנס בערפל;2367321:
נשמע לי שווה מאוד. בסך הכל דיסק מוזיקה עולה 60 שקל, אז למה שקסטה מושקעת עם גרפיקה מעולה לא תעלה גם 60 שקל?
45 נשמע לי מחיר מאוד סביר. בכנות.

אחרי שיהיו עוד 2 מתחרים המחיר יהיה יותר סביר, בכנות.
(שלא תבינו אותי לא נכון - זכותם למכור את המוצר שלהם בכל מחיר שעולה על דעתם, זה לא לחם או חלב, מי שלא מעוניין לא חייב לקנות)

ציפופוק

משתמש רשום
נכתב ע"י ציפופוק;2367404:
מרימה את הכפפה !!!

כרגע המחיר עומד על 256 ש"ח למכשיר + קלטת מתנה לבחירה
41 ש"ח לכל קלטת נוספת (האידיש בתוספת 10 ש"ח)

נדרש מינימום לקבוצה

האיסוף יתבצע בחנויות מלכות וקסברגר (כמובן לאחר התגבשות הקבוצה)

יש מתענינים?

ריקלין

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י gsh;2356270:
אני קניתי מקרן באחד האתרים הסיניים היה סייל עלה לי 190 ש"ח עם כמה סיפורים שאני רוצה.....
אגב המקרן אצלי כבר 4 חודשים עובד מעולה ורואים מצוין....

באיזה אתר קנית
יש לך קישור?
והאם הקלטות של ווקסברגר תואמות לזה?

תודה רבה!

ריקי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אנחנו קנינו את המקרנצ'יק שנה שעברה לפסח. בחול המועד הילדים ראו כל ערב ואח"כ בשגרה הם רואים ביום שישי כשהם מוכנים לשבת לפני הצפצוף ובמוצ"ש לפני השינה. לסוכות התחדשנו בעוד ועכשיו לחנוכה בעוד.
אנחנו מאוד נהנים וממליצים.
כמו כל משחק, נמאס אם רואים יותר מידי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה