דרוש מידע הדרכה לטיול בשוויץ

DreamDesign

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
איך הגעת לשבוע?
מיום ראשון עד חמישי, זה שלושה ימים בהרים, כי אין לו אוטו וזה אומר שהיום הראשון והאחרון זה לנסיעה בלבד.
שלושה ימים זה להיות במקום אחד בלבד ולטייל בו, פשוט להנות מבלי לנסות לחטוף עוד מקומות.
תחליטו על מקום שאתם רוצים ונעזור לכם דירה ודרכי הגעה
@דפה
אני מבינה שיש לך מידע שיכול לעזור לי לגבי נסיעה לשווייץ
אשמח אם תוכלי ליצור איתי קשר במייל 5714115d שטרודל גימיל וכו'

DreamDesign

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
בססטל (זה העמק של סס פה וסס גרונד וכו' יש כל שנה בלפחות 10 שנים החרונות מנינים כשבסס פה יש לפחות 3 מניני שחרית עמוסים
@רחל.ר.

DreamDesign

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הנסיעות בשוייץ הם החלק אולי הכי יקר של הטיול אם כי ניתן לעשות כמו שהזכירו סוויס פס שיחסית מוזיל יש בזה הרבה פרטים ומסלולים צריך ללמוד את הנושא
@חכמיהרזים

DreamDesign

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
תלכו לסנט מוריץ כל השבוע ושם תהנו
@ צ ב י

easy_kosher_travel

משתמש פעיל
זה בטח יעזור, מדריך שוויץ כולל רשימת כשרות בעברית, ועכשיו הוספנו גם את רשימת הלחם הכשר "פת ישראל" בעונת הקיץ:

מירי2003

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
בדאבוס יש דירות יחסית מאד זולות, עכשיו כבר התחיל הקיץ אז יותר יקר.
יש המון הרים עם מסלולים, צריך לבנות מסלול, כי כל נסיעה גם ארוכה וגם יקרה.
איך אני משכירה דירה בדאבוס?
אשמח לקבל קישורים/מספרים.
תודה רבה.

מירי2003

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
אם אני רוצה באוסטריה בהרים.
איך אני יודעת איזה איזור לרשום בבוקינג?

קירז

משתמש חדש
מישהו שהיה כבר בסאס פה לאחרונה יכול לכתוב מה יש שם לעשות?
רכבלים ומסלולים מומלצים בסאספה עצמה.. ומה הכמות של הרכבלים שם? יש פחות דברים לעשות מאשר בדאבוס?
אשמח גם לשמוע על גריימנץ (griementz)
תודה!

באתי לחלום

משתמש מקצוען
הרכבות מאוד יעילות ואמינות ומגיעות לכל מקום
לטעמי אין הרבה מה לעשות בערים (ציריך ז'נבה בזל לוצרן ברן וכד')
יותר יפה וכיף בהרים כדאי מאוד להזמין דירה דרך בוקינג או דרך האתר של העירייה המקומית (לדוגמה סנט מוריץ, דאבוס ,ארוזה , סס פה, סס גרונד, ואלי גם סס אלמגל , ממומלצים גם קראנס מונטנה, ולויקרבאד, יש שנים שיש יהודים בטש ובזרמט ..)
אחרי שהזמנתם לינה תחליטו אם אתם רוצים להיות רצוף כל השבוע בעיירה שבחרתם (-מומלץ ודאי בשביל פעם ראשונה ,שבוע זה לא הרבה..) או להסתובב מחוץ לעיר ולפי זה להחליט אם לקנות חופשי או רק כרטיס רכבת יומי
אגב רכבות יוצאות משדה התעופה של ציריך ואפשר באמצעותם להגיע לכל מקום שהזכרתי
בהצלחה
יודעת אם בלויקרבאד יש מה לעשות? באיזור?

נופש בעם

משתמש חדש
@easy_kosher_travel
האם יש בלויקרבאד מניינים גם?
האם שווה לשכור רכב ממילאנו לשוויץ לאיזור סאס-פה או שעדיף להיסחב בתח"צ?
השכרת רכב במילאנו זה גרושים... רכבות זה קצת ארוך וגם תלוי בזמנים,
יש אפשרות של הסעה פרטית- להרבה אנשים יחד זה שווה, בגלל שזה איטליה אז ההסעות זולות יותר.

באתי לחלום

משתמש מקצוען
השכרת רכב במילאנו זה גרושים... רכבות זה קצת ארוך וגם תלוי בזמנים,
יש אפשרות של הסעה פרטית- להרבה אנשים יחד זה שווה, בגלל שזה איטליה אז ההסעות זולות יותר.
עכשיו ההשכרות יחסית יקר, והדלק בשוויץ גם יקר
7 ימים -1600 השכרה- שווה?

נופש בעם

משתמש חדש
תנסו בקיאק (KAYAK) מניסיון שם הכי זול
אבל תמיד צריך להזהר מניצול מטעם החברת השכרה וניסיון לקחת עוד כסף..
לדוגמא הם יכולים לבקש במקום עוד בערך תוספת של 200 יורו בשביל שתוכלו לצאת מאיטליה לשוויץ.. ואם לא תשלמו יש קנס של 800 יורו (לטענתם..)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה