דרוש מידע הדפסת אלבום בוואלה פרינט

מי אני :)

משתמש רשום
שלחתי אלבום להדפסה עוד לפני סוכות, ועדיין לא קיבלתי אותו,
ההדפסה של האתר הוא בקיבוץ בארי לכן הם עובדים בצורה מצומצמת, אבל אין שום מענה בשירות לקוחות או בצור קשר,
ואין עם מי לדבר, זה נראה לי מוגזם לחכות כ"כ הרבה זמן,
מישהי התנסתה? מזדהה?

pnina912100

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
שלחתי אלבום להדפסה עוד לפני סוכות, ועדיין לא קיבלתי אותו,
ההדפסה של האתר הוא בקיבוץ בארי לכן הם עובדים בצורה מצומצמת, אבל אין שום מענה בשירות לקוחות או בצור קשר,
ואין עם מי לדבר, זה נראה לי מוגזם לחכות כ"כ הרבה זמן,
מישהי התנסתה? מזדהה?
לי כן ענו במייל, שלחו מאוחר אבל לא עד כדי כך.

קרם נווגט

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני גם שלחתי אלבום בערך בתקופה הזו
ואחרי הרבה מאוד זמן שלא ענו לי
הצלחתי לתפוס איזו נציגה
וישבתי לה על הווריד
אמתרי לה
יש לי מספר הזמנה
לא הגיוני שאין אפאחד שיידע להגיד לי מדויק איפה היא נמצאת
חפרתי וחפרתי
ואז היא ענתה לי שהיא מצטערת אבל באמת אין את ההזמנה שלי
זה כנראה נפל בזמן שהדפוס עבר לדפוס זמני ואח"כ חזר לבארי
ואז היא הכניסה לי את זה לעבודה, ותוך שבוע זה היה אצלי.

מי אני :)

משתמש רשום
אני גם שלחתי אלבום בערך בתקופה הזו
ואחרי הרבה מאוד זמן שלא ענו לי
הצלחתי לתפוס איזו נציגה
וישבתי לה על הווריד
אמתרי לה
יש לי מספר הזמנה
לא הגיוני שאין אפאחד שיידע להגיד לי מדויק איפה היא נמצאת
חפרתי וחפרתי
ואז היא ענתה לי שהיא מצטערת אבל באמת אין את ההזמנה שלי
זה כנראה נפל בזמן שהדפוס עבר לדפוס זמני ואח"כ חזר לבארי
ואז היא הכניסה לי את זה לעבודה, ותוך שבוע זה היה אצלי.
הצלחת לתפוס נציגה של וואלה פרינט? אין שם בכלל המתנה למענה, או אולי של וואלה שופס- הם אומרות לי שאין להם איך לעזור
תוכלי להזכר לאיזה מס' התקשרת?
תודה

pnina912100

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
מתי שלחת את האלבום? עשית צור קשר דרך האתר?
אני רואה ששלחתי ב 21.10, לא יודעת תאריך מדויק שקיבלתי אבל זה היה איחור של בערך שבועיים מהתאריך האחרון שהם הבטיחו.
כנראה עשיתי צור קשר, אני רואה שזה האופציה היחידה שם.
דרך אגב, @קרם נווגט כתבה שהיה להם תקופה מסוימת דפוס זמני, באמת האלבום שלי הגיעה באיכות הרבה פחות טובה מהאלבום הקודם שהזמנתי, הדפים יותר דקים והחיבור ביניהם פחות טוב, כנראה שזו הסיבה.

קרם נווגט

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני רואה ששלחתי ב 21.10, לא יודעת תאריך מדויק שקיבלתי אבל זה היה איחור של בערך שבועיים מהתאריך האחרון שהם הבטיחו.
כנראה עשיתי צור קשר, אני רואה שזה האופציה היחידה שם.
דרך אגב, @קרם נווגט כתבה שהיה להם תקופה מסוימת דפוס זמני, באמת האלבום שלי הגיעה באיכות הרבה פחות טובה מהאלבום הקודם שהזמנתי, הדפים יותר דקים והחיבור ביניהם פחות טוב, כנראה שזו הסיבה.
זה גם נכון
גם אני שמתי לב....

elish7k

משתמש חדש
תרשמי לי למייל
אני אנסה לעזור לך
2020STUDIOG
אשמח גם לקבל מידע איך פנית אליהם..
עשיתי הזמנה לפני יותר מחודשיים של 4 אלבומים בפועל קיבלתי רק שתים
כנראה גם נפל בין הכסאות
ניסיתי להשיג אותם בצור קשר ובמייל ובטלפון ולא הצלחתי
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה