הדפסה על נייר כרומו דק בגודל גיליון - יודעים איפה אפשרי?

פיטפוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הכנתי עטיפה לספרים לבת שלי ואני מחפשת איפה אפשר להדפיס על גודל גיליון כמה העתקים בודדים.
אשמח מאוד אם יש מי שמכיר/ה ויודע/ת איפה אפשרי זה ממש דחוף..
רוב הספרים מעט יותר גדולים מ A3 ובכל מקום שביררתי בינתיים, מדפיסים רק עד גודל A3

בתקוה להכוונה..

פייזלי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אם את מחפשת בבני ברק אז יש דפוס ברחוב דמשק אליעזר, לא זוכרת איך קוראים לו (אולי דיגיטל סנטר? או שזה אחד אחר?)
בכל אופן, יש שם כרומו דק גם בגודל A3 אקסטרה - שזה יותר גדול מA3.... מקום ממש נחמד....

שירים במעלות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בררתי לאותה מטרה בכמה בתי דפוס
והמחיר לעותק בודד עמד על כ- 50 ש"ח
ירדתי מהרעיון.

ספרי לי אם מצאת זול יותר...

לאה 22

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אולי בכל גרף
6180000

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש את הניר A3 אקסטרה שעולה כמו דיגיטלי
למשל בגפרציק הניר הגדול שלהם הוא 32-48 סמ
אם יספיק לך ברור שיותר זול מגליון שיצא ממש יקר לעטיפה.

פיטפוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כמו שכתבו כאן, מצאתי הדפסה על גודל 33*48 במחיר של 6 שקלים ואם אני מדפיסה עשר עותקים זה 5 שקל להדפסה. (בגרפומט בירושלים)
לא נורא יחסית למחירי הגיליון שאכן עומדים על 40 ש"ח ומעלה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  41  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה