מידע שימושי הדיסק און קי 2 טרה lenovo במחיר 3-4$ מאלי אקספרס- מה הסיפור?

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
העיקר זה העובדות, למי איכפת מההסברים?
השאלה על השלושה דולר העלובים הללו (שילכו להם לתרופות) הרבה פחות חשובה מאשר השאלה על אמינותו של אליאקספרס ושל השופינג ברשת בכלל.
לא ביחס לאיכות של המוצרים. אף אחד לא חשב שאליאקספרס מפקחים על איכות של מוצרים.
אבל ביחס למותגים, האם אפשר למכור באלי בצורה הכי גלויה והמפורסמת, מוצרים תחת מותג ידוע ומוכר ולכתוב שהם מקוריים, כשזה פשוט זיוף וזהו?

בלי לדבר על הציון הגבוה שיש למוכר הזה.

אז בשביל מה כל תעשיית השוק השחור באלי, אם הם לא מטפלים בכלל בזיופים ואתה בעצם יכול למכור שם את האמפייר סטייט בילדינג ב2 דולר ולכתוב שאתה מורשה מטעם ה - New York City's government? מוזר. אולי יש מותגים שנלחמים בזה ויש שלא.

זה קצת נראה שכך, וזו עובדת חיים שחשוב לדעת...

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
אתה יודע למה?
כי במקום להגיב מכובד, אתה עונה בזלזול, כמו למשל:
מתנצל. פשוט הארכתי לכתוב הודעה מפורטת ששכולם אומרים שזה מזוייף, אבל אני מנסה לברר כמה נקודות מוזרות בסיפור הזה.
לא ציפיתי לתגובת בסגנון "זה מזוייף".

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
מתנצל. פשוט הארכתי לכתוב הודעה מפורטת ששכולם אומרים שזה מזוייף, אבל אני מנסה לברר כמה נקודות מוזרות בסיפור הזה.
לא ציפיתי לתגובת בסגנון "זה מזוייף".
אז נא לקרוא שוב את התגובה שם.
מה שנכתב שם, שבד"כ דברים מעין אלו הם זיוף, עם הסתייגות שפה יש נקודת זכות מחמת מוניטין המוכר.

משה אהרן גולד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מכירים את זה? זה מקודם מאוד באלי אקספרס

(יש גם יותר מ2 טרה)

כולם אומרים אין כזה דבר, זה מזויף וזה לא עובד ולא יכול להיות. וכך זה מסתבר.

אבל שווה לברר פה משהו.
דבר ראשון - פתאום אלי כן מאשרים למכור באתר חיקויים וזיופים? הרי הם לגמרי לא מאשרים, ויש תעשייה שלמה איך לעקוף אותם ולמכור זיופים מתחת האף שלהם והכל בשושו ובקודים וקומבינות.
אז פה פתאום בשיא הקידום והפרונט של האתר, מוצר מזוייף? הם גם חשופים לתביעות.
מה תגידו, לא מזויף - אז LENOVO מוכרים מכשירי זבל? הורסים את כל הפרסטיז'ה שלהם בשביל שטויות כאלו?

חוץ מכל אלו, קניתי לי אותו והוא עובד נהדר... אני בינתיים ממלא את ה2 טרה, לוודא שיש באמת מקום.

ואז השאלה היא הפוכה, האם חסל סדר הארדיסקים יקרים ומסורבלים מסורבלים ורגישים לנפילות?

מישהו חייב לעשות סדר בבלאגן.
אל תקנו!!!!!!!! אני קניתי וגיליתי שיש בזה פחות מ500 ג'יגה [אמנם זה גם כמות מכובדת אבל נורא הטריד אותי השקר]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לב

א לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה:ב אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשֹׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה:ג כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל הַיּוֹם:ד כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבֹנֵי קַיִץ סֶלָה:ה חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה:ו עַל זֹאת יִתְפַּלֵּל כָּל חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצֹא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ:ז אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה:ח אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי:ט אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ:י רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ:יא שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אומנות הנייר • אתגר 58

לוח מודעות

למעלה