מידע שימושי הדיסק און קי 2 טרה lenovo במחיר 3-4$ מאלי אקספרס- מה הסיפור?

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
מכירים את זה? זה מקודם מאוד באלי אקספרס

(יש גם יותר מ2 טרה)

כולם אומרים אין כזה דבר, זה מזויף וזה לא עובד ולא יכול להיות. וכך זה מסתבר.

אבל שווה לברר פה משהו.
דבר ראשון - פתאום אלי כן מאשרים למכור באתר חיקויים וזיופים? הרי הם לגמרי לא מאשרים, ויש תעשייה שלמה איך לעקוף אותם ולמכור זיופים מתחת האף שלהם והכל בשושו ובקודים וקומבינות.
אז פה פתאום בשיא הקידום והפרונט של האתר, מוצר מזוייף? הם גם חשופים לתביעות.
מה תגידו, לא מזויף - אז LENOVO מוכרים מכשירי זבל? הורסים את כל הפרסטיז'ה שלהם בשביל שטויות כאלו?

חוץ מכל אלו, קניתי לי אותו והוא עובד נהדר... אני בינתיים ממלא את ה2 טרה, לוודא שיש באמת מקום.

ואז השאלה היא הפוכה, האם חסל סדר הארדיסקים יקרים ומסורבלים מסורבלים ורגישים לנפילות?

מישהו חייב לעשות סדר בבלאגן.

נערך לאחרונה ב:

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מה תגידו, לא מזויף - אז LENOVO מוכרים מכשירי זבל? הורסים את כל הפרסטיז'ה שלהם בשביל שטויות כאלו?
זה בדיוק הנקודה.
גם ה-לונובו שמודפס הוא זיוף.

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
זה בדיוק הנקודה.
גם ה-לונובו שמודפס הוא זיוף.
אני לא עד כדי כך ... להאמין שאם מודפס אז זה חייב להיות מקורי.
ברור שדבר ראשון שאתה רואה כזה דבר אתה חושב שהוא מזוייף.
שאלתי על אליאקספרס שמאשרים למכור את זה בריש גלי בתור לנובו.

וזה לא עלה ליום אחד באתר. זה כבר תקופה ארוכה מאוד שזה נמכר ומקודם באלי.

זה שמי לעלם

משתמש מקצוען
לא לקנות!
חבר שלי קנה וגילה באיחור מצער מאוד, שזה מזוייף ויש בזה תוכנה שמוחקת את הקודמים. כלומר: התכולה היא לדוגמא אחד גיגה (למרות שהיה כתוב לו 60 טרה!!!!!!) והוא הכניס הרבה יותר מאחד גיגה, פשוט כל פעם שנגמר המקום - הישן ביותר נמחק. עגמת נפש מרובה. לא להתקרב!!!

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
באופן כללי - זה זיופים.
מה שמעניין זה הדירוג הגבוה של המוכר:
1692880133109.png

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
הבנתי שאפשר לראות האם אונקי מזויף או לא, בדרך הבאה:
למלא בו חומר של 32 ג'יגה ואח"כ להעביר ממנו את כל ה32 ג'יגה בחזרה למחשב או לאונקי אחר, אם זה מצליח אז הוא מקורי ואם לא, אז לא:(

לא לפרסום

משתמש פעיל
אני לא עד כדי כך ... להאמין שאם מודפס אז זה חייב להיות מקורי.
ברור שדבר ראשון שאתה רואה כזה דבר אתה חושב שהוא מזוייף.
שאלתי על אליאקספרס שמאשרים למכור את זה בריש גלי בתור לנובו.

וזה לא עלה ליום אחד באתר. זה כבר תקופה ארוכה מאוד שזה נמכר ומקודם באלי.
נשברו על זה המון קולמוסים...שהגיונית זה לא אפשרי[אין עוד את הטכנולגיה של 2 טרה לאון קי]
אם אתה רק באמצע למלא... תמשיך למלא ולבדוק....לצערי תווכח שזה לא אמין....

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
מכירים את זה? זה מקודם מאוד באלי אקספרס

(יש גם יותר מ2 טרה)

כולם אומרים אין כזה דבר, זה מזויף וזה לא עובד ולא יכול להיות.

אבל שווה לברר פה משהו.
דבר ראשון - פתאום אלי כן מאשרים למכור באתר חיקויים וזיופים? הרי הם לגמרי לא מאשרים, ויש תעשייה שלמה איך לעקוף אותם ולמכור זיופים מתחת האף שלהם והכל בשושו ובקודים וקומבינות.
אז פה פתאום בשיא הקידום והפרונט של האתר, מוצר מזוייף? הם גם חשופים לתביעות.

חוץ מכל אלו, קניתי לי אותו והוא עובד נהדר... אני בינתיים ממלא את ה2 טרה, לוודא שיש באמת מקום.

ואז השאלה היא הפוכה, האם חסל סדר הארדיסקים יקרים ומסורבלים מסורבלים ורגישים לנפילות?

מישהו חייב לעשות סדר בבלאגן.
עוד משהו חשוב,
תבדוק בעלי כמה עולה אונקי של SanDisk ותראה שהמחיר שלו יחסית סביר והגיוני, ובו אין יותר מ512 ג'יגה, מפליא לא?

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
נשברו על זה המון קולמוסים...שהגיונית זה לא אפשרי[אין עוד את הטכנולגיה של 2 טרה לאון קי]
מה המקסימום של הטכנולוגיה?

אגב אם זה דיסק אונקי של רבע טרה מתכת, זה גם מחיר לא נורא, כמובן. (אם כי לך תדע אם לא ילך לישון יום אחד).

חמנ

משתמש חדש
מנוי פרימיום
היו לי כמה כאלו, אמנם לא היה רשום עליהם לנובו, אבל מותגים אחרים
כולם לפח, לא החזיקו יותר מ32 ג'יגה וגם זה לא לתקופה ארוכה...
רק גרמו להרבה עגמת נפש

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
ברור שהמסקנה היותר מסתברת היא שיש כאן זיוף. ואז הבעיה היא אלי אקספרס. למה שאני יאמין שהסאן דיסק שנמכר שם זה לא זייפן שהחליט גם לזייף וגם לקחת מחיר גבוה?

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
ברור שהמסקנה היותר מסתברת היא שיש כאן זיוף. ואז הבעיה היא אלי אקספרס. למה שאני יאמין שהסאן דיסק שנמכר שם זה לא זייפן שהחליט גם לזייף וגם לקחת מחיר גבוה?
מקום לשאלה.....
אי אפשר לדבר עם עלי אקספרס בעניין?

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
לא התייחסו לשאלות הרציניות ששאלתי כאן. מה עם האמינות של אליאקספרס ושל לנובו.

תמרוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
בלת"ק
הדיסק מראה כאילו יש בו מקום אך זה לא מעתיק יותר מהמקום שיש. גם אם הוא מראה שהוא מעתיק.
זה זיוף.

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
לא התייחסו לשאלות הרציניות ששאלתי כאן. מה עם האמינות של אליאקספרס ושל לנובו.
אתה יודע למה?
כי במקום להגיב מכובד, אתה עונה בזלזול, כמו למשל:
כי נראה לך כך? לכל יצור תבוני זה נראה זיופים. אבל יש כאן כמה שאלות רציניות שצריך לברר.
לגופש"ע, ב99% מהמקרים של 'מציאות' באליקספרס של אוןקי/כוננים - זה מתכון ברור לעוגמ"נ.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה