סקירה הדור החדש של כרטיסי האשראי - קאשבק בכל קניה, והפייבוריט - הכרטיס של מקס שנותן כסף ולא זיכויים

1 היה אברהם

משתמש מקצוען
יש לי כרטיס קשבק של ישראכרט אך אני לא מצליח להשיג את האפליקציה כדי להשתמש בה בתוכנה של אנדרואיד במחשב (בגוגל מתקינים לי למחשב ולא לתוכנה ואין אפשרות להוריד את האפליקציה להתקנה בתוכנה)
אם מישהו יש לו את האפליקציה בצורת קובץ התקנה apk (זה מה שעובד בתוכנה) ויוכל להעלות לפה אשמח מאד
דרך אגב אם מישהו יש לו את האפליקציה של תרגום Google Translate בסוג קובץ apk אשמח מאד אם יוכל להעלות לפה את קובץ ההתקנה
בתודה מראש
תוריד מכאן

תחפש בגוגל את האפליקציה שאתה רוצה בתוספת המילים APK
לפעמים יש כבר פתוח ולפעמים צריך לשלוח לבדיקה

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
בשנה האחרונה (או יותר) התחילו סוף סוף בכרטיסי האשראי להתייחס אלינו כמו בני אדם, ולא לתת לנו כל מיני הטבות בקניה בחנויות מסויימות, או מבצעים משונים עם כוכביות, אלא פשוט - לשתף אותנו בחלק מהרווחים שהם מקבלים על כל קניה שאנחנו עושים כרטיס, ובכל הוראת קבע שיש על הכרטיס.
(זה בשכל מבחינתם, כי זה מה שגורם לנו להקפיד לשלם בכרטיס שלהם בכל קניה...)
כרגע יש כרטיס כזה גם לכאל, גם לישראכרט, וגם למקס.

הם נותנים פחות או יותר אחוז אחד קאשבק (יש אחוז וחצי אם מגיעים ל7-10K בחודש, ובתשלומים למוסדות ממשלה נותנים פחות).

מה יש בכרטיס של מקס שהופך אותו לדעתי לפייבוריט? שבקאשבק לא מקבלים תווי קניה (buyme וכד'), אלא פשוט כסף. כשמגיעים ל500 ש"ח זיכוי, דהיינו אחרי קניות של 50,000 (וזה יכול לקחת עד 3 שנים!) מקבלים את הסכום במזומן.

הערה צרכנית חשובה שרלוונטית לכל כרטיס אשראי עם קאשבק. כשאתם מגהצים את הכרטיס, אל תרגישו שאתם מרוויחים כסף! אתם מפסידים!!! רק טיפה פחות... :)
חמק מעיני בזמנו:
בכל חברות האשראי (מי אמר קרטל?) הקאשבק 1% הוא לשנה בלבד.
אחרי שנה יורד ל - 0.75% (קבוע).

אי אפשר לבטל ולהזמין חדש - ההטבה של 1% פשוט מוגבלת ל 12 חודשים פר תעודת זהות.

בכרטיסים שנותנים בשנה הראשונה 1.5% המותנה בקניה בסכום גבוה בכל חודש (קאש כאל פרו , ישראכרט קאשבק+), ההחזר מהשנה השניה ואילך יורד ל 1%, שגם הוא מותנה ברכישה בסכום גבוה בכל חודש.
(ליתר דיוק, בישראכרט 1.01%).

נערך לאחרונה ב:

A052

משתמש סופר מקצוען
חמק מעיני בזמנו:
בכל חברות האשראי (מי אמר קרטל?) הקאשבק 1% הוא לשנה בלבד.
אחרי שנה יורד ל - 0.75% (קבוע).

אי אפשר לבטל ולהזמין חדש - ההטבה של 1% פשוט מוגבלת ל 12 חודשים פר תעודת זהות.

בכרטיסים שנותנים בשנה הראשונה 1.5% בקניה מעל סכום גבוה בחודש (קאש כאל פרו , ישראכרט קאשבק+), ההחזר בשנה השניה יורד לבערך 1% (שגם הוא מותנה ברכישה בסכום גבוה).
יש לזה סיבה טובה.
בכרטיסים הרגילים שנה הראשונה חברות האשראי מפסידות על זה כסף!! במרבית העסקים (בינוניים וגדולים כמובן) עמלת הסליקה שמקבלת חברת האשראי היא פחות מ1%! כך שאם הם נותנים החזר של 1%, הם פשוט מפסידים כסף.

דווקא בכרטיסים היקרים (דיינרס ואמק"ס) העמלה היא 3-5%, ולכן שם הרווח הוא ענק גם בשנה הראשונה.

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
יש לזה סיבה טובה.
בכרטיסים הרגילים שנה הראשונה חברות האשראי מפסידות על זה כסף!! במרבית העסקים (בינוניים וגדולים כמובן) עמלת הסליקה שמקבלת חברת האשראי היא פחות מ1%! כך שאם הם נותנים החזר של 1%, הם פשוט מפסידים כסף.

דווקא בכרטיסים היקרים (דיינרס ואמק"ס) העמלה היא 3-5%, ולכן שם הרווח הוא ענק גם בשנה הראשונה.
אני לא מתעסק או מתעניין ברווחים שלהם, אני מתעניין ביושר שלהם מולי.
וזה שהעובדה הזו מופיעה רק בשורות הקטנות, זה לא בסדר.

1 היה אברהם

משתמש מקצוען
יש לזה סיבה טובה.

אכן ממש כך.
לקחתי הלוואה גדולה מקרן הוכשטיין, שלמתי להם את העמלה ויצאתי עם רווח מלבד ההלוואה עצמה..אני עדיין בשנה ראשונה .

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
אני לא מתעסק או מתעניין ברווחים שלהם, אני מתעניין ביושר שלהם מולי.
וזה שהעובדה הזו מופיעה רק בשורות הקטנות, זה לא בסדר.
דווקא ממש לא באותיות הקטנות.
הלוואי על כל ההגבלות שיפורסמו, כפי שזה מפורסם אצלם באתר.
1725152025980.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה