עזרה הדוחות נחשפים, אגד מסמיקים, אתם מתרגזים, ויש תקווה באופק... (מאבק פרוג עבור קווי הכותל)

סבתא של נעה

משתמש סופר מקצוען
דעתי כדעתך, לעניין זה.
.
רחוב סורוצקין וגוש 80 פתוחים וזורמים לאורך רוב שעות היום. העיכוב היחיד הוא אולי כשמחכים פעמיים ברמזור של עלי הכהן-בר אילן.

ובכלל, קו 1 נוסע בקו ישר, עם מינימום תחנות (11 תחנות עד לעיר העתיקה. ללא שום סיבוב מיותר).
לא ראיתי שזה מה שמציל אותו.

את מוכנה לבדוק, (אני פשוט לא כל כך טובה בזה) את המרחק של קו 68 ה'ארוך'. מהר הצופים לגבעת רם במסלול כמעט הכי ישיר שאפשר (חוץ מסיבוב קטן בגבעה הצרפתית, רחוב ששת הימים), ביחס לקו 3 מתחנה מרכזית דרך סורוצקין. הוא נראה לי הרבה יותר ארוך.
אולי עם זה אפשר לפנות לאגד ולדרוש אוטובוסים דו מפרקיים.
רק שאני באמת לא יודעת אם האמת באמת מעניינת מישהו

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
את מוכנה לבדוק, (אני פשוט לא כל כך טובה בזה) את המרחק של קו 68 ה'ארוך'. מהר הצופים לגבעת רם במסלול כמעט הכי ישיר שאפשר (חוץ מסיבוב קטן בגבעה הצרפתית, רחוב ששת הימים), ביחס לקו 3 מתחנה מרכזית דרך סורוצקין. הוא נראה לי הרבה יותר ארוך.
אולי עם זה אפשר לפנות לאגד ולדרוש אוטובוסים דו מפרקיים.
רק שאני באמת לא יודעת אם האמת באמת מעניינת מישהו

להבנתי, 'ארוך' ו'קצר' כהגדרתם במשרד התחבורה, לא מתייחסים לאורך מסלול הקו, אלא לאורכו של האוטובוס המוגדר אליו.
כלומר: לא משנה מה המרחק בק"מ.

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
לפי מה שהבנתי מדבריהם של נציגי אגד (ואולי לא הבנתי נכון), אין קשר בין הגדרת קו כ'ארוך', ובין אורכו בקילומטרים.
ההגדרה 'ארוך' מתייחסת לכך שבקו ישמשו אוטובוסי-אקורדיון.

סבתא של נעה

משתמש סופר מקצוען
לפי מה שהבנתי מדבריהם של נציגי אגד (ואולי לא הבנתי נכון), אין קשר בין הגדרת קו כ'ארוך', ובין אורכו בקילומטרים.
ההגדרה 'ארוך' מתייחסת לכך שבקו ישמשו אוטובוסי-אקורדיון.
נו, ואיך מחליטים איזה קו זכאי לפריווילגיה של אוטובוס ארוך? מה הקריטריון?
ככה @נתן גלנט כתב

מנוחהלה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
רחוב סורוצקין וגוש 80 פתוחים וזורמים לאורך רוב שעות היום. העיכוב היחיד הוא אולי כשמחכים פעמיים ברמזור של עלי הכהן-בר אילן.
אולי לפעמים, בצהרים, יש פקקים גם באיזור של מיר.

וסתם ככה-
אם לא יוצא אוטובוס, באיזה פקקים הוא נתקע?

מלאך טוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
זהו?!
הכל הסתדר עם הכותל וקווי אגד?!
@נתן גלנט !
געציל לוקח את כל מעייניך, זה מובן.
אבל כמו שעל ר"ה אצל רבינו לא מוותרים
כך על הכותל אסור לוותר!!!
תקשיבו הבן אדם רציני!
שמעתי אותו מדבר אתמול במהדורה המרכזית של קול חי, יחד עם חברי הכנסת אייכלר ומלכיאלי.

תקשיבו הבן אדם רציני!
שמעתי אותו מדבר אתמול במהדורה המרכזית של קול חי, יחד עם חברי הכנסת אייכלר ומלכיאלי.
איזה @מלאך טוב בא להודיע על הבשורה המשמחת
תודה רבה
הלוואי וזה כבר יהיה בראש השנה הזה מסודר ה-ל-ו-ו-א-י

משה גל

משתמש מקצוען

אסתי !!

מנהלת קהילת מוזיקה וסאונד והפקות אולפן
מנהל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
upload_2018-10-7_12-13-20.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה